Koks turi būti maitinimo buteliukas

parašė , 2018-04-24 11:39

Kūdikio gimimas – džiugus įvykis. Kad jo neaptemdytų jokie nesusipratimai reikia labai atsakingai žiūrėti į tai, kokios naujagimių prekės atsidūrė Jūsų pirkinių krepšelyje. Todėl jauniems tėveliams labai svarbu, kad jų mažyliui būtų įsigyti patys geriausi vaikiski buteliukai naujagimių maitinimui, patogūs vežimėliai, kūdikio drabužėliai be sintetikos,- visa tai sukuria saugią ir komfortišką aplinką kūdikiui augti sveikam ir laimingam. Vaikiski buteliukai kudikiams – pirmieji indai naujagimio gyvenime, todėl juos renkantis labai svarbu neapsirikti.

Kokie buteliukai naujagimiams tinkamiausi?

Norint išvengti nekokybiškų prekių vaikišką maitinimo buteliuką geriausia pirkti vaistinėse. Puikus pasirinkimas – vaikiski buteliukai internetu. Bet kuriuo atveju atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  • informaciją apie gamintoją;
  • paties buteliuko ir žinduko (jei įeina į komplektą) sudėtį;
  • galiojimo laiką;
  • rekomendacijas dėl teisingos priežiūros ir laikymo sąlygų.

Kuo plaunami vaikiski buteliukai?

Nuo to, kuo plaunami vaikiski buteliukai kudikiams, priklauso skrandžio ir virškinamojo trakto veikla. Todėl norint atsakyti į klausimą apie tai, kuo turi būti plaunami vaikiski buteliukai po maitinimo mišinuku, derėtų kalbėti apie maistinę sodą ir vaikišką muilą. Jei plaunate indaplovėje, naudokite priemones vaikiškiems indams. Pašalinti maistelio likučius galima šepetėliu arba kempinėle šiurkščiu paviršiumi.

Kaip sterilizuojami buteliukai naujagimiams?

Buteliukų naujagimiams sterilizavimas – geriausias būdas atsikratyti mikrobų. Vaikiškų maitinimo buteliukų sterilizavimas namų sąlygomis įmanomas sterilizatoriaus pagalba. Yra ir mikrobangų krosnelėms skirti sterilizatoriai. Jei neturite šių prietaisų, galima įsigyti tablečių sterilizavimui arba naudoti virinimo metodą.

Iki kokio amžiaus turi būti virinami vaikiski maitinimo buteliukai kudikiams?

Šiuo klausimu pediatrų nuomonės skiriasi. Tačiau bet kokiu atveju minimalus amžius kada galima nutraukti maitinimo buteliukų virinimą – 3 mėnesiai, nes šiuo periodu kūdikio žarnyne susiformuoja naudinga mikroflora.

Kaip teisingai maitinti naujagimį iš buteliuko?

Pirmiausia, labai svarbu rasti patogią pozą, įprastai – ant gimdytojų rankų. Maitinti tik šviežiai pagamintu maistu. Prieš maitinimą patikrinti maistelio temperatūrą ir įsitikinti, kad nepažeistas žindukas. Maitinimo metu laikyti buteliuką pasvirusį nedideliu kampu, kad į žinduką maistas patektų nenutrūkstama srovele. Nemaitinti gulint, juolab ant nugaros. Jei kūdikis užsnūdo – pažadinkite jį. Pamaitinus neskubėkite kūdikio paguldyti, rekomenduojama palaikyti jį vertikalioje padėtyje, kad kūdikis atsirūgtų.

Kiek buteliukų reikia naujagimiui?

Kad būtų patogu maitinti kūdikį pakanka turėti 2 skirtingo tūrio buteliukus maitinimui: didelį – mišinukams ir mažą – vandeniui. Be to, švarus atsarginis buteliukas leis jums bet kuriuo metu pagaminti šviežų mišinuką.

Vaikiški Twistshake buteliukai apgalvoti iki mažiausių smulkmenų

Daugumai tėvų pažįstama situacija, kai paruoštame mišinuke susidaro gumuliukai, neleidžiantys mišinukui tekėti tolygia srovele. Vaikiški twistshake buteliukai lengvai susidoroja su šia problema, kadangi turi sietelį, neleidžiantį gumuliukams patekti į žinduką. Be buteliuko į komplektą įeina saugojimo konteineris, kuriame galima saugoti sauso mišinuko porciją. Vaivorykštės spalvomis nudažyti twistshake buteliukai neabejotinai patrauks smalsių kūdikių dėmesį ir palengvins maitinimo procesą.

Stikliniai Hevea Planet buteliukai maitinimui

Hevea Planet kompanija savo gaminiais iš gamtinių medžiagų garsėja visame pasaulyje. Ne išimtis ir stikliniai Hevea Planet buteliukai. Kamuolio formos dėklo iš natūralios gumos dėka buteliuką galima drąsiai duoti vaikams, nesibaiminant, kad buteliukas suduš. Pats įdėklas gali puikiai pasitarnauti vietoj kramtuko, kadangi į jo sudėtį neįeina jokie dažikliai.

Kur be baimės galima įsigyti vaikiškų maitinimo buteliukų?

Internetinė parduotuvė KIDY.eu savo kataloguose pirkėjams siūlo tik patikrintas ir sertifikuotas prekes. Visų rūpestingų tėvelių dėmesiui čia vaikiski buteliukai naujagimiams, indai vyresniems vaikams, higienos prekės, be to, čia jūsų pasirinkimui iš geriausių Europos gamintojų grazus rubai naujagimiams ir kitos naujagimių prekės. Vaikiski drabuziai internetu – puiki laiką tausojanti paslauga užimtiems tėveliams. Apsilankykite Kidy.eu – nenusivilsite!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.