Laisvos dotacijos ir paskolos nėščioms moterims

parašė , 2015-05-28 20:41

Nėštumas yra paketas džiaugsmo laukimo motinai, bet domina per finansinius reikalus, gali ganėtinai trikdyti ir varginantis. Gali pasirodyti, priešgimdyminis ir pogimdyminis periodas yra labai brangus, specialiai vienam ar pajamų uždarbio motinos. Išlaidos kaip maistas ar kūdikio aprūpinimas, sveikatos priežiūra, apgyvendinimas, kolegija, maistas, mokėdamos skolas ir kitus reikalingas finansinės pagalbos. JAV vyriausybė tokiu būdu, aprūpina socialines programas, paskolas, dotacijas laukimui motinų per kelias federalines, vietines ir valstybines agentūras geriausiai pagalbai, galimai per šituos svarbius periodus.
Apgyvendinimo Dotacijos

Birthing ar laukimui motinų ir jų vaikų, JAV vyriausybė pasiūlo apgyvendinimo pagalbą įperkamam ir gautam pragyvenimui. Be to, vyriausybė taip pat padeda atsiskaityti su apgyvendinimo skolomis, pavėluota paskola ar nuompinigiais. Floridos Skyrius Vaikų ir Šeimos plečia pagalbą nėščioms motinoms užmokėti jų skolingą paskolą, gauti fondus nuompinigiams ir suteikti pragyvenimą. Jūs galite taip pat tikrinti Namines Energijos Pagalbos Programas, HUD ir Grants.gov svetainę daugialypėms pasiūlytoms dotacijoms. Be to, kelios nekomercinės organizacijos, labdaros organizacijos, vietinės ir valstybinės agentūros ir moterys rūpinasi, asociacijos taip pat siūlo daug apgyvendinimo opcijų išsirinkti pagal jūsų reikalavimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Mokomosios Dotacijos

Kelios ištekėjusios moterys, vienišos motinos ir nėščios motinos tikisi lankyti kolegiją, kad gautų aukštesnius laipsnius finansiškai gautam pragyvenimui. Tačiau, tai gali būti brangiu sprendimu ir kainuoti draudžiamasis motinoms, besielgiančioms su daugialypėmis pareigomis. Birthing motinos gali dabar kreiptis dėl federalinės studentų pagalbos, prijungtos JAV. Skyrius Išsimokslinimo po dotacija Laisva Paraiška federalinei Studentų Pagalbai (FAFSA). JAV vyriausybė pradėjo kelias kitas dotacijos programas, kad padėtų jiems gauti jų mokomąsias kvalifikacijas su finansine pagalba, reikalinga sutikti studijavimo išlaidas.

· Stipendijos Mamoms

· Patsy Takemoto Mink Programa

· Pasirodykite Stipendijos Programa

· Akademinė Konkurentiškumo Dotacija

· Julianne Malveaux Scholarship

· R.O.S.E. Stipendija

· Pell Dotacijos

· Moterų Nepriklausomybės Stipendijos Programa

· Jeannette Rankin Foundation Stipendijos

· Amerikos universiteto Moterų Asociacija

· SWE Stipendijos Programa

Sveikata, Maistas ir Maisto Dotacija

Nėščioms motinoms dažnai reikia medicinos, maistinis ir sveikatos priežiūra abiem, vaikui ir savęs savarankiškai. Šalis siūlo perteklių federalinės vyriausybės ir regioninės valdžios programų, kurios sutinka priešgimdyminio ir pogimdyminio rūpinimosi išlaidas. ‘Motiniškas ir Vaiko Sveikatos apsaugos Bloko Dotacija į valstybes’, pateiktas Sveikatos ir Žmogaus Paslaugų Skyriaus, šelpia nėščias moteris sveikatos priežiūros pašalpa. Laukianti motina buvimas jūs galite dabar ieškoti nėštumo, sveikatos, maisto, draudimo ir kitų tokių programų su lengvumu jūsų valstybėje ir padėti pašalpai. Kita svarbi dotacija – ‘Prekinė Papildoma Maisto programa’ siūlo maistą apačioje ar mažos pajamos nėščios moterys per valstybines agentūras. Tik susisiekite su savo Sveikatos Valstybės departamentu. Kai kurios būtinos agentūros, siūlančios sveikatos išteklius, yra:

· Vaikų gerovės Agentūra

· Talono maistui Programa

· Vaiko Maisto Programos

· Moterų Kūdikiai ir Vaikų Programa

· Vaiko Sveikatos draudimo Programa

· Išsimokslinimo skyrius

· Maisto Bankai

· Krūtinė ir Gimdos kaklelio vėžio Susekimo programos

· Vyriausybės finansuojama medicininė pagalba

Asmeninės Dotacijos

Gali pasirodyti, nėštumo periodas yra stimuliuojantis motinoms su mažomis pajamomis ar finansine krize. Jūs galite reikalingas potencialaus šaltinio dotacijoms ar paskoloms, kurios padės susitikti su išlaidomis ir papildomomis sąnaudomis jūsų asmeninio poreikio kaip medicinos, kūdikio rūpinimasis, sveikata, įrangos pirkimas, pastogė, kūdikio aprūpinimas ir taip toliau.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nėštumo Pagalbos Fondas (PAF), pasiūlytas iš Įstaigos ant Paaugliškos Sveikatos (OAH), aprūpina palaikymą laukiančiam ir vaikų auklėjimo paauglystė ir moterys. Fondus pateikia programoms, siūlančioms palaikymą vidurinio ir aukštojo išsilavinimo baigimui, gerina planavimą nėštume, perduoda vaikų auklėjimo mokymą ir gerina motinų ir kūdikių sveikatą. Maksimalus 1.500.000$ kiekis yra pateiktas tokioms programoms.

Nėščias Moterų Palaikymo įstatymas yra kitas toks šaltinis finansavimo agentūroms, kurios siūlo programas, kad auklėtų moteris, pagalbos klinikas parūpinime ultragarso įrangos ir taip pat pasiūlytų alternatyvas abortui.

Jei jūs esate laukimo motina su aptempta finansine sąlyga, tada ieško daugialypių dotacijų ir paskolų, rezervuotų jums ir jūsų kūdikiui. Priartėkite prie savo vietinių ar valstybinių agentūrų dotacijoms nėščioms moterims ir turėkite nepabrėžtą ir laimingą birthing patirtį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.