Kaip apsispręsti tarp pastovios ir reguliuojamos normos paskolos

parašė , 2013-06-21 07:31

Palūkanų normos yra vienas iš svarbiausių faktorių, kuriuos paskolos gavėjai svarstys kai stovėtas su paskolos pasirinkimu. Tuo metu, kai pasiūlymą su žemesniu įkeitimo rašto procentiniu atlygiu gali laikyti geresne paskola, jis iš tikrųjų priklauso keliais lemiamais klausimais. Anksčiau sprendimo priėmimo, paskolos gavėjas turi suprasti skirtumus tarp dviejų populiariausių pasirinkimų, pastovios palūkanų normos paskolos ir reguliuojamos normos paskolos.

Pastovios palūkanų normos Paskola pastovios palūkanų normos paskola (FRM) siūlo paskolos gavėjui paskolą, kur įkeitimo rašto procentinis atlygis ir kas mėnesį įkeičia užmokestį lieka tą patį per visą paskolos trukmę. Jei paskola turės 30 metų trukmę, viršininkas ir palūkanų išmoka liks pastovūs 30 metų
Tas pats yra teisingas visiems kitiems paskolos terminams, toks kaip 20 metų, 15 metų, ir taip toliau. Šis paskolos tipas yra plačiai panaudotas todėl, kad tai siūlo paskolos gavėjo saugumą ir stabilumą žinojime, kuo paskolos užmokestis bus bet kuriuo metu ateityje. Svarbiausias pastovios palūkanų normos paskolos pranašumas yra toks, kad paskolos gavėjas yra apsaugotas nuo bet kokių staigių įkeitimo rašto procentinių atlygių pakeitimų.

Reguliuojama Normos Paskola reguliuojama normos paskola (RANKA) siūlo paskolos gavėjui pradinę palūkanų normą, kuri yra žemesnė negu pastovios palūkanų normos, kurios yra pasiūlytos. Reguliuojama norma lieka specifiniam laikotarpiui ir paskui sureguliuos pagal indeksą, kad tai yra prijungtas. Reguliavimas vyksta iš anksto paruoštuose intervaluose, kurie gali keistis priklausomai nuo tipo RANKOS, kurią paskolos gavėjas sutiko paimti, tokie kaip 5/1, 7/1, 10/1. Su RANKA, su paskolos gavėju stovi su mėnesiniu paskolos užmokesčiu, kuris gali pasikeisti kelis kartus per paskolos gyvenimą. Kai kuriais atvejais, ši abejonė gali sukelti sunkumą paskolos gavėjui bet kuriuo metu ateityje, jei kas mėnesį įkeičia užmokesčius, pasidaro per aukšti. Tai gali privesti prie paskolos gavėjo, iš naujo finansuojančio, tačiau, yra pridėto pavojaus, kad paskolos gavėjas galbūt nesiruošia.

Išsirinkdamas, ar pasirinkti pastovią palūkanų normą ar reguliuojamą normos paskolą, paskolos gavėjas turi svarstyti jų finansinę padėtį ir kiek jie nori rizikuoti. Jei paskolos gavėjas žino, kad jie judės nuo namų anksčiau periodo, kai reguliuojama norma pasikeis, tai paėmimas žemesnės normos, pasiūlytos su RANKA, gali būti gera mintimi. Antra, kai įkeitimo rašto procentiniai atlygiai yra žemi, gaudamas pastovios palūkanų normos paskolą yra geresnis pasirinkimas kadangi jis truks, kol paskola yra laikyta. Toliau, nėra jokio pavojaus, apimto su FRM, turi normos pradėti padidėti.

Bet koks tipas paskolos sandorio, pirkimo paskolos ar finansų iš naujo, reikalingas, kad paskolos gavėjas žinotų tai, kas geriausia sau savarankiškai, kad išvengtų problemos ateityje. Homeownership yra rimta atsakomybė, kuriai paskolos gavėjas turi būti atsipalaidavęs su jų sprendimu dėl finansavimo. Sukūrimas pasirinkimo, kuris yra ir auklėtas ir finansiškai skamba turi vesti paskolos gavėją į teisingą sprendimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.