Naujas ir patogus naudoti ASUS nešiojamas kompiuteris

parašė , 2013-09-25 07:46

Naujas ir patogus naudoti Asus X550C nešiojamasis kompiuteris yra klasiškas ir elegantiškas. Šis Asus X550C yra greitas, jo centrinis procesorius pasiekia 3,1 Ghz greitį, tad veiksmus su šiuo kompiuteriu atliksite greitai ir nesvarbu kokį uždavinį ar net kelis norėsite atlikti vienu metu viskas bus greita ir sklandu su greituoju Asus X550C procesoriumi.

Kompiuterio Asus X550C ekranas yra 15,6 įstrižainės, taigi vidutinio dydžio, kuris pritaikytas ilgam darbui prie kompiuterio, nevargina jūsų akių, tad nesiskųsite akių skausmu praleisdami tikrai daug laiko prie Asus X550C kompiuterio, nes jis yra tam tinkamas.

Asus X550C modelio itin talpus HDD kietasis diskas, jame telpa netgi 1Tb duomenų, taigi galėsite saugoti viską kas jums yra svarbu, ir tikrai ilgam laikui reiks praeiti kad jūsų Asus X550C kompiuteryje nepakaktų vietos naujai informacijai, nes talpumas tikrai išskirtinis ir didelis.

Šis Asus X550C turi naudingą technologiją vadinamą Super Hybrid Engine, kuri leidžia kompiuteriui budėjimo rėžime būti keturiolika dienų, o budinant kompiuterį iš miego rėžimo jau po dviejų sekundžių galėsite kaip niekur nieko naudotis savuoju Asus X550C.

Praktiška ir naudinga tai, jog jai paliksite savo kompiuterį budėjimo rėžime ir pamiršite, jis likus penkiems procentams baterijos veikimo laiko išsaugos tuometinę buvusią informaciją, taigi nesvarbu ką jūs prieš tai būsite veikę su savuoju Asus X550C visa informacija bus saugiai išsaugota jūsų kompiuteryje prieš visiškai išsikraunant nešiojamojo kompiuterio Asus X550C baterijai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.