Kaip pasirūpinti savo paakiais? Priežiūros patarimai

parašė , 2024-06-18 07:14

Kasdienė veido rutina gali padėti mums nugalėti laiką. Tai padaryti yra gana paprasta, kadangi yra labai daug pačių įvairiausių priemonių, kurios gali padėti ir po daugelio metų atrodyti puikiai.

Ypač daug dėmesio reikia skirti savo paakiams. Yra sakoma, kad tai yra bene pati jautriausia jūsų veido zona. Kai jai bu skirta užtektinai dėmesio ir kai geros kokybės paakių kaukės bus jūsų rutinos dalis – tai jie visada bus gražūs ir pati oda švytinti.

Nešvarumų pašalinimas

Pirmiausia reikia pašalinti ant odos esančius nešvarumus.

● Naudokite švelnų valiklį. Venkite muilų, kurie gali sudirginti odą.

● Nuvalykite makiažą kiekvieną vakarą prieš miegą.

● Būkite švelnus valydamas šią jautrią odą.

● Valymo metu venkite trinti ar tempti odą.

Veidą reikia drėkinti

Kasdien būtinai naudokite drėkinamąjį kremą, kuris yra skirtas paakių odai. Ieškokite kremo, kuriame yra tokių ingredientų kaip hialurono rūgštis ar alavijo ekstraktas. Tepkite drėkinamąjį kremą švelniais, sukamais judesiais.

Apsauga nuo saulės – visus metus

Naudokite apsauginį nuo saulės kremą su SPF 30. Saulės spinduliai gali pažeisti odą. Tepkite apsauginį kremą nuo saulės 20 minučių prieš eidami į lauką ir tepkite pakartotinai kas dvi valandas, ypač jei prakaituojate ar maudotės.

Rūpinkitės savimi

● Žinoma, gražiai odai reikia kompleksinės savo kūno priežiūros.

● Gerkite daug vandens. Jis padeda išlaikyti odą elastingą.

● Sveikai maitinkitės. Sveika mityba, kurioje gausu vaisių, daržovių ir liesų baltymų – padeda išlaikyti odą sveiką.

● Miegokite. Miegas padeda organizmui atsistatyti ir sumažina tamsius ratilus.

● Naudokite paakių kaukes. Jos gali padėti drėkinti odą ir sumažinti paburkimą bei tamsius ratilus.

● Venkite trinti akis. Trynimas gali dirginti odą ir dėl to atsiranda tamsūs ratilai.

Kada kreiptis į dermatologą?

Jei jus neramina tamsių ratilų ar smulkių raukšlių problema – galite pasikonsultuoti su dermatologu. Dermatologas gali įvertinti jūsų odą ir parengti jums individualų gydymo planą. Be to, nepamirškite, kad šie patarimai yra bendro pobūdžio ir gali netikti visiems. Jei turite jautrią odą ar kitų sveikatos problemų – prieš naudodami bet kokius naujus odos priežiūros produktus, pasitarkite su gydytoju ar dermatologu.

Suteikite galimybę kuo dažniau save lepinti. Esame tikri, kad tai padės labiau pasitikėti savimi, o galiausiai dėl to labiau save mylėti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.