Vidaus paskolos paraiškos procesas

parašė , 2013-12-28 10:37

Tai yra visada gera mintis gauti ikikompetentingą laišką iš skolintojo anksčiau, negu jūs pradėsite apsipirkti namams. Šis laiškas parodys nekilnojamojo turto atstovui ar pardavėjui, kad jūs esate serous ir taip pat duosite jums požymį tame, koks kainų diapazonas jūs galite apsipirkti.

Jūs galite taupyti laiką, siaurindamas jūsų paiešką namų, kuriuos jūs galite leisti sau. Kai tik jūs turite pasirašytą pirkimo ir pardavinėjimo sutartį vietoje, jūs galite pateikti savo vidaus paskolos paraišką. Jei jūs kreipiatės dėl vidaus paskolos, tai lieka gerą mintį rinkti visus būtinus dokumentus anksčiau jūsų paskyrimo su skolintoju.
Vidaus paskolos Paraiška ir Lydinčioji dokumentacija

Palaikymo dokumentai tipiškai apima du asmeninį identifikavimą, tokį kaip vairuotojų licencija, Fotografijos asmens tapatybės dokumentas ar Pasas. Vienas iš fotografijos identifikavimo ir ne fotografijos identifikavimo, tokio kaip gimimo liudijimas, Pilietybės pažymėjimas ar nesena naudos sąskaita, gali taip pat būti pateiktas kaip alternatyvus identifikavimas.

Skolintojas paprastai prašo patvirtinimą jūsų pajamų, tokių kaip trys naujausi mokesčio galiukai ir trijų mėnesių banko sąskaitos tvirtinimai, kurie rodo jūsų sandorio istoriją. Jūs galite taip pat pateikti pranešimą vertinimo, laiško iš darbdavio ar darbo kontrakto, kad patvirtintumėte darbą.

Vidaus paskolos Paraiškos Procesas

Kai tik skolintojas iš anksto pritarė jūsų paskolos paraiškai, deramas turto įvertinimas bus atliktas. Įvertinimas neturi būti supainiotas su įvertinimu nekilnojamojo turto atstovo. Į pastato struktūrą, vietą, palyginamos kainos (kiek kitos ypatybės, neseniai parduotos tame pačiame rajone), planuodama apribojimus ir pristatymo standartą, pažiūrės. Turtas yra saugumas, pasiūlytas skolintojui. Įvertinimai yra panaudoti, kad nustatytų saugumo vertę. Skolintojas gaus pilną pranešimą iš vertintojo.

Jei vertė yra patvirtinta, ir skolintojas yra patenkintas saugumo vertės, paraiška yra pateikta kredito skyriaus baigiamajam etapui. Paskolos draudikas ištirs kokybę paraiškos, ir svarbiausiai ištirs apimtus pavojus. Draudikas padarys galutinį sprendimą. Draudikas gali pritarti ar smukdyti paraišką.

Iš tikrųjų svarbu pastatyti gerą kredito rezultatą, kad kreiptųsi dėl vidaus paskolos. Sveikas kredito rezultatas ir kredito istorija gali duoti jums draudimą, kad jūs būsite sėkmingas kandidatas, kreipdamasis dėl vidaus paskolos. Puikus kredito rezultatas paprastai baigiasi į geresnius reikalus ir žemesnius palūkanų normos pasiūlymus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.