Pirma paskola nemokamai

parašė , 2012-04-10 10:50

Reklamas apie tai, kad pirma paskola nemokamai ar pirmas kreditas nekainuoja, mes matome visur; televizijoje, internete, gauname pranešimus į savo pašto dėžutę. Informacijos apie tai Jus taip pat galite gauti praktiškai visur. Jūs greičiausiai pastebėjote, jog greitųjų paskolų palūkanos yra žymiai didesnės, negu imant tradicines paskolas. Iš tikrųjų, jos gali labai skirtis. Tačiau ar Jūs žinote, jog pirmąją greitąją paskolą Jūs galite gauti nemokamai? Perskaitykite ir sužinosite kaip.

Greitoji paskola yra greičiausias ir paprasčiausias būdas gauti pinigų, kai to tikrai reikia. Daugelis įmonių galės Jums paskolinti iki 1000 Lt. Jūs  užtruksite visai neilgai pildydami paraišką pirmajai nemokamai greitajai paskolai gauti. Registracijos formos pildymas trunka apie 10 minučių. Kai kurios registracijos (paraiškos) formos yra užpildomos netgi greičiau.

Pirma paskolai nemokamai – kokios sąlygos?

Jums tereikia pateikti savo pagrindinę informaciją siekiant užpildyti formą pirmajai nemokamai paskolai internetu gauti. Skolinimo įstaigai reikia informacijos apie Jūsų amžių – Jums turi būti ne mažiau, kaip 18 metų; dirbantis asmuo – Jūs privalote turėti ne mažesnį kaip 3 mėnesių stažą vienoje darbovietėje; svarbios ir jūsų mėnesio pajamos.

Yra nustatytas tam tikras paskolos suteikimo mokestis. Jus privalote turėti veikiančią banko sąskaitą, į kurią gausite nemokamą greitąją paskolą. Sąskaita privalo būti aktyvi ne mažiau, kaip 3 mėnesius. Kai Jūsų paraišką patvirtina paskolos davėjas, Jūsų norimos paskolos suma bus iš karto pervesta į Jūsų veikiančią banko sąskaitą. Paskolos grąžinimo dieną skolintojas atgaus savo pinigus atlikęs atvirkštinį veiksmą. Jus galite išduoti (išrašyti) paskolą suteikiančiai įmonei nustatytos datos čekį arba pasirašyti tiesioginio debeto sutartį, kuri leis jiems reikiamą pinigų sumą nurašyti nuo Jūsų banko sąskaitos.

Pirmas kreditas nekainuoja

Jeigu Jus norite gauti nemokamą greitąjį kreditą, viskas, ką Jums reikia padaryti, yra atkreipti dėmesį į mirgančias reklamas internete. Tokio tipo reklamų Jus galite sutikti visur. Jus turėtumėte žinoti, jog nemokamai Jūs galite gauti tik pirmąjį greitąjį kreditą. Be to, paskolos suma negali viršyti 1000 Lt. Po to, Jūs privalėsite grąžinti paimtą paskolą.

Nemokamos paskolos suteikimo mokesčiai

Greitųjų paskolų palūkanos gali būti itin didelės. Paprastai jos sudaro nuo 15 iki 30 procentų skolinamos sumos. Jeigu Jūs norėsite paimti dar vieną paskolą grąžinę paimtą nemokamą greitąją paskolą, Jums teks pasidairyti internete, ieškant palankesnių sąlygų. Nemažai paskolų suteikimo įmonių naudoja bendrą klientų kreditingumo istorijos tikrinimo sistemą, norėdamos sužinoti, ar Jūs kada nors esate ėmęs paskolą ir ar šiuo metu nesate niekam skolingas ir ar turite pakankamas pajamas paskolai grąžinti.

Pirmosios paskolos nemokamai paraiškos pildymo forma yra paprasta ir greitai užpildoma, tam prireikia vos 10 arba netgi mačiau minučių. Kai Jūs gaunate patvirtinimą, paskolos suma yra pervedama į Jūsų banko sąskaita, dažniausiai valandos bėgyje.

Tradicinės grynųjų pinigų paskolos

Teikdami paraišką įprastai (standartinei) grynųjų pinigų paskolai gauti paprastai Jūs turite pateikti skolintojui pažymos apie Jūsų gaunamas pajamas kopiją. Jums taip pat reikės pateikti jiems savo banko sąskaitos išrašo kopiją. Ši informacija yra skirta patvirtinti Jūsų užimtumą (dirbančiojo statusą) ir į banko sąskaitą gaunamas pajamas.

Greitosios paskolos išduodamos paprasčiau

Kopijų nereikalaujančios greitosios paskolos reikalauja tos pačios informacijos, kaip ir tradicinio tipo paskoloms gauti. Tačiau šie skolintojai supaprastina Jums šią procedūrą ir nereikalauja Jūsų siųsti jokių dokumentų. Jie gali patys patikrinti Jūsų pateikiamos informacijos tikrumą. Toks dokumentų nereikalaujantis (elektroninis) procesas ženkliai sutrumpina paraiškos teikimo laiką. Tačiau tai nepagreitina Jūsų paskolos gavimo laiko.

Vienas atsakymas į “Pirma paskola nemokamai”

  1. Gerda says:

    LAbai dažnai tokios skambios antraštės kaip pirma paskola nemokamai ir t.t., tai tik gera gudrybė, kuri suvilioja į pinkles žmones. Tik sūris pelėkautuose nemokamas. Aš rekomenduoju geriau kreiptis į uniją- geriausios ir lanksčiausios sąlygos.
    http://kku.lt/paskolos/vartojimo-paskola/paskola-automobiliui/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.