Foto knygos ar nuotraukų albumai?

parašė , 2013-12-17 12:20

Kartais keliamas klausimas, ar popierines nuotraukas visiškai gli pakeisti skaitmeninės nuotraukos, tačiau atsakymas greičiausiai būtų neigiamas: nors vis daugiau nuotraukų laikoma kompiuteryje nei nuotraukųalbumuose, tačiau popierines nuotraukas peržiūrėti būna kur kas smagiau. Šiandie tikrai nemažai žmonių vis dar užsakinėja popierines nuotraukas, o taip pat ir forto knygas, kurios taip pat gali padėti įamžinti gražiausias akimirkas. Foto knygos atrodo itin estetiškai, jos gali būti puikia dovana ne tik artimiesiems, bet ir pačiam sau, juolab, kad dabar jas galima pasigaminti už itin patrauklią knygą.

Taigi, kodėl verta rinktis jas, o ne nuotraukų albumus?

foto knygosVisų pirma, foto knygas verta rinktis jau vien dėl jų išvaizdos – kiekvienas puslapis patraukliai apipavidalintas. Foto knygas galite pasirinkti tokio formato, kokio norite, ir nuotraukas išdėstyti taip, kaip norite jūs. Nors tą patį galima padaryti ir pasirinkus albumą su pergamentiniais lapais, tačiau gana ilgai užtrunka, kol nuotraukas susiklijuojate. Taip pat pasirinkus foto knygą, jums nereikės leisti pinigų lipdukams ar specialiems kampučiams nuotraukoms susidėti, taigi, fotoknygos gali kainuoti kur kas pigiau.

Norint susikuri savo fotoknygą, nereikės sugaišti daug laiko – tereikės atsirinkti nuotraukas, jas susikelti, ir, jei norėsite, galėsite užrašyti tekstą (pavyzdžiui, palinkėjimus, jei fotoknygą dovanosite arba svarbią informaciją, kur ir kada nuotraukos buvo darytos). Kai nuotraukos su tam tikrais užrašais, vartyti nuotraukų albumą arfotoknygą dar smagiau – prisiminimai iškyla vis ryškesni. Žinoma, tekstą galite užrašyti ir albume, tačiau tam reikės specialių rašiklių ar juostelių, ant kurių būtų galima tekstą užrašyti. Taip pat jūs galėsite pasirinkti norimą teksto šriftą, ir nesijaudinti, kad jūsų raštas pernelyg neįskaitomas arba nėra labai dailus.

Kaip jau minėta anksčiau, fotoknyga gali kainuoti kur kas pigiau nei nuotraukų albumai: mokėsite tik užfotoknygos gamybą, tačiau, jei pasirinksite albumą, teks mokėti ir už albumą, ir už nuotraukų albumą, o jei pasirinksite albumą pergamentiniais lapais, reikės nusipirkti ir specialių lipdukų ar kampučių nuotraukoms klijuoti.

Fotoknygų kaina yra tikrai nedidelė, todėl galite sau leisti pasigaminti naują fotoknygą iš kiekvienos kelionės ar svarbios šventės, pavyzdžiui, vestuvių, krikštynų ar jubiliejaus – užpildykite savo lentynas nuostabiausiomis gyvenimo akimirkomis!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.