5 būdai sumažinti paskolos trukmę

parašė , 2016-06-18 11:05

Namų turėjimas paprastai atvyksta su paskolos laiko ilgą periodą nešimu. Paskolos užmokesčiai už 30 metų paskolą tęsiasi 360 mėnesių ir 180 mėnesių 15 metų paskolai. Pagrindinis žingsnis finansiniame saugume tampa akivaizdus, kai paskola buvo pagaliau užmokėta visiškai. Tame punkte, tiktai nekilnojamojo turto nuosavybės mokesčiai ir būsto savininko draudimas ir galbūt draudimas nuo potvynio turi būti užmokėtas. Namas, kuris yra laisvas ir aiškus yra paprastai tikslas siekti prieš išėjimą į pensiją, kai pajamos tampa pastovios ir dažnai apribotos. Kad pasiektų šį tikslą ir pašalintų šias pagrindines išlaidas greitesniu tempu, yra keli būdai sumažinti paskolos trukmę.
1. Finansavimas iš naujo į žemesnį įkeitimo rašto procentinį atlygį sumažins mėnesinį paskolos užmokestį. Tačiau, jei finansai iš naujo sugrįžta į originalią trukmę, papildomi metai buvo pridėti prie paskolos. Kad sumažintų per tuos metus, būsto savininkas turi tęsti mokėti kas mėnesį bet kokias santaupas nuo finansų iš naujo į pagrindinį balansą. Kai tai galima, kad padarytų, nuostabu pamatyti, kiek paskolos užmokesčių metų gali būti pašalinti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Finansavimas iš naujo į trumpesnę trukmės paskolą su žemesne palūkanų norma galbūt nesumažina mėnesinio užmokesčio, bet tai sumažins daug metų nuo paskolos trukmės, kad su paskola atsiskaitytų greitesnė. Kai normos yra žemos, šis finansų iš naujo tipas dažnai yra priežastis mėnesinio užmokesčio, kuris yra tas pats ar tiktai truputį aukščiau kad originali paskola. Tačiau, palūkanų santaupų kiekis yra ganėtinai esminis, kai paskolos trukmė yra sumažinta.

3. Panaudokite bonusus, pajamų mokesčio sugrįžimus, nuolaidą ir papildomus grynuosius pinigus, kad padarytumėte pagrindinius užmokesčius į paskolą. Net tik 100$ per mėnesį, užmokėti į viršininką, gali turėti didelę reikšmę kiekyje mėnesių, kuriuos palieka paskolai.

4. Sumažinkite kitas išlaidas, tokias kaip kabelinės sąskaitos ir paskambinkite billsa telefonu, ir panaudokite santaupas, kad mokėtumėte grynaisiais už viršininką. Bet koks rajonas, kur pinigai gali būti taupyti yra potencialus būdas sumažinti paskolos metus. Parduotuvė aplink būsto savininko draudimui, kad gautų pigesnę normą. Tačiau, tęskite padaryti tą patį paskolos užmokestį, kuris apima viršininką, palūkanas ir draudimą ir mokesčio sąlyginį įsipareigojimą, ir tiesioginis bet kokios santaupos į viršininką.

5. Daug žmonių suapvalina savo mėnesinį paskolos užmokestį. Tai reiškia, kad, jei ir nelyginis skaičius su pakeitimu yra skolingas, suapvalinti tai aukštai ir leidžia papildomą būti padėtas viršininko kryptimi. Kadangi už viršininką moka grynaisiais, paskola yra iš naujo amortizuota, kuris mažina palūkanas, kurios yra skolingos ir galų gale mažina trukmę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kaip paskolos amžiai, būsto savininko akcija teisingumo naminiame padidėjime. Išvenkite pagundos atsiimti teisingumą kitiems daiktams, tokiems kaip įsiskolinusi konsolidacija. Paskola yra turbūt didžiausios išlaidos, kurios yra daromos kas mėnesį būsto savininko. Kuo greičiau tai išėjo, tuo greičiau būsto savininkas pamatys geresnę mėnesinę pinigų cirkuliaciją. Tai tampa ypač svarbu būsto savininkams, kurie artinasi prie amžiaus išėjimo į pensiją ir reikės jų pajamų kitiems svarbiems daiktams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.