Automobilių nuoma: trūkumai ir privalumai

parašė , 2016-06-29 14:40

Priešingai nei prieš dešimtį metų, šiandien automobilių nuoma yra itin populiari paslauga, tačiau susidurianti su įvairiais naujais iššūkiais ir išbandymais. Galima drąsiai teigti, jog automobiliu nuoma Vilniuje visą šios paslaugos egsitavimo laikotarpį buvo ir yra pati funkcionaliausia. Ir tai yra ne tik dėl to, jog Vilniuje gyvena daugiausiai Lietuvos gyventojų, tačiau tai nulėmia visai kitos priežastys – automobilių nuomos privalumai bei trūkumai. Plačiau apžvelgsime pagrindinius trūkumus ir privalumus, kurie įtkoją žmogaus pasirinkimą nuomotis automobilį.

Kainos tendencijos ir atidumo būtinybė

NeoRentPradėkime nuo didžiausio automobilių nuomos privalumo – tai prieinama kaina. Tiems, kurie neturi galimybės įsigyti automobilį ir jį išlaikyti, bet kartais jokios viešojo transporto priemonių paslaugos netinka, automobilio nuoma yra pats tinkamiausias variantas. Už protingą sumą gaunamas automobilis, kuris yra apdraustas ir nereikalauja nei remonto, nei valymo jūsų sąskaita. Jei automobiliu keliaujate ne vienas, tuomet tai dar patogesnis variantas.

Su kaina kontrastingai susitinka ir trūkumas. Kiekvienais metais automobilių kainos vis krenta, todėl vis daugiau žmonių tampa pajėgiais įsigyti ir išlaikyti savo nuosavą automobilį, todėl galimybė efektyviai plėstis automobilių nuomotojams yra ribota. Taip pat, Lietuvoje automobilių nuoma yra daugiausiai siūloma miestuose, kur yra oro uostai – automobiliu nuoma Vilniuje ar Kaune. Norintiems išsinuomoti automobilį iš aplinkinių miestų taikomi papildomi pristatymo mokesčiai, kurie dažnai paslaugą padaro per brangią.

Kitas privalumas – tai nemaža automobilių pasiūla. Galima rasti įvairių kainų automobilių, mat kaina priklauso nuo automobilio metų. Norintiems pigiai apsieiti kelionėje ir tiems, kuriems nesvarbu automobilio išvaizda, aktualesni senesnių metų automobiliai, kurių kaina yra kur kas mažesnė. Kitiems, siūlomi ir visai nauji automobiliai ir vieni naujesnių. Tad norint nuomotis automobilį, galima būti užtikrintam, kad turėsite didelį alternatyvų pasirinkimą ir rasite jums tinkamiausia variantą.

Tačiau čia ir vėl galime įžvelgti ir trūkumą. Tie, kurie nuomojasi senesnių metų, pigesnius automobilius visuomet rizikuoja, kad jis gali sugesti kelyje ir sugadinti jums kelionę, kol bus pakeistas ir pristatytas naujas automobilis. O dar negana to, netyčia galite likti kalti dėl gedimo, nors iš tikrųjų buvote nieko dėti. Juk niekada nežinote kaip šis automobilis buvo vairuojamas, todėl nerekomenduotina rizikuoti – naujų metų automobilių nuomos kaina skiriasi vos keliais eurais, kurie užtikrina saugią ir ramią kelionę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.