Geriausi 10 faktorių, kad svarstytų prieš trumpalaikės paskolos gavimą.

parašė , 2012-07-27 21:40

Kartais, kad jums baisiai reikia grynųjų pinigų, negalėtų būti jokio kito pasirinkimo jums, bet kreiptis dėl paskolos. Geras daiktas ten yra trumpalaikės paskolos, kurios gali pateikti šitoms poreikio rūšims.

Bet, anksčiau, negu jūs nusprendžiate padėti savo parašą ir pasiskolinti tų pinigų, yra keli daiktai, į kuriuos jūs turite atsižvelgti.

Kredito rezultatas. Visų pirma, jūsų kredito rezultatas gali būti paveiktas paskolos, kurią jūs ketinate paimti. Kad įsitikintumėte, paklauskite savo atstovo ir identifikuokite, kaip jūsų kredito reitingas bus paveiktas ir jei jis bus paveiktas apskritai. Tačiau, jei jūs jau turite blogą kreditą, jūs galite vis dar pasiskolinti kai kurių pinigų. Nueikite pas skolintojus, kurie leidžia tiems su blogu kreditu išimti paskolas

Kompanijos skolinimas. Svarstymas, kokia kompanija pasiskolinti nuo yra svarbi. Jūs turite apsaugoti savo kreditą. Ir tai tiktai bus galima, jei jūs pasiskolinsite nuo kompanijos, kuri yra gerbiama ir tiktai daro tai, kas tai sako, kad tai daro.

Mokesčiai. Nustatykite, jei bus mokesčių iš kiekio, kurį jūs pasiskolinsite. Gali būti kai kurie išskaitymai. Jūs nenorite, kad tai įvyktų, tokiu būdu jūs turite sutvarkyti daiktus prieš susitarimą paimti paskolą.

Įkeistas turtas. Bus jūsų reikalingumas aprūpinti saugumą prieš paskolą, kurią jūs paimsite? Jei taip, sužinokite, koks tai turi būti. Tačiau, didžiąją laiko dalį, trumpalaikės paskolos nereikalingas, kad jūs turėtumėte įkeistus turtus. Bet, jūs negalite niekada būti per įsitikinęs, neklausdamas iš pradžių.

Palūkanos. Bendriausias klausimas eis, kiek palūkanos yra. Didelis procentas gali dalyvauti nepaprastose paskolose. Jūs sugebėjote užvaldyti pinigus tuoj pat ir tokiu būdu jūs turite užmokėti bankui ar skolinančiai kompanijai su didesnėmis palūkanomis. Žemiau palūkanos geresnis tai bus jums.

Kiekis. Jūs tiktai turite pasiskolinti kiekį, kurio jums iš tikrųjų reikia. Atsiminkite, kad tai yra paskola. Tai yra pinigai, kuriuos jūs įsiskolinsite bankui ar kompanijai. Ant viršūnės kurios, jūs mokėsite palūkanas už kiekį, kurį jūs pasiskolinote. Jūs turėsite užmokėti didesnes palūkanas, jei jūs pasiskolinote aukštesnį kiekį.

Kontraktas. Perskaitykite kontraktą kruopščiai. Anksčiau, negu jūs įeisite į sutartį, kiekviena detalė turi būti skaidri jums.

Laikas. Gali būti tinkamas laikas, kad pasiskolintų kai kurių pinigų. Trumpalaikėms paskoloms kaip mokėjimo dienos paskolos, jūs daugiausia pasiskolinate pinigų tarp mokėjimo dienos. Tai leidžia jums užmokėti sąskaitas ar turėti pakankamai pinigų, kad gautų jus per kelias ateinančias dienas anksčiau, negu jūs gausite savo atlyginimą.

Panaudoti. Yra iš tikrųjų jūsų reikalingumas išimti paskolą? Turėkite galvoje, kad jūs ne tiktai sumokėsite pinigus, kuriuos jūs įsiskolinate. Jūs taip pat turite užmokėti už palūkanas, kurios buvo užsitrauktos.

Mokumas. Jei jūs neturite mokumo, nesiskolinti. Jūs tiktai skaudinsite savo kredito reitingus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.