Peras skolina: kaip pasiskolinti pinigų, jums reikia pagal normą, kurią jūs galite leisti sau

parašė , 2016-07-04 08:40

Laipsniškas vystymasis pero, skolinančio, taip pat žinomas kaip nuo pero prie pero ar skolinantis P2P, sukūrė naują investicijų galimybę investitorių ieškojimo fondams pagal žemesnę palūkanų normą.

Skolinantis P2P yra finansinis skolinantis institutas, kuris skolina pinigus asmenims ar firmoms per internetines paslaugas, kurios jungia investitorius ir paskolos gavėjus. Su peru lending’s paverstos bankų sistemos investicijos yra labiau praturtinantys su įperkamu kreditu. Jie suteikia paslaugoms žemesnę kainą negu kitos tradicinės banko paskolos programos ir persiunčia tai paskolos gavėjams žemesnių ir padorių palūkanų normų formoje.
Kaip ruoštis paskolai

Pasiskolinimas pinigų per perą, skolinantį, reikalingas, kad jūs užpildytumėte paraišką tinkle. Jiems taip pat reikia minkštų jūsų kreditingumo ataskaitos apklausų, bet tai neturės jokio neigiamo poveikio ant jūsų kredito rezultato. Po pritarimo gavimo jūsų palūkanų norma bus pasirinkta, priklausomai nuo paskolos, paskolos trukmės, kredito rezultato, kredito vartojimo ir istorijos kiekio.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaip tai Pašalpa paskolos gavėjai

Lengva Paraiška: Paraiškos, kad gautų paskolą per perą, skolinantį, yra ganėtinai lygios ir lengvos, tik gauti prieigą prie kompiuterio, užpildyti kanceliarinį darbą, ir jūs galite gauti pritarimą per minutes. Paskui turi laukti jūsų paskolos, kuri bus finansuota. Neturi reikšmės, kuo jūsų kredito rezultatas yra ar verslo pavojus, tai yra tik būdas, kuriuo P2P skolinančio kompanijos veikia.

Palūkanų norma: Tai yra didžiausia nauda, kuri traukia investitorius nuo pero prie pero, skolinančiam: jie siūlo žemesnę palūkanų normą, geriau negu bankų palūkanos. Pagrįstas trukme, išrinkta kiekvienam atskiram klientui, palūkanų norma gali nueiti taip žemai kaip 7 % jų geriausiems klientams. Paskolos gavėjams, kuriems pritarė pasiūlys skirtingus paskolos sugrįžimo laikus nuo vienas, du, treji ar penkeri metai.

Greitai Finansavimas: paskolos finansavimas yra gana greitas, gali reikėti savaitės į tris savaites priklausomai nuo paskolos kiekio. Mažas paskolos kiekis gali būti finansuotas po mažiau kaip savaitės. Kiekis fondų, kurie gali būti paskolinti lauke net pakilo per laiko perą, skolinantį, prasidėjo. Esminis paskolų kiekis gali dabar būti pasiskolintas, kad finansuotų jūsų investicijas nuo 1000$ į 300.000$.

Kaip tai Pašalpa Skolintojai

Didesnių palūkanų sugrįžimas: Priklausomai nuo paskolos tipo ir trukmės jūs išsirenkate savo klientui, sugrįžtate, norma gali būti taip aukšta kaip 10 % į 13 %, kuris yra tikrai labai patrauklus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Skolintojas išsirenka: nuo pero prie pero, skolinantis, aprūpina skolintoją pasirinkimu išdėstyti jo sąlygas paskolos gavėjams. Skolintojai gali aprūpinti palūkanų normas kaip pavojaus funkciją jungtas su paskolomis, kiti terminai apima kredito rezultatą, identifikavimo patikrinimą, ir taip toliau. Skolintojai turi galimybę išrinkti paskolos gavėjus, kurie atitinka pateiktą pirmenybę.

Iš tikrųjų pasirodė, nuo pero prie pero, skolinantis teikė didelę naudą ir skolintojui ir paskolos gavėjui. Taip pat peras, skolinantis, įgijo populiarumą kai kuriose šalyse per dešimtmetį. Su piktai žiūrėtu tradicinio skolinančio instituto sąlygos, pero paskolos buvo išgelbėjimo fondas labai daug žmonių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.