Teta gydymas padėjo rasti teisingą gyvenimo kelią

parašė , 2016-11-15 06:11

MeditacijaOlga prisimena, kad anksčiau, kol nežinojo, kas yra teta gydymas, ji neįsivaizdavo, jog gyvenimas gali būti toks geras ir gražus. Ji galvojo, kad šis pasaulis yra neteisingas, ir ji yra to neteisingumo auka. Tačiau teta gydymo metodai jai leido surasti jėgų savyje, išlavinti intuiciją, pakeisti gyvenimo būdą ir netgi nugalėti kai kurias ligas.

Olga, kaip jūs patekote į teta gydymo kursus?

Niekada skeptiškai nevertinau įvairių alternatyvių gydymo ar tikėjimo dalykų. Žmonės kartais šaiposi iš tokių dalykų kaip homeopatija, taip pat jiems nepatinka ir dvasiniai ieškojimai. Manau, kad žmonės tapę šalti bei susvetimėję ir dažnai nedrįsta imtis keisti savo gyvenimą iš esmės. Tai juk nėra lengva, pripažinti, kad kažką gal darei ne taip, kad reikia pasistengti labiau gyvenime ir gauti iš jo kažką dar. Juk niekas lengvai neateina… Galbūt dėl to jie dažnai skeptiškai vertina, kritikuoja ir kitus, kurie tuo užsiima… Man visada buvo įdomu tokie dalykai, todėl, kai draugė pasakė, kad prasidėjo teta mokymai ir mūsų mieste, aš nedvejodama užsirašiau į kursus.

Kaip jautėtės prieš prasidedant teta gydymui?

Šiaip nuolat būdavau ieškojimų kelyje, nuolat galvodavau, kodėl taip gyvenu, kaip gyvenu. Ir sveikata silpna būdavo, ir nejausdavau pasitenkinimo net dėl paprastų gyvenimo džiaugsmų, tokių kaip maistas, meilė, miegas… Kažko vis trūko. Taip pat dažnai jausdavau nepasitikėjimą savimi, nebuvau tikra, kuo turiu užsiimti šiame gyvenime. Nebuvau viskuo labai nusivylusi, bet trūko kažkokio aiškumo, kas dėl ko apskritai vyksta…

Kas jums yra teta gydymas?

Man tai dabar yra tiesiog gyvenimo būdas, kuris kontroliuoja mano kitus sprendimus, pasirinkimus, įpročius. Aš su teta metodais išmokau pasitikėti savimi, būti savimi, surasti save intuicines galias. Iš tiesų, intuicija yra nepaprastai stiprus dalykas. Gaila, kad šiuolaikinis mokslas ją taip nuvertina ir vadina šarlatanų dalyku. Taip tikrai nėra. Pamažu aišku ir mokslas jau ima atsigręžti į ją ir analizuoti, bet turbūt dar praeis daug laiko, kol viskas taps pripažinta. Kažkada ir dabartinė medicina atrodė kaip raganavimai ir alternatyvūs pasirinkimai.

Kaip dabar pasikeitęs gyvenimas?

Tikrai gerai. Aš laiminga, šeima džiaugiasi mane tokią matydama, ir pati suprantu, kad vaikus iš tiesų turi auginti tokie tėvai, kurie visų pirma patys moka džiaugtis ir būti stiprūs.

Linkime jums ir toliau džiaugtis, einant šiuo keliu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.