Plaukimas baidarėmis Vokės upe: ką reikia žinoti?

parašė , 2020-04-03 16:39

VokėVokės upė – pietryčių Lietuvoje esanti upė, kuri kiekvienais metais sulaukia labai daug norinčių ja plaukti žmonių. Jeigu ir jūs renkatės tinkamą maršrutą, tai siūlome susipažinti su šiuo maršrutu. Šiuo metu baidares Vokes upe galima išsinuomoti pas daugelį baidarių nuomotojų, todėl rinktis bus iš ko. Apie kainas, laisvas datas ir kitus jus dominančius klausimus išsamiai galite sužinoti apsilankę www.vilniaus-baidares.lt interneto svetainėje.

Dažnai žmonės norintys plaukti Vilniaus regione, nežino, kuriuo maršrutu plaukti. Ir iš tiesų, juk pasirinkimas yra pakankamai didelis. Vieni maršrutai laikomi populiariais, o kiti ne. Vokės upė nėra labai populiarus maršrutas. Ji nepelnytai užmirštas, tačiau tai tikrai geras pasirinkimas tam tikrais atvejais. Pavyzdžiui, jeigu jūs norite plaukti upe, kurioje sutiksite mažai plaukiančių. Taip pat tai yra tinkamas maršrutas tiems, kurie nori stipresnių potyrių, nes ši upė yra permaininga. Jos srovė vietomis labai rami, o vietomis netgi ekstremali. Pagalvokite, ko tikitės iš maršruto ir tuomet galėsite nuspręsti ar jis jums galėtų būti tinkamas. Be to, renkantis maršrutą reikia žinoti, kad jis skirsis, priklausomai nuo plaukimo trukmės.

Vienas iš galimų pasirinkimų skirtas tiems, kurie nori plaukti trumpai. Tai iki kelių valandų trunkantis plaukimas, kuris prasideda nuo Mūrinės Vokės ir baigiasi Neries santakoje. Šis maršrutas tiks tiems, kurie nori trumpo plaukimo. Jeigu norisi išbandyti kitą maršrutą, tai galima rinktis plaukimą nuo Senojo Gardino plento. Jis yra šiek tiek ilgesnis ir truks iki keturių valandų plaukimo. Maršrutas baigsis ties Neries santaka. Šiuo metu baidares Vokes upe galima išsinuomoti ir dar vienam vienos dienos plaukimui. Šis maršrutas prasideda nuo Pagirių ir baigiasi ties Neries santaka. Jeigu pasirinksite tokį maršrutą, tai plauksite iki septynių valandų.

Kiekvienas maršrutas skiriasi ne tik plaukimo laiku ar nuplauktais kilometrais, bet ir matomais vaizdais. Jums reikės nuspręsti, kur jūs norite plaukti. Jeigu nežinote, kurį maršrutą rinktis, tai galite susisiekti su baidarių nuomotojais ir sužinosite, kas jums labiau tiks.

Labai svarbu iš anksto rezervuoti tinkamą plaukimo datą, kad nebūtų nemalonių netikėtumų, kuomet jums tinkamu laiku visos baidarės jau yra išnuomotos. Kiekvienas norintis nuomotis baidares turi surasti tinkamus jam baidarių nuomotojus ir susisiekti su jais. Labai svarbu renkantis pasirinkti ir tinkamas jums baidares, nes jos taip pat skiriasi savo kokybe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.