12 naudingų patarimų, kaip susikurti savo pasirinktinį žemėlapį su smeigtukais

parašė , 2022-11-11 16:14

DrobėsIndividualus žemėlapis – tai estetinis projektas, kurį galima naudoti įvairiais būdais. Dėl to turėtumėte iš anksto planuoti ir apgalvoti įvairius žemėlapio panaudojimo būdus. Pavyzdžiui, jei žemėlapį kuriate mokyklos projektui, galbūt norėsite jį panaudoti vietinių restoranų vietoms vizualizuoti. Jei žemėlapį kuriate skaitmeninės rinkodaros kampanijai, galbūt norėsite naudoti geolokacinius duomenis, kad vizualizuotumėte, kur gyvena jūsų tikslinė auditorija. Koks jūsų žemėlapio tikslas? Ką norite juo pranešti? Tai keletas klausimų, kuriuos turėtumėte sau užduoti prieš pradėdami darbą. Drobių Namai – rinkos naujienos.

Pridėkite kiekvienos vietos žymeklius

Radę vietų, kurias norite įtