Paskolos paskolos gavėjai gali pasinaudoti antraštės reikalais?

parašė , 2014-05-17 12:17

Nepaisant Banko Anglijos Tarifinio atlygio, besitęsiančio įraše žemai ir įkeitimo rašto procentiniuose atlygiuose, krintančiuose, kad įrašytų nuosmukius, milijonai Jungtinės Karalystės būsto savininkų vis dar randa tai sudėtingas atitikti reikalavimus, reikalingus turėti naudos iš dalies rinkos, vedančios paskolos reikalus.

Skolinimo įstaigos tęsia būti kritikuotos už jų griežtus affordability kriterijus ir taip pat už tai, kad padidino aukštus mokesčius, kurie turi būti užmokėti, kad gautų kai kuriuos iš geriausio kurso reikalų. Tačiau, kai kurie ekspertai mano, kad įmokėjimas įmokas žemesniems palūkanų normos reikalams gali iš tikrųjų būti geru ilgalaikiu sprendimu, specialiai kai kuriems aukštiems gryniems vertės paskolos klientams. Tęskite skaityti, kad pasimokytumėte daugiau

Aukštai vertės paskolos klientai gali turėti naudos iš mokėjimo aukštesnio mokesčio už geresnį reikalą, Jungtinės Karalystės vyriausybės Finansavimas Skolinimui ir Pagalbai, Kad Nupirktų planus įgalino pagrindinės gatvės bankus, gyvenamųjų namų statybos bendrijas ir kitas skolinančias įstaigas gauti prieigą prie pigaus finansavimo vietoj jų skolinimo noriau privatiems asmenims ir mažoms įmonėms. Tačiau, šitų planų priešininkai turi nuomonę, kad jie tiktai dirba tuose su esminiu kiekiu teisingumo jų namuose jau, ir jie nepadeda tiems, kuriems jie buvo suprojektuoti, kad padėtų t.y. pirmo laiko pirkėjai, siekiantys paskolos.

Iliustracijos atskleidžia, kad vidutinės dvejų metų pastovios palūkanų normos paskolos nukrito žymiai besiskolinantiems 75 procentus ar mažiau jų naujų namų kainai. Bet paskolos gavėjai, kurie reikalingas 90 procentų namų vertės vis dar moka daugiau; kai kuriais atvejais iki 1 procento daugiau jų skolinimuisi, ironiškai žmonės, kurie be abejonės mažiausiai gali leisti sau tai ir kam vyriausybiniai planai, kaip buvo manyta, padėjo. Visa tai tuo metu, kai kai kurie skolintojai dabar siūlo kai kuriuos iš savo pigiausių kada nors paskolos reikalų, su išlyga, kad paskolos gavėjas gali atitikti griežtus affordability reikalavimus.

Tačiau, geriausi pasiūlymai yra pasiekiami tiems paskolos klientams, kurie turi bent jau 40 procentų indėlį, ar ekvivalentišką teisingumą jų einamuosiuose namuose. Bet nors yra nepaprastai patrauklių normų tiems su esminiais indėliais, jungtiniai susitarimo mokesčiai nuolat didėjo su kai kuriais mokesčiais, pastumdami 2.000£.

Ekspertai taip pat įspėja tuos paskolos gavėjus, svarstančius pastovios palūkanų normos reikalą, ypač vienas taip trumpas kaip 2 metai, tikrinti tai, kuo norma bus, kai tik pastovios palūkanų normos periodas baigiasi. Pavyzdžiui, kai kurie dvejų metų reikalai aplink 3 procentų žymę beveik padvigubės nuo galo sunkios padėties periodo taip dramatiškai padidėjimas mėnesinis atmokėjimo kiekis ant paskolos.

Paskolos reikalai su aukštais susitarimo mokesčiais, bet žemesne norma gali priversti šituos produktus atrodyti mažiau patrauklūs paskolos gavėjams su maža paskola, bet aukštai vertinti paskolos klientus, gali iš tikrųjų turėti naudos iš žemesnių normų ir aukštesnių mokesčių per paskolos gyvenimą. Tokiu būdu visada būtina pažiūrėti į visaapimančią kainą paskolos ne tik pradinė antraštės norma; atsižvelkite į susitarimo mokesčius ir grįžimo norma, vienas bet koks pastovios palūkanų normos periodas yra baigtas. Šitas aukštas vertės paskolos reikalų renginys, daugiau negu kada nors, tie aukšti gryni vertės finansų klientai turi atsižvelgti į visus mokesčius ir kaltinimus, pasirinkdami didelę paskolą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.