Kokios sodybos reikia vestuvėms

parašė , 2017-07-10 07:06

Daugumai žmonių planuojant savo vestuves patrauklios atrodo sodybos vestuvėms, nes jose galima labai patogiai atšvęsti vestuves. Tačiau vestuvėms tinkančių sodybų yra įvairių. Į kokius kriterijus paprastai reaguoja planuojantys vestuves ir besirenkantys sodybas šventei?

Nuspręskite dėl poreikių

Pirmiausia kiekvienas žmogus individualiai turi nuspręsti, kas jam yra svarbiausia. Dėl ko jis nori būtent sodybos kažkokios vestuvėms, juk galėtų būti ir kažkas kito. Tačiau žinodami savo poreikius žmonės gali lengviau ir greičiau gauti tai, ko reikia. Taigi, ir jums siūloma pasirinkti tiesiog tai, kas iš tiesų būtų gera ir protinga.

Kiek reikės apnakvindinti žmonių

Sodybos nuomaiSkaičiuojant išlaidas, reikėtų pirma įvertinti, kiek žmonių nakvos toje sodyboje, kurioje bus švenčiamos vestuvės. Nes tai iš esmės ir apibrėš esminius poreikius. Jeigu nakvoja tik 5 žmonės, užtenka kad ir mažo sodo namelio. Jeigu nakvos 50 – reikia didelės sodybos, didelio namo ir gal net papildomų patalpų nakvynei.

Ar reikia pirties

Jeigu rinksitės didesnę sodybą vestuvėms, tai natūraliai ten bus ir pirtis, kuri jums galbūt reikalinga daugiausiai dėl svečių. Nuotaka turbūt yra paskutinis žmogus, kuris norėtų eiti į pirtį, kadangi makiažas, padarytas ryte, dar galėtų neblogai atrodyti ir rytoj – kaip ir plaukai. Tačiau svečiai susirenka atšvęsti jūsų šventės ir jie dažniausiai nori į pirtį ir išsimaudyti ežere. Kokia lauko aplinka pageidaujama – tai irgi dėmesio vertas klausimas, kurį irgi reikia išnagrinėti, renkantis pirtį ar kitą vietą šventimui. Taigi, pagalvokite, kas turėtų būti lauke. Daugumai žmonių aktualu, kad arti būtų vandens telkinys. Kitiems nėra taip svarbu, tačiau jie labiau norėtų, kad sodyba būtų arčiau jų namų. Galvojant, kuri Lietuvos vieta bus pasirinkta, turėtumėte galvoti ir apie svečių kelionę. Jeigu, pavyzdžiui, planuojate panevėžiečių vestuves, bus labai nepatogu visiems važiuoti į kokią nors sodybą prie Druskininkų. Nepatogu bus ir jums, ir svečiams, juk kelionė per visą Lietuvą užims iki 3 – 4 valandų. Per tokį laiką galima nuskristi į bet kurią Europos sostinę ir užsiimti šventės vietas ten. Tad renkantis sodybą geriau ieškokite tokios, kuri būtų ir arčiau. Rezervuokite kuo anksčiau, kadangi sodybų nuoma Lietuvoje yra graibstomas dalykas daugybės žmonių ir netgi įmonių. Partijų susirinkimai, įmonių gimtadieniai ir įmonės šventės, sąskrydžiai, gimtadieniai ir vestuvės – tai priežastys, kodėl daug kas nori nuomotis sodybas ir jeigu jums vienos reikia, verta daryti tai kuo anksčiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.