Internetinės pėstininko parduotuvės.

parašė , 2012-04-14 19:27

ikas. Kadangi mūsų nacionalinė ekonomika smuko ir kovojo pasveikti beveik dešimtmetį, finansų pramonė pasikeitė su laikais. Mokėjimo diena skolinančios ir kitos trumpalaikės finansavimo paslaugos yra dabar vyraujantis finansavimo pasirinkimas daugeliui amerikiečių. Nepaisant grobuoniškų praktikų ir neprotingų palūkanų normų, alternatyvūs finansavimo šaltiniai pradeda tapti norma – apimdami pėstininko brokerius. Asmeninių dalykų greitiems gryniesiems pinigams užstatymas dabar taip yra paplitęs, kurį tikrovės renginius kaip Baisios Pėstininko ir Pėstininko Žvaigždės ir net dokumentiniai filmai mėgsta, Sulūžo. Dokumentinis filmas pasirodo kaip gyvenimo įrodymo gabalėlis, kad Amerikos ekonomika plėtojasi 21-ąjį šimtmetį. Tačiau, visi pėstininko brokeriai nėra negailestingi kapitalistai, kurie medžioja vargšus, ir ne visos pėstininko parduotuvės yra sukurti lygiais

Kovodamas su atvaizdu ūksmingų dilerių ir šykštaus skolinimo, jungto su vietiniais pėstininko brokeriais, tinkle užstatykite parduotuves, siekia pritraukti pasiturinčiųjų klientūrą, kas smogė sunkiems laikams. Siūlydamas didesnes paskolas (iki $1 milijono) ir elektroninio sandorio taktiškumas, tinkle užstatykite parduotuves, siekia pakeisti atvaizdą pėstininko maklerystės ir pasiūlyti trumpalaikį finansavimą rinkai, kuri turi gebėjimą atsilyginti ar bent jau vertybės, kurios gali būti perparduotos už didoką naudą. Bandydami kreiptis į vidutinės klasės rinką, kuri yra didžia dalimi mažai pažįstama tokio trumpalaikio finansavimo pasirinkimo reikalingumui, geriausi versle sukūrė naują žvilgsnį ir jausmą, kad užstatytų maklerystę, kuri galėjo pakeisti būdą, kuriuo plytos-ir-cemento-skiedinio pėstininko parduotuvės įspaudžia žymę save ateityje.

Lyderis paketo internetinėje pėstininko maklerystės pramonėje yra Pawngo, kompanija, kuri skiria į intaką (ar vieną kartą intakas), kas patiria finansinį sunkumą ir turi prabangius dalykus, kad panaudotų kaip įkeistas turtas trumpalaikėms paskoloms. Nuo Louis Vuitton krepšių į Cartier laikrodžius į Picasso paveikslus, vertingi asmeniniai vertingi dalykai yra užstatyti per internetą, leisdami globėjus, kurie gali nenorėti aplankyti vietines pėstininko parduotuves galimybė gauti grynuosius pinigus, kurių jiems reikia su taktiškumu, kurio jie trokšta. Tipiškos paskolos nuo Pawngo vidutinių nelygiai 1.700$, 17 kartų 100$ pėstininko pramonės vidurkis. (1)

Kita pagrindinė nauda internetinių pėstininko parduotuvių trumpalaikiam finansavimui naudojimui yra, kad pėstininko brokeriai neatsiskaito, kad pasitikėtų biurais. Jei jūs neįvykdote įsipareigojimų savo paskoloje, jūs tiesiog prarandate savo įkeistą turtą. Taip, paskolos gavėjai, kurie yra apsauginiai jų kredito reitingų gali panaudoti šią finansavimo opciją pasiekti jų tikslus be baimės ieškojimo savarankiškai giliau į finansinį žlugimą.

Tuo metu, kai internetinis užstatymas yra patrauklus dėl daugelio priežasčių, paskolos savarankiškai yra vis dar netradicinės, ir atneša su jais besaikes palūkanų normas. Pawngo, pavyzdžiui, terminai yra tris iki šešis mėnesius, 6 procentų palūkanų maksimume, bet tos palūkanos yra sukaupiamos kas mėnesį. Taip, jei jūs laikote 2.500$ paskolą tris mėnesius, skolingos palūkanos yra 150$ per mėnesį, iš viso 450$ su palūkanomis, su metinėmis procentinio dydžio normomis nuo 48 iki 84 procentų, priklausomai nuo paskolos kiekio. (1, 2), Paskolos ištęsimas daro šį skaičiaus šuolį net aukščiau. Paskolos yra vis dar pėstininko parduotuvės kokybė, tik be socialinės gėdos pastebėjimo šeimos brangakmenius ant neteisingos miesto pusės užstatančio. Tačiau, su visais daiktais, kuriuos svarstoma, tinkle užstatykite parduotuves, gali aprūpinti labai patogų paskolos pasirinkimą ir teigiamą pėstininko patirtį kompetentingiems paskolos gavėjams, kuriems reikia grynųjų pinigų greitai, nerizikuodami jų kredito rezultatu ar jų reputacija.

(1) >

(2) >

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.