Paruošimas Floridos orui – šaltas šnapsas ir už

parašė , 2013-01-28 12:53

2009/10 žiema yra įsitikinusi, kad mažės istorijoje daugeliui Floridians kaip vieneri iš labiausiai atmintinų orai Šventojoje kada nors, ne dėl ekonomikos, bet dėl sukrečiančios šaltos nuotraukos, tai smogė labai daug vietoms per Žemės rutulį. Daug žmonių daugiausia tie ne nuo šios gražios valstybinės jungtinės Floridos su gražiu vasaros oru: mėlynas dangus, šiltas brizas, ir panašiai, bet Florida taip pat turi kažkokį gana sunkų orą kartais.

Normaliai, Florida turi gražų subtropinį į atogrąžinį klimatą dėl jo didelės kranto linijos; tačiau, žinoma, kad saulės šviesos valstybė gauna atsitiktinę šaltą nuotrauką žiemą. Bet šią žiemą buvo rekordinės orai Šventojoje kai kuriuose rajonuose valstybės su Pagrindiniais Vakarais, pranešant 131 metų žemai 47 laipsnių.

Florida turi labiau kasmetinius kritulius negu kur nors kitur šalyje, yra taip pat žinomas kaip JAV apšvietimo sostinė. Jaudinantys pridėjimai į šį oro pasirinkimą yra saikingi tornadai ir ne taip saikingi uraganai, turėdami daugiau tornadų/nutekamųjų vamzdžių per kvadratinę mylią negu bet kokia kita valstybė ir būdami valstybė su dauguma uraganų dažnumų.

Daugelis būdų, kuriais naminiai savininkai gali apsaugoti save prieš vasaros karštį taip pat apsaugotų juos nuo šios žiemos besaikio šalčio pasekmių. Garantuodami, kad jūsų namai turi tinkamą izoliaciją, ne tiktai jūsų namai orai Šventojoje išorinio karščio vasarą, bet jūs galite taip pat laikytis daugiau savo namų šildyme žiemą, net šaltoje nuotraukoje. Panašiai, oro nurengimas, tai buvo gerai palaikyta taip pat padės laikyti šiltą ir vėsią temperatūrą, kur jūs norite jų.

Geriausias būdas turėti reikalo su bet kokiu galimu orai Jurbarke kuris tikėtina atvyks jūsų kelias per bet kokią metų dalį garantuoja, kad jūsų namas yra gerai palaikytas apskritai. Tai padės išvengti bet kokių nelaimingų atsitikimų ir sužalojimo, jei tai taip įvyks, kad yra nepaprastai šiltas ar šaltas oras, jei yra uraganas ar tornadas, ar besaikis lietus ir patvinimas. Kažkas kita, kurį naminiai savininkai turi svarstyti turi ir teigia, kad nepaprastas aprūpinimas kaip vanduo, žibintai su papildomomis baterijomis, iš anksto supakavo maistą, ir gerai aprūpintą pirmosios pagalbos vaistinėlę.

Visada imkite patarimą pareigūnų per ekstremalesnį orą, kai patariama, kad jūs paliktumėte savo namus, ypač dėmesyje į uraganus. Gerai parengtas naminis savininkas gali įveikti didžiąją dalį mažiau ekstremalaus oro, kuris gali būti surastas Floridoje; ir gerai paruošimas atveju nenumatyto blogiausio atvejo leidžia jus gėrėtis jūsų gražia vieta net daugiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.