Žemės ūkio paskolos – naudinga informacija ūkininkams, reikalingiems finansavimo

parašė , 2015-05-12 10:29

Žemės ūkis yra pagrindinis sektorius Australijos ekonomikai, aukojančiai 12 % bendrasis vidaus produktą. 307 000 žmonių yra samdyti sektoriuje, kuris uždirba $155 milijardus per metus. Skaičiai aiškiai rodo, kad žemės ūkis yra stambusis kapitalas ir kaip kiekvienas kitas didžiulio verslo savininkas, ūkininkai dažnai turi siekti greitų ir įperkamų finansų.

Reikalavimų finansavimas

Daug finansų brokerių ar net skolinančių darbuotojų, samdytų bankų, nesupranta visiškai, pagrindinės sudedamosios dalys tam, kad gautų finansavimą jūsų ūkio verslui. Taip, jei jūs žiūrite į išplėtimą jūsų ūkio verslo, ar tik pasirūpinantis geriau valdo jūsų verslą per ciklo sezonus ir prekinį svyravimą, yra sąrašas finansuoti situacijas, kur jūs galite panaudoti žemės ūkio paskolą:

> > Jūs galite žiūrėti į kaimyninio turto pirkimą

> > Jūs esate galvijų gamintojas, pasirūpinantis pirkimo veterinaro aprūpinimu

> > Jūs galite norėti didinti savo galvijų skaičius

(adsbygoogle = window
dsbygoogle || []).push ({});

> > Jums, galbūt, reikia nupirkti apkarpymo aprūpinimą (pavyzdžiui piktžolės purkštuvas ar fertiliser)

> > Jūs tikitės nupirkti, patobulinti ar pakeisti jūsų ūkį ar verslo įrangą

> > Jums, galbūt, reikia sutikti jūsų sezonines išlaidas

> > Jūs norėtumėte konsoliduoti visus savo žemės ūkio finansus į vieną paskolą, darydamas jūsų finansus, paprastesnius ir efektyvesnius kainoje, ar

> > Jums, galbūt, reikia sausros išlikimo pagalbos

Žemės ūkio Paskolos Pasirinkimo reziumė

Yra sąrašas žemės ūkio paskolų, kurios buvo specialiai suprojektuotos specializuotų skolintojų/kreditų tiekėjų, kad atkreiptų į specifinį jūsų ūkininkavimo verslo poreikį dėmesį. Šitos paskolos yra taip pat lankstesnės negu kitos paskolos:

Ūkio Trukmės Paskola: Tai yra ideali paskola, kai jūs svarstote kapitalo pagerinimą ar pirkimo turtą. Paskola yra lanksti, kuriame ji įgalins jus pasirinkti pasirinkimą Tik palūkanoms ar Pagrindinis ir Palūkanų atmokėjimas.

Galvijų Finansai: Tai specialiai suprojektuojama, kad įgalintų jus investuoti kapitalą į jūsų galvijų veisimą. Paskola turi lankstų atmokėjimą, kuris gali tikti jums pinigų cirkuliacija.

Yra kitas Žemės ūkio paskolos pasirinkimas, pasiekiamas jums, ir jie yra:

Kredito perviršis ar Trumpalaikiai Finansai: paskolos tipas suteiks jums reikalingą apyvartinį kapitalą, kad finansuotų bet kokias trumpalaikes gamybos kainas ir apimtų bet kokius pinigų cirkuliacijos trūkstamus kiekius.

Įrangos Finansai: paskolos tipas suteikia jums opcijas nupirkti, patobulinti ar pakeisti jūsų ūkį ar verslo įrangą. Pasirinkimas yra ar Finansų išperkamoji nuoma, Vertingo dalyko pirkimas ar Įrangos paskola.

Kredito linija: Tai yra patogi paskolos priemonė, kuri paskiria jus atsakingas atsakingą jūsų finansų, ir jūs galite panaudoti pinigus, kai ir kaip jūs norite į.

Kodėl Kontaktas Finansų Brokeris?

Ūkininkams reikia apibrėžto patarimo nuo ekspertų, kurie turi teisingą pramonės patirtį taip pat kaip turėjimą nuodugnių žinių ekonominio keitimo ir rinkos sąlygos. Jei jūs pasirinksite specializuotą ir patyrusį finansų brokerį, jis ar ji bus:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

> > Supraskite visiškai savo finansinį poreikį, dirbdamas artimai su jūsų buhalteriu ir solisitoriumi

> > Nustatykite savo einamąją finansinę padėtį ir išraskite optimalų "Ūkio Verslo planą" jums

> > Suteikite naujausius ekonominius duomenis ir finansinę informaciją, kuri padės jums aštrinti jūsų konkurencinį pranašumą

> > Padėkite jums gavime finansavimo bet kokioms žemės ūkio paskoloms, kurias jūs galite svarstyti

> > Garantuokite, kad jūs atitinkate visus specializuotų skolintojo/kredito tiekėjų reikalavimus

> > Suteikite jums reikalingą finansavimo pasirinkimą, ir

> > Padėkite jums teisingos žemės ūkio paskolos pasirinkime

Taip, nejaudinkite, kada jums reikia įperkamų finansų jūsų ūkininkavimo verslui. Susisiekite su finansų brokeriu ir paimkite jo/jos pagalbą greitų žemės ūkio paskolų gavime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.