Pašalpa paskolos be įkeisto turto

parašė , 2017-03-13 17:22

Tuo metu, kai niekas neįeina į paskolą su įkeistu turtu su mokėjimo ketinimu, tai vyksta. Jūsų aplinkybės gali pasikeisti, ir tai reikštų, kad jūs rizikuojate prarasti tą vertės dalyką. Visada saugiau persekioti asmenines negarantuotas paskolas. Tuo metu, kai palūkanų norma gali būti truputį daugiau dėl pridėto pavojaus skolintojui, tai siūlo jums apsaugą jūsų asmeniniams vertės dalykams.

Joks Įkeistas turtas

Ne kiekvienas turi įkeistą turtą, kurį jie gali panaudoti, bet jie vis dar turi pasiskolinti pinigų. Jei jūs vis dar esate skolingas ant savo namų ar savo transporto priemonės, skolintojas tikėtina negali panaudoti tų kaip įkeisto turto bet kokiu būdu. Tai yra todėl, kad originalus kreditorius turi pirmą prieigą prie jų, jei jūs nemokate jiems
Todėl, kitas skolintojas negali būti sumaišytas jų naudojime, kad gautų bet kokį paskolos tipą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tik todėl, kad jūs neturite įkeisto turto, nors nereiškia, kad jūs neturite sugebėti pasiskolinti pinigų. Su asmeninėmis negarantuotomis paskolomis, jūs galite lengvai gauti pinigus, kurių jums reikia, kai jums reikia jų labiausiai. Jūs neturite jausti, kad jūs slystate per įtrūkimus dėl nesąžiningo reikalingumo įkeisto turto taip dažnai skolintojų vietoje.

Išvenkite Pasirašančiojo kartu su kitais

Jūs galite išvengti prašyti, kad draugas ar šeimos narys ko pasirašytų taip pat su asmeninėmis negarantuotomis paskolomis. Tai gali būti labai įtempta, kad paprašytų, kad kažkas paimtų ant tokios atsakomybės už jus. Jei jūs nemokate paskolos, kaip jūs turite, jie būti teisiškai atsakingas, kad sumokėtumėte ją skolintojui. Tai gali sukelti įtampą jūsų santykiui su jais, jei daiktai neina pagal planą.

Tai gali būti nepatogu, kad paprašytų, kad kažkas ko pasirašytų už jus taip pat. Tai gali priversti jus jausti, kad jūs nesugebate kontroliuoti savo finansinį poreikį savarankiškai. Jūsų privataus skolinimosi laikymas yra taip pat kažkas, kurį dauguma žmonių mėgsta padaryti. Jie nenori pasidalyti su kitais, jie turi reikalingumą pasiskolinti pinigų nuo bet kokio skolintojo.

Parduokite Vertės Dalykus

Kai jūs turite įkeistą turtą, gaunantį paskolą, jis yra surištas ligi pat tos paskolos yra sumokėtas visiškai. Su asmeninėmis negarantuotomis paskolomis, jūs galite parduoti tuos vertės dalykus bet kuriuo metu, jei jūs norite padaryti taip. Jūs turite laisvę padaryti tai, ko jūs norite su tais dalykais. Jei jie yra panaudoti kaip įkeistas turtas, jie yra užšaldyti, kol su paskola neatsiskaito. Tai gali būti ilgu laiku nuo dabar!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kas vyksta, jei jūsų automobilis nebėga gerai, ir jūs turite gauti naują? Jūs neketinate sugebėti padaryti taip, jei jūs neturite būdo atsiskaityti su ta paskola anksti. Tai gali būti labai nuliūdę, kad būtų užrakinama į tokias situacijas bet kokį laikotarpį.

Pasvirojo brūkšnio Palūkanų normos

Net nepaisant to, kad asmeninės negarantuotos paskolos turi aukštesnę palūkanų normą, jūs neturite užmokėti jų, jei jūs žaidžiate savo kortelių teisę. Suplanuokite savo atmokėjimo sąrašą, tokiu būdu jūs sugebate užmokėti daugiau, negu mažiausiai skolingas ant jo kas mėnesį. Darydamas taip, daugiau to, ką jūs mokate nueis į pagrindinį balansą. Jūs atsiskaitysite su tuo veikiau ir sumažinsite kiekį palūkanų, kurias jūs mokate skolintojui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.