Greitasis kreditas nedirbančiam asmeniui

parašė , 2016-12-04 11:42

Greitieji kreditai jau nieko nestebina savo populiarumu. Turbūt kiekvienas iš mūsų pažįsta bent vieną žmogų, kuris yra ėmęs greitąjį kreditą. Na nebent tas žmogus to nesakė, kad naudojosi greitojo kredito įmonių paslaugomis. Kai kuriems nėra jauku, o kiti ir gėdą jaučia, kad skolinasi pinigus iš greitojo kredito bendrovių. Beje, tokiems žmonėms didelis pliusas yra tas, kad pasiskolinti galima nė neišėjus iš namų ir niekam nesužinojus, kad jie naudojasi tokia paslauga, kuri galbūt ne visiems yra priimtina. Visgi, kreditų skolinimosi populiarumas nuo to nekrenta ir tas puikiai atsispindi ir firmų, užsiimančių greitaisiais kreditais, skaičiumi ir reklamų gausa visur, kur tik einame. Taigi, kaip matome, greitieji kreditai yra itin populiarūs ir kai kurių žmonių gyvenime užima svarbią vietą.

Kaip minėjome, vienas didžiausių privalumų, skolinantis iš greitojo kredito įmonių, yra tas, jog tą galima padaryti iš namų ir niekas to nesužinos. Kitas privalumas yra tas, kad greitasis kreditas nedirbančiam asmeniui taip pat yra išduodamas, nė neklausiant, kaip tas asmuo grąžins pasiskolintus pinigus. Tuo naudojasi ir bedarbiai asmenys ir studentai, kurie neturi pastovių pajamų, dažniausiai tiesiog iš tėvų gauna pinigus pragyvenimui. Žinoma, ne visi, tačiau tokių, galima sakyti, dauguma. Daugumai kreditorių nereikia pateikinėti savo pajamų ar išlaidų kiekio. Tiesiog užtenka, kad turėtumėte veikiančia banko sąskaita ir neturėtumėte blogos kredito istorijos, tai yra, kad nebūtumėt įsiskolinęs kredito bendrovėms, bankams. Nes paskolos įsiskolinusiems asmenims paprasčiausiai retai kada būna suteikiamos. O visa kita kreditoriams nesvarbu. Jie tiesiog skolina nedideles sumas, jei mato, kad klientas jas laiku grąžinti, tas sumas padidina. Tai yra, pradžioje gaunate nedideles sumas pinigų, tačiau, jei parodote, jog galite jas sumokėti, kreditorius jumis pradeda pasitikėti ir paskolina ir didesnes sumas pinigų. Ir visai nesvarbu, ar esate nedirbantis asmuo, ar gaunate tik socialinę pašalpą, ar kitais būdais gaunate pinigų, kuriuos galite panaudoti kredito grąžinimui.

Kaip gauti kreditą nedirbančiam asmeniui

Kreditas nedirbančiam asmeniui išduodamas lygiai taip pat kaip ir dirbančiam. Tiesa, ne visi kreditoriai skolina kreditus bedarbiams asmenims. Todėl, pirma atlikite namų darbus ir pasižiūrėkite, kuris kreditorius neprašo nurodyti savo pajamų ar duoti asmens kodo, pagal kurį galėtų patikrinti jūsų pajamas. Kai kuriems kreditoriams svarbu net ne pajamos, o tai ar žmogus yra dirbantis ir nuolat gauna atlyginimą. Tai yra, gaudami pašalpas ar stipendiją, negalėsite iš tokių kreditorių skolintis pinigų. Taigi, kokia tvarka taikoma, norint gauti greitąjį kreditą, bet neturint pajamų?

Visų pirma, jei jau išsirinkote kreditorių, kuris išduoda kreditus bedarbiams asmenis, nueikite į to kreditoriaus internetinę svetainę. Tuomet reikės prisiregistruoti. Tiesa, dar prieš registruojantis galima matyti, kokį kreditą galite gauti ir kokiam terminui jis išduodamas. Tiesa, iškart matysite ir tai, kokios palūkanos jums taikomos ir kiek iš viso pinigų reikės sumokėti su visu kreditu, palūkanomis ir sutarties mokesčiais, jei tokie yra taikomi. Taigi, jei siūlomos sąlygos jus tenkina, galite pradėti registraciją. Dažniausiai prašoma tik pagrindinių duomenų. Norint užbaigti registraciją, paprastai taikoma tokia praktika, kad klientas kreditoriui persiunčia 1 euro centą iš savo banko sąskaitos. Tas cento pervedimas reikalingas tik tam, kad jūs kreditoriui patvirtintumėte savo tapatybę ir jis žinotų jūsų banko sąskaitos numerį, kuris reikalingas, kad kreditorius galėtų jums pervesti kreditą. Taigi, jei viskas gerai, kreditorius, patikrinęs jūsų kredito istoriją ir neradęs jokių nusižengimų, suteiks jums prašomą kreditą. Dažniausiai pinigai gaunami vos per keliolika minučių nuo registracijos. Tai labai patogu ir greita.

