Kur asmuo gali gauti nepalūkanines asmenines paskolas?

parašė , 2016-12-09 17:52

Jūs turite pasiskolinti grynuosius pinigus ir nenorite užmokėti palūkanų? Tai gali padėti jus ant raudono pavojaus ir atrodyti neįtikima; tačiau yra kelių, kaip gauti nepalūkaninius grynuosius pinigus. Pasimokykite kaip!

Jei jūs norėtumėte gauti nepalūkaninius grynuosius pinigus yra keli keliai, kaip padaryti tai. Dar jūs turite būti atsargus, kad išvengtumėte būti temptas į net gilesnę finansinę krizę.

Neprašykite paskolų, bet vietoj to, prašykite pigiausio būdo pasiskolinti per tam tikrą laikotarpį. Jūs galėtumėte prieštarauti, kad pasiskolinimas pinigų ir paskolos išėmimas yra tas pats daiktas. Tikras tai yra bet ne pinigų skolintojams.
Nepalūkaninis Kredito perviršio Pranešimas

Vienas iš kelių, kaip gauti nepalūkaninius pinigus kreipiasi dėl kredito perviršio pranešimo. Kai kurie iš jų gali pasiūlyti kredito perviršiams iki Ūï ¿ 1.200.½Č£.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vienas iš tokių pranešimų yra 123 Santandero Einamoji sąskaita, kuri siūlo kitą pašalpą be to. Jie apima nepalūkaninį kredito perviršį metus, jei jūs naudojate banką, paskyrė perjungimo paslaugą, kad persikeltų per jūsų tiesioginį debetą. Kaip premija jūs uždirbsite cashback ant tiesioginio debeto, kurį jūs įkuriate:

Uždirbkite cashback:

1 % ant vandens ir tarybos apmokestina sąskaitas

2 % ant dujų ir elektros sąskaitos

3 % ant komunikacijos sąskaitų tokių kaip telefonas, plačiajuostis tinklas ir skaitmeninė televizija

Tačiau, jūs turėsite mokėti 500£ kas mėnesį ir 2£ per mėnesį pranešimo mokestis. Jūs turite taip pat stebėti atidžiai kredito perviršio ribą, jei jūs viršysite ją, jus apkaltins didžiulės palūkanos!

0 % ant Pirkimo Kreditinės kortelės

Kitas kelias, kaip gauti nepalūkaninę paskolą išima kreditinę kortelę, kuri siūlo 0 % palūkanas dėl naujo pirkimo.

Geriausios 0 % pirkimo kreditinės kortelės ant rinkos yra šiuo metu Po visą šalį Rinktinė kreditinė kortelė, kuri yra pasiekiama tiktai Nacionaliniam, Lenkia einamosios sąskaitos savininkus ir Halifaksą Visi vienoje kreditinėje kortelėje. Šitos dvi kortelės keičiasi maksimalia kredito riba (priklausomai nuo jūsų kredito reitingo) ir taip pat per periodą, per kurį jūs galite padaryti 0 % palūkanas dėl naujo pirkimo (paprastai 15 – 18 mėnesių).

Tačiau, kaip su kredito perviršio pranešimais, šitas skolinimasis gali būti padarytas tiktai trumpesniam laikotarpiui kitaip, jus apkaltins šlykščios palūkanos. Todėl būtina išvalyti jūsų likusį balansą prieš jūsų 0 % reikalo galus. Kitas punktas, kad stebėtų atidžiai turi įsitikinti, kad jūs atsilyginate kas mėnesį, kad išvengtumėte įmokėti įmokas vėlyviems užmokesčiams ar prarasti jūsų 0 % reikalą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

0 % ant balanso Perkėlimo Kreditinių kortelių

Jei jūs jau išėmėte paskolą ir sumokate tai, jūs galite taupyti pinigus ant palūkanų, keisdamas tai ant kortelės, siūlančios 0 % ant balanso perkėlimo.

Palankiausias 0 % balansas persikelia, kreditinė kortelė šiuo metu yra Barclaycard. Tai siūlo 0 % ant balanso perkėlimo 22 mėnesius, bet tai taip pat išieško 2.9 % perkėlimo mokestį. Po 0 % periodo, tipiškas BALANDIS yra 17.9 %.

Be to, įsitikinkite, kad atsiskaitytumėte su jūsų skola prieš 0 % periodo galus, kad išvengtumėte mokėti didžiules palūkanas. Taip pat svarbu grąžinti kortelę kas mėnesį kitaip, jūs galėjote baigti tuo tiktai, kad nemokėjote didžiulių palūkanų bet taip pat ir baudos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.