Geriausios 12 priežasčių, kodėl jūs turite panaudoti sąskaitos faktoringą

parašė , 2014-06-04 10:08

Sąskaitos Faktoringas yra pardavinėjimas sąskaitų su nuolaida mainais už neatidėliotinus grynuosius pinigus. Tai yra didelė opcija gauti finansavimą, jums reikia jūsų verslui. Daugiau kaip 1 faktoringo sandorių trilijono doleriai įvyko visame pasaulyje pernai. Faktoringas tapo vyraujančia kryptimi ir nėra daugiau puikiai išlaikyta paslaptis verslo finansavime. Šiame straipsnyje aš ketinu paaiškinti jums geriausias 12 priežasčių, kodėl jūs turite turėti faktoringą savo verslo finansavimo arsenale.

1) GREITA PRIEIGA PRIE GRYNŲJŲ PINIGŲ – Skirtingai nuo verslo paskolos, kuri gali paimti savaites, kurioms pritars, su faktoringu, galima turėti pinigus jūsų pranešime po 5 iki 7 dienų.
2) LIKVIDUMAS ir PINIGŲ CIRKULIACIJA – Tai aprūpina grynųjų pinigų įpylimą, ir apyvartinis kapitalas turėjo dengti kasdien naudojamas išlaidas tokias kaip algalapis ir inventorius.

3) JOKS ĮSISKOLINĘS INCCURRED-Su šiuo finansavimo įrankiu, nėra jokių palūkanų, kurios bus užmokėtos ar mėnesinis viršininkas, kuris turi būti sumokėtas. Faktoringas nededa atsakomybės ant jūsų balanso. Tai padeda jums spręsti jūsų pinigų cirkuliacijos problemas, nepadedant jūsų giliau skolose. Atsiminkite, kad faktoringo kompanijos neskolina pinigų, jie perka sąskaitas.

4) NE KREIPIMASIS PAGALBOS – Jei jūsų kliento klientai neįvykdo savo įsipareigojimo, faktoringo kompanija negali atvykti po jūsų nepadarytam užmokesčiui. Ne užmokesčio pavojus yra visiškai pasamdytas faktoringo kompanijos,

5) NERIBOTA PRIEIGA PRIE GRYNŲJŲ PINIGŲ – Skirtingai nuo banko linijų kredito nuo banko, faktoringas nededa kepurės ant to, kiek kapitalo jūs galite gauti ir panaudoti. Didelis daiktas apie šią finansavimo formą, yra, kadangi jūs darote pardavimus ir tęsiate užaugti, sąskaitų kiekis, jūs galite, faktorius taip pat auga. Jūs turite gebėjimą parduoti taip daug sąskaitų, kaip jūs norite.

6) JŪSŲ ASMENINIS KREDITAS NETURI REIKŠMĖS – faktoringo kompanijai užmoka nuo kliento klientų, tokiu būdu tai tiktai sudominama kokybe ir klientų kredito verte.

7) JOKS BŪTINAS ĮKEISTAS TURTAS – Skirtingai nuo banko paskolos, nėra jokio reikalingumo pakelti jūsų namą ar jūsų fizinius vertingus dalykus, kad gautų prieigą prie kapitalo. Sąskaitos savarankiškai yra įkeistas turtas.

8) LANKSTUMAS – Su faktoringu, jūs turite gebėjimą parinkti ir išsirinkti, kurias sąskaitas jūs norite parduoti.

9) SUSITELKITE TIES PINIGŲ SUKŪRIMO VEIKSMU – faktoringo kompanija, su kuria jūs dirbate, gali valdyti jūsų gautinas sąskaitas ir aprūpinti jūsų egzistuojančių ir būsimų klientų visų kredito demonstravimą ekrane, kad nustatytų tinkamas kredito ribas. Užuot leidęs laiką, bandydamas rinkti pinigus, kurie yra įsiskolinti, jūs galite dabar susitelkti ties tuo daryti pardavimus ir sukurti pajamas.

10) JOKIA ASMENINĖ GARANTIJA NEREIKALINGAS – Sąskaitos faktoringas yra pažanga ne paskola, todėl nėra jokio įsipareigojimo verslo savininkui asmeniškai garantuoti bet kokią paskolą.

11) GEBĖJIMAS IŠSPRĘSTI NESUMOKĖTOS SKOLOS ĮSIPAREIGOJIMĄ – Jei jūs įsiskolinate kokius nors pinigus skolintojams ar vyriausybei užpakaliniams mokesčiams, jūs galite panaudoti kapitalą, kurį jūs gaunate iš jūsų sąskaitų pardavinėjimo, kad atsiskaitytumėte su jūsų įsiskolinusiu įsipareigojimu, ir procese didina jūsų kredito padėtis rangų skalėje.

12), PASINAUDOJA DIDELĖMIS KOMERCINĖMIS GALIMYBĖMIS – Jei bus galimybės padidinti gamybą ir paimti ant didesnių pranešimų, jūs neturėsite daugiau atšaukti šitų didelių komercinių galimybių, todėl, kad jūs dabar turėsite prieigą prie viso kapitalo, jūs turite padidinti gamybą ir paimti jūsų kompaniją į kitą lygmenį.

Išvadoje, sąskaitos faktoringas turi labai daug pašalpos ir pranašumų, kad bet kokia kompanija, kuri panaudoja sąskaitas jų firmose, reikalingumas pasinaudoti šia alternatyvia verslo finansavimo forma. Tai yra fantastiškas ir gyvybingas įrankis, kuris gali būti panaudotas bet kuriuo metu, kad padidintų pinigų cirkuliaciją ir apyvartinį kapitalą, kurio jums reikia jūsų verslui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.