Ką jūs turite žinoti apie govloans.

parašė , 2012-05-15 12:35

ikas. Tai yra žinomas faktas, kad Jungtinių Valstijų Federalinė vyriausybė valdo daug programų ir persekiojimo, kuris yra numatytas pasiekimui visų tikslų ir tikslų specifinių agentūrų, kurios valdo tokias programas.

Daugeliu atvejų, tačiau, kai kurios iš šitų programų net nepasiekia žmonių, kuriems jie, kaip manoma, yra numatyti. Tai iš tikrųjų vyksta daug, ir tai daugiausia vyksta todėl, kad dauguma žmonių net nežino, kad tokios programos iš tikrųjų egzistuoja.

Federalinė vyriausybė nusprendė padėti padaryti galą šiai svarstomai problemai, vystydama nepriklausomą žiniatinklio svetainę, kad padarytų tai daug patogiau žmonėms, kad atidengtų tai, ką jie ieško.
Šių pastangų rezultatas yra GovLoans gimimas.

GovLoans yra žiniatinklio svetainė, atgaivinta Jungtinių Valstijų Vyriausybės, kad aptarnautų visuomenės vartus vyriausybinei paskolos informacijai. Šiuo laiku, GovLoans siūlo informaciją apie paskolos galimybes nuo penkių paskolos sukūrimo agentūrų.

Žiniatinklio svetainės tikslas padaro procesą iš paskolos galimybių ieškojimo paprastesnį, tikslesnį, ir daug patogesnį. Žiniatinklio svetainė yra taip pat priversta nukreipti jus į paskolos informaciją, kuri geriausiai tiks jūsų pirmenybei.

Paskolą darančios agentūros, kurios apima GovLoans yra sekantis:

1) Jungtinių Valstijų Skyrius Žemės ūkio (USDA) – USDA yra nepriklausoma agentūra federalinės vyriausybės, kuri yra centruota ties padidinimu šalies ekonomikos ir Amerikos žmonių gyvenimo lygio. Paskolos programos, kurios yra padarytos prieinamu USDA yra centruotos ties aprūpinimu pagalbos ūkininkams, rančos savininkams, kaimiškiems asmenims, bendruomenėms ir firmoms procese gerinimo ir stabilizavimo ūkio pajamų su ūkininkams pagalbos pagalba pardavinėti jų javus. Be to, USDA taip pat siūlo netiesiogines paskolas ūkininkams ir rančos savininkams, kas neturi į gebėjimą parūpinti komercines paskolas tiesiog todėl, kad jie nepaskelbė gebėjimo nustatyti stabilumą dėl jų finansinių išteklių, ar jie nukentėjo nuo kliūčių dėl katastrofos.

2) Prekybos ministerija (DAKTARAS) – DAKTARAS yra vienas paskolą darančios agentūros, kuris yra suprojektuotas, kad sukurtų atsinaujinančias sąlygas inicijavimui, konkurentiškumui, ir valdymui ir ekonominiam vystymuisi. DAKTARAS aprūpina paskolos programas komerciniams žvejams Jungtinėse Valstijose ir keliems kitiems tinkamiems gyventojams ir objektui.

3) Jungtinių Valstijų Skyrius Išsimokslinimo (PATELĖ) – PATELĖ yra pirminė agentūra Jungtinių Valstijų Federalinėje vyriausybėje, kuri siūlo paskolas ir kelias kitas rūšis finansinės pagalbos studentams ir tėvams. PATELĖ yra didžiausias finansinės pagalbos šaltinis, aprūpindama nelygiai 70 % visos studentų finansinės pagalbos Jungtinėse Valstijose.

4) Skyrius Gyvenamųjų namų rajono ir Miesto plėtros (HUD) – HUD yra vyriausybės įstaiga, kuriai paveda aprūpinti vidaus paskolos programas asmenims, kurie reikalingas, kad pinigai nupirktų naujus namus ar iš naujo finansuotų jų srovę, gyvenančią su labai žemu išankstiniu mokėjimu.

5) Skyrius Veteranų Reikalų (VA) – VA yra vyriausybės įstaiga, kuri aprūpina paskolas ir finansinę pagalbą veteranams ir jų išlaikytiniams.

6) Mažos įmonės Administracija (SBA) – SBA yra federalinės vyriausybės agentūra, kuri siūlo paskolas ir teikia mažos įmonės problemoms ir mažoms socialiai nuskriaustoms firmoms.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.