Reikalingumo informacija apie jokį indėlį (žemas indėlis) vidaus paskola

parašė , 2014-11-30 16:18

Kadangi globaliniai finansiniai kriziniai vyraujančios krypties skolintojų/kreditų tiekėjai padarė gausius pakeitimus į savo skolinančius kriterijus, ir dabar ne lengva gauti 100 per centą – plius vidaus paskolos reikalas. Tačiau, yra kai kurie specializuoti skolintojų/kreditų tiekėjai, kurie pripažino sunkumą, kad daug troškimo naminė savininkų patirtis, ieškodamas vidaus paskolą ir taip, neįvedė jokio indėlio (taip pat pavadintas, žemai padeda), vidaus paskola.

Paskolos/Vidaus paskolos Produktai, pasiekiami

Yra jokio indėlio sąrašas (žemas indėlis) paskolos paskolos produktai jums, kad manytų, kad tai bus:
> > Leiskite jums pasiskolinti iki 96 % pirkimo kainos

> > Leiskite jums versti kapitalu Skolintojų Paskolos Draudimą (LMI) ant viršūnės jūsų paskolos kiekio, kuris gali atnešti visą sumą (LVR) 97 procentams ar 98 procentams

> > Leiskite jums pasiskolinti maksimumą 100 procentų (LVR), apimdamas LMI kainas

> > Leiskite maksimumą (LVR) 120 procentų su verstu kapitalu LMI. Bet "laiduotojas" yra reikalingas, ir

> > Net pripažinkite 12 mėnesių nuolatiniai nuomojami užmokesčiai, padaryti jūsų kaip jūsų tikrų taupymo reikalavimų dalis

Svarbu atsiminti, kad pavojus specializuotam skolintojo/kredito tiekėjui nėra didesnis jokiam indėliui (žemas indėlis) paskolos. Ir taip, jūs užmokėsite "aukščiausios kokybės" palūkanų normą už privilegiją, paprastai apytiksliai 2 % aukščiau negu einamasis rinkos kursas.

Taikomasis Vertinimo Procesas

Vertindami jūsų tinkamumą apie jokį indėlį (žemas indėlis) vidaus paskola, specializuoti skolintojo/kredito tiekėjai priims griežtą vertinimo procesą. Jie artimai žiūrės į jūsų gebėjimą grąžinti vidaus paskolą. Spręsti, ką vertinimo kriterijai taiko jums; kalbėkite su patyrusiu finansų brokeriu. Čia, yra keli patarimai, kad padėtų jums:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

> > Garantuokite, kad jūs galite parodyti stiprias stabilias pajamas

> > Pabandykite parodyti bent jau kai kurias tikras santaupas ar parodyti jūsų 12 mėnesių nuolatinius nuomojamus užmokesčio tvirtinimus, ir

> > Garantuokite, kad jūsų asmeninės skolos (kreditinės kortelės ir asmeninės skolos) yra kontroliuojamos prieš jokio indėlio atidavimą (žemas indėlis) vidaus paskolą

Siekite Patyrusio Patarimo

Kaip su bet kokiu troškimu naminis savininkas, pirkdamas jūsų pirmus namus bet kokioje gyvenimo stadijoje gali būti triuškinančiu procesu. Neminėti, kad žinoti, kuris apibrėžė skolintojo/kredito tiekėją nori ir sugeba dalyvauti, jūs galite gąsdinti. Taip, turėdamas patyrusį finansų brokerį ant jūsų pusės išgelbės jus daug laiko ir sielvarto.

Panaudojimas paslaugų eksperto ir profesionaliai vertinto finansų brokerio, kuris specializuojasi visuose paskolos produktuose ir finansų sprendimuose, yra raktas teisingos paskolos radimo. Jūs turite pasodinti su patyrusiu finansų brokeriu, kuris sugebės paaiškinti, kad yra daug specializuotų skolintojų/kreditų tiekėjų, siūlančių aukštai "Paskolos iki vertės Santykis" (LVR) vidaus paskola, kuri leis jums be santaupų už jūsų paimti ant paskolos vidaus paskolos skolos.

Taip, nesijaudinkite, jei jūs norite negauti jokio indėlio (žemas indėlis) vidaus paskola. Susisiekite su profesionaliai kompetentingu finansų brokeriu, kad padėtumėte jums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.