SMS siuntimas

parašė , 2012-12-08 07:53

SMS siuntimas – bene daugiausiai vartojama susisiekimo priemone Lietuvoje. Rašyti SMS galima iš beveik bet kurios žemės vietos, į beveik bet kokį kitą pasaulio kampelį. Taigi kokia yra SMS istorija ir kokiais tikslais SMS yra naudojamos dabar?

SMS (trumpųjų žinučių servisas) idėja pirmą kartą buvo išdėstyta ~1982 metais. Tiesa, pačio SMS standarto kūrimas truko gana netrumpai – ~1992 metais SMS tapo prieinamas kai kurių mobiliųjų paslaugų operatorių klientams. Savaime suprantama, kad vien tik standarto sūkurimo nepakako, kad SMS siuntimas taptų plačiai naudojama ir populiari paslauga. Iki pat 1999-ųjų tekstines žinutes buvo galima siųsti tik to pačio mobiliojo ryšio tinklo vartotojams, tad toks apribojimas ypatingai maišė šio naujoviško serviso plėtrai.

sms internetuTurint omenyje konkrečius naudotojų skaičius – ~2000 metais Didžiojoje Britanijoje vienas vartotojas vidutiniškai išsiųsdavo ~35 SMS per vieną mėnesį 1 mėnesį. Štai 2006-aisiais per Kalėdas buvo išsiųsta net 205 milijonai SMS žinučių! Taigi šis servisas per paskutinį dešimtmetį ypatingai populiarėjo.

Tad, per kelis dešimtmečius SMS siuntimas tapo neįtikėtinai populiarus. SMS siuntimas daugelio apsaugos sistemų, kad perspėti apie galimus įsilaužimus, SMS žinute nesunku sumokėti už automobilių būvimą parkinge, per trumpą laiko tarpą iš SMS evoliucionavo MMS siuntimas, šios paslaugos pagalba buvo įmanoma siųsti net paveiksliukus, melodijas.

SMS siuntimas buvo naudojamas ir teisėsaugos. Teisėsaugos institucijos galėdavo siųsti “nematomas” SMS žinutes, kad susekti įtariamuosius.

Tiesa, viena iš ypatingai naudingų naujovių, tai SMS Siuntimas internetu. Kaip veikia SMS internetu siuntimas? Ogi ypatingai elementariai.

Pirmas dalykas, kurį Jums reikia padaryti, norint siųsti SMS internetu, tai rasti svetainę, kuris leidžia siusti sms internetu. Šiandien Lietuvoje jų yra gana daug, tad Jums pakanka į “Google” ar bet kurį kitą paieškos sistemą įrašyti frazę “SMS Internetu”. Ką reikia padaryti toliau, tai įsijungti rastą internetinį tinklapį ir įvesti SMS žinutės, siųstos internetu tekstą bei gavėją ir išsiųsti žinutę. Tarpkitko, siunčiant žinutę yra neblogai prisistatyti – juk gavėjas nežinos, kad žinutę siunčiate ne kas kitas, bet Jūs.

Galvojate, kur paslėpta gudrybė? Įdomus dalykas yra tas, kad tokios nėra. Paprastai tokie tinklapiai savo paslaugas siūlo už dyką, tiesa su sąlyga, kad galėsite išsiųsti tik ribotą SMS žinučių kiekį. Jei ,norėsi siųsti daugiau SMS žinučių – Jums teks nusipirkti narystę tame tinklapyje.

Tokie tinklalapiai yra ypatingai vertingi, kai būtinai reikia išsiųsti SMS, o Jūs tiesiog neturite šansų savo SIM kortelės persikelti į kitą telefoną.

Taigi SMS siuntimas – labai geras ir naudingas dalykas, galėsiantis išgelbėti iš tikrai ne vienos sunkios situacijos.

Papildoma informacija – ar girdėjote apie esurasymas.lt ir es-isidarbinimas.lt aprašomą pasiūlymą – pirmas kreditas nemokamai?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.