Kilnojamojo turto paskola paaiškinta.

parašė , 2012-04-09 13:22

ikas. Kai verslas turi nupirkti naują įrangą, yra keli pasiekiamas finansavimo pasirinkimas. Vienas iš jų yra tai, kas žinoma kaip Kilnojamojo turto Paskola, ir tai siūlo verslui diapazoną pašalpos visur jo trukmėje.

Tiesiog padėtas, Kilnojamojo turto paskola yra toks, kur nupirktos prekės sudaro įkeistą turtą ant paskolos. Finansų kompanija aprūpina grynuosius pinigus, kad užmokėtų tiekėjui, ir verslas gauna prekes. Šiuo atžvilgiu, pardavinėjimas yra klasifikuotas kaip prekyba atsiskaitant grynaisiais, ir tai reiškia, kad verslas gali sugebėti susitarti dėl sveikos nuolaidos, ir visi GST yra dažnai reikalaujami grąžinti verslo pirmame BAS.
Kur verslo ataskaitos jų Ketvirtinis BAS "grynųjų pinigų" pagrindu, būtina panaudoti Kilnojamojo turto Paskolą, kad sugebėtų reikalauti grąžinti GST kaip užbaigtą bendrąją sumą. Didesnės kompanijos, kurios praneša jų Ketvirtinį BAS "priaugimo" pagrindu gali taip pat panaudoti panašią paskolos struktūrą, žinomą kaip Komercinė Nuomos Pirkimo sutartis, ir vis dar reikalauti grąžinti GST kaip užbaigtą bendrąją sumą.

Galima finansuoti užbaigtą pirkimą per kilnojamojo turto paskolą, ar apimti verslo pasirinkimo indėlį. Kilnojamojo turto paskola gali būti panaudota, kad nupirktų rinkinį dalykų tokių kaip mechanizmai ir transporto priemonės, kurios yra dideli vertingi dalykai su veikimo laiku kelių metų ar daugiau. Jei reikalingos prekės turi pakeisti egzistuojantis – pavyzdžiui pakeitimas nebeegzistuojančio fotokopijavimo aparato su nauju, valstybe meninio modelio – daug rengimų leidžia senai įrangai būti panaudotas kaip prekyba, vietoje indėlio.

Likęs užmokestis trukmės pabaigoje gali būti sutvarkytas. Tai atstovautų vertei prekių, nupirktų tuo laiku, ir reikštų, kad užmokesčio kiekiai per periodą būtų mažesni. Tai galėjo būti gerai ankstyvam, pradeda pinigų cirkuliaciją. Žinoma, kai kurios firmos norėtų, kad užmokesčiai išvalytų skolą: ką pavadina visiškai amortizuota kilnojamojo turto paskola.

Mokesčio tikslais, verslas gali reikalauti nuvertinimo ant prekių, eksploatavimo išlaidų ir procentų sumokėjimo prieš jo verslo pajamas. Be to, Kilnojamojo turto paskola yra ideali mažesnėms firmoms, kas yra po supaprastinta mokesčių sistema (STS) ir turi apyvartą mažiau kaip $2 milijonai. Tai yra dėl to, kad jūs sugebate sujungti vertingus dalykus ir reikalauti vienos nuvertinimo normos 15 % pirmais metais, ir 30 %, mažinančių vertę po to, nesvarbu koks vertingas dalykas yra finansuojamas.

Su labai daug pranašumų, naudodamas kilnojamojo turto paskolą jūsų verslo įrangos reikalavimams galėjo būti teisingu sprendimu jums. Prieš tokio sprendimo priėmimą, išmintinga siekti patarimo patyrusio verslo finansų patarėjo, kuris gali vesti jus per visą procesą ir sugebės atsakyti bet kokius klausimus, kuriuos jūs galite turėti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.