Klausimas: kas sujungia tiltu paskolas?

parašė , 2016-11-07 23:16

Kas Sujungia tiltu Paskolas?

Pirmas klausimas, kuriam užduoda daug asmenų, imdamasis kokio nors turto rajono, įkurti finansai yra tai, kas sujungia tiltu paskolas?

Sujungiantys tiltu finansų produktai yra palyginti nežinomas ir sudėtingas rajonas turto finansų, bet vieną kartą suprato, kad gali būti lengva pamatyti, kad pateikta priemonė turi daug pašalpos per tradicines formas finansų, pateiktų pagrindinės gatvės bankų.

Taip, kas sujungia tiltu paskolas? Sujungiančios tiltu paskolos yra finansiniai produktai, panaudoti daugiausia turto supirkėjų kaip trumpalaikė priemonė, kuri gali būti actioned skubiai, kad pakeltų finansus ant turto vertingo dalyko. Paskola yra paprastai gaunama kaip pirmas ar antras kaltinimas ant svarstomo vertingo dalyko ir turi tiktai būti gauta per trumpo laiko tarpo periodą su aiškiu įpjovimo išėjimu, kad grąžintų paskolą

Priemonės produktų sujungimas tiltu gali būti tolimas labiau pavojingesnis ir kainuoti daug daugiau, kad išimtų, negu pagrindinės gatvės finansai ir dauguma žmonių nusileidžia į sujungimo tiltu finansų maršrutą, kai jų bankai tiesiog neskolins ant terminų, jie nori, bloga kredito situacija, ar jei jūs norite nupirkti blogą sąlygą žemiau rinkos kainos vertės turtas turto investicijai, kuriai jūs negalėtumėte gauti pagrindinės gatvės paskolą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Sujungiantys tiltu produktai yra pasiūlyti kaip paskola prieš vertę (LTV) jūsų turto, su dauguma kompanijų, siūlančių priemonę 85-75 % rinkos vertės. Dauguma didžiausių principinių skolintojų Jungtinėje Karalystėje gali apsirūpinti taip žemai kaip 25£, 000 norint maksimalių £25 milijonų teisingam projektui skolinimo.

Finansų sujungimas tiltu yra pateikiamas nuo privačių klientų fondų paprastai nuo principinių skolintojų Jungtinėje Karalystėje, aukščiausios firmos turi didelius fondus tam, kad sujungtų tiltu ir yra paprastai palaikomos didelių įstaigų, turtingų aukštų grynų asmenų ar komercinių bankų.

Daugumos sujungimo tiltu skolintojų parinks ir pasirinks tai, ką jie paskolins prieš ir, kiek jie nori paskolinti. Kai kurie skolintojai tiktai paskolins svarbiausių taškelių viduje rajone. (pagrindiniai miestai ir sostinės centrai). Taip dabar mes žinome atsakymą į klausimą, kas sujungia tiltu paskolas, mes turime surasti reziumė to, kas gali jie būti panaudojama.

Tipiškai sujungimo tiltu paskola yra panaudota vienas ar daugiau sekančio:

• Turto suremontavimas • Aukcioninis turtas, pirkdamas • Nelauktos mokesčio sąskaitos • Žemės įsigijimas/finansai iš naujo • Naminiai Pagerinimai • Trumpalaikės pinigų cirkuliacijos problemos

Ir dėl daugelio kitų priežasčių.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Finansų sujungimas tiltu yra paprastai klasifikuojamas kaip pilna skolinanti padėtis ar ne padėtis. Pilna padėtis reiškia, kad jūs turite būti kreditu vertas asmuo ir ne padėties priemonė, kurią jie skolina žmonėms su nepalankiu kreditu.

Didžioji dalis pateiktų sujungimo tiltu finansų yra padaryti per ne padėties finansų produktus, kadangi tai turi būti vienintele priežastimi panaudoti šalutinius bankus tokius kaip skolintojų sujungimas tiltu.

Jei jūs buvote, klasės kreditas įvertino asmenį/verslą, jūs tiesiog nueitumėte į savo banką ir kalbėtumėte su savo santykio vadybininku, kad pasiskolintumėte fondus trumpalaikiu pagrindu.

Ne padėties sujungimo tiltu finansai yra, kai paskola yra išleista įkurta tiktai projektu, nėra jokios kredito daugybės/tikrinimo, kuri paveiktų skolintojų sprendimą. Ne padėties sujungimo tiltu finansai yra idealūs asmenims su žema kredito daugybe, ccjs, nebaigtais darbais ir kredito finansinių įsipareigojimų nevykdymu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.