O kaip pasiskolintą kreditą grąžinti? Dažniausiai, jei kreditas ilgalaikis, yra mokamos įmokos kiekvieną mėnesį. Tai daroma pagal kreditoriaus nurodymus, gaunamas sąskaitos numeris, į kurį reikia pervesti nurodytą sumą. Ši suma susidaro iš dalies kredito dydžio ir palūkanų. Taip pat, kai kurie kreditai siūlo galimybę sumokėti ir per Perlas terminalus ar Maximos kasose, taip pat ir Paypost skyriuose ir spaudos kioskuose. Tokiu atveju iš kreditoriaus reikia turėti sąskaitą su barkodu, kurį nuskaitęs, skyriaus darbuotojas galės priimti jūsų įmoką. Kai kurios greitųjų kreditų įmonės siūlo ir kredito atidėjimo paslaugą, kai galima kreditą atidėti vienam mėnesiui ir už praleistą mėnesį sumokėti tik papildomas palūkanas. Yra kreditorių, kurie leidžia atidėti įmokos mokėjimą net du kartus. Tačiau ne visose įmonėse galioja tos pačios sąlygos, kai kur įmokos atidėjimas gali ir kainuoti. Jei pinigus norite grąžinti anksčiau, sąlygos skirtingose firmose taip pat skiriasi. Kai kurios tokias įmokas priima ir jums nebereikia mokėti palūkanų, kurias būtumėte mokėjęs, jei pinigus laikytumėte iki grąžinimo termino. Kiti kreditoriai ima mokestį už kredito grąžinimą anksčiau laiko. Taigi, pasirinkite kreditorių, kuris geriausias atitiks jūsų keliamus reikalavimus.

Kaip pasirinkti kreditorių, kai esate nedirbantis asmuo

Ne paslaptis, kad kreditorių Lietuvoje yra daugybė. Net keliolika. Ir visi jie siūlo skirtingas sąlygas. Taigi, tenka pasirinkti tą, kurio siūlomos sutarties sąlygos atitinka jūsų poreikius. Yra internete netgi svetainių, kuriose yra lyginamos palūkanos ir kitos sąlygos, pasirinkus, kokio dydžio kredito norite. Jei rasite tokią svetainę, išsirinkti gali būti paprasčiau. Tačiau, visų pirma, neatitrūkime nuo situacijos – jums reikia kreditoriaus, kuris siūlo skolinti pinigus ir nedirbantiems asmenims. Greitieji kreditai bedarbiams siūlomi net keliose firmose. Išsiaiškinkite, kokios jos, ir tada jau galite pradėti lyginti kitas sąlygas. Į ką atkreipti dėmesį? Svarbiausi dalykai skolinantis yra kredito suma, grąžinimo terminas ir, žinoma, palūkanų dydis. Taigi, kuo šie dydžiai gali skirtis naudojantis skirtingų kreditorių paslaugomis?

Kredito dydis yra limituotas. Ypač, skolinantis pirmą kartą. Todėl, visų pirma, žinokite, kokio dydžio kredito jums reikės. Jei kreditorius nėra linkęs suteikti tokio kredito, jį galite nurašyti ir jūsų sąrašas sutrumpės. Kitas žingsnis yra įvertinti, per kiek laiko sugebėsite grąžinti kredito sumą. Pasižiūrėkite, kiek iš viso pinigų reikės grąžinti ir paskaičiuoti, per kiek laiko tiek uždirbsite. Tuomet atsižvelkite į tai, ar kreditorius gali pasiūlyti jums reikiamą grąžinimo terminą. Trečias dalykas yra palūkanos. Palyginkite, kokios jos yra skirtingose kredito įmonėse. Jei esate nedirbantis, jums tai turėtų rūpėti, nes nenori permokėti už kreditą. Beje, vieša paslaptis yra ta, jog kai kurios kredito įmonės pirmąjį kreditą suteikia nemokamai. Tai yra, jums nereikės mokėti jokių palūkanų, tiesiog turėsite grąžinti pasiskolintą kreditą ir galbūt sumokėti administravimo mokestį. Jei esate bedarbis, tai tikrai gera proga pasinaudoti kreditorių paslaugomis, nes tai jums tiesiog nieko nekainuoja.

Kiekvienas skolinimasis, ypač jei esate nedirbantis asmuo, reikalauja atsakomybės. Ypač kai išduodami greitieji kreditai nedirbantiems asmenims. Tokiu atveju, nežinant, kada vėl gausite darbą, skolintis yra rizikingas, todėl gerai apsvarstykite savo galimybes ir pasiruoškite pasiskolinti iš draugo ar giminaičio jei to prireiks norint grąžinti kreditą. Juk nenorite susigadinti savo kredito istorijos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.