Paprastojo vekselio būtiniausi dalykai.

parašė , 2012-05-22 15:46

Paprastasis vekselis yra "pažadas užmokėti" tam tikrą pasiskolintų pinigų kiekį. Tai paprastai pasirašoma tarp "mokėtojo" ir "pinigų gavėjo". Skolintojai, kurie yra abejojantys skolinti pinigus paskolos gavėjams, dažnai prideda saugumą kaip įkeistą turtą.

Jie apima automobilį, namą ar bet kokį kitą vertingą daiktą, kuris gali būti panaudotas tuo atveju, jei paskolos gavėjas nepajėgia sumokėti paskolą. Tokias paskolas pavadina gautomis paskolomis, kurios dažnai bazuojasi ant paskolos gavėjo gebėjimo atsilyginti. Daug skolintojų taip pat leidžia paskolas be bet kokio saugumo t.y. įkeisto turto prieš paskolas. Šitos paskolos nėra saugios, tuo metu, kai skolintojai gali baigti tuo, kad nėra sumokėti apskritai.
Paprastasis vekselis yra teisėtas įrišimas, kuris apibrėžia piniginio sandorio detales. Pastaba turi aprūpinti tam tikras detales susietas išleidus paskolą, kuri vadina "pagrindiniu kiekiu". Tai turi taip pat apimti atmokėjimo sąrašą paskolos, taikomas normas palūkanų, nubaudimo už įsipareigojimų nevykdymą ir bet kokius grakštumo periodus.

Bet kuris iš partijų gali iškelti paprastąjį vekselį. Tačiau, tai yra skolintojo interesų padaryti tai. Tai garantuoja, kad visi privalomi dalykai ir sąlygos buvo įtraukti. Ir vieną kartą partijos t.y. mokėtojas, ir vieną kartą pinigų gavėjas pasirašo dokumentą, kontrakto terminai bus pritaikyti ateityje atveju bet kokios teisenos. Geriausias pavyzdys yra, kai, kadangi asmuo perka automobilį ir reikia grynųjų pinigų. Kad išsiaiškintų tame, asmuo gauna automobilį su skolintoju. Skolintojas siūlys bet kokią atmokėjimo specifikaciją prieš bet kokius pasikeitimo pinigus. Dokumentą pavadins paprastuoju vekseliu, kuris teisiškai riša. Ir tai nėra tas pats kaip "skolos raštas", apie kurį taip daug žmonių galvoja. Skolos raštas yra ne visada imamas kaip teisėtas dokumentas, net jei jis pritarė per notaro antspaudą. Tai pripažįsta skolos egzistavimą; tai neapima jokios specifikacijos, susietos su pastaba priešingai paprastajam vekseliui. Skolos raštai nėra paimti taip galiojantys ir svarbūs kaip paprastasis vekselis todėl, kad jie neturi savyje pakankamų detalių apie finansinį sandorį.

Tinkamai pasirašytas paprastasis vekselis yra svarbus bet kokiai teisenai; tačiau, jei paskolos gavėjas įrodo ekstremalią prievartą per nuo skolintojo, pastaba gali būti įvertinta kaip neįvykdoma. Kad padarytų tai teisiškai įrišimu, paskolos gavėjas turi visada skaityti ir paskui pasirašyti užbaigtą dokumentą.

Paprastasis vekselis neturi būti apimantis sąlygos, kuri padarytų jį neteisėtu dokumentu kitur, pavyzdžiui, papildomu nubaudimu ir dideliais procentais palūkanų nepaminėtas raštu. Gali būti kažkokia kita specifikacija šiuo atveju be to; jūs turite paklausti savo to patarėjo teisės klausimais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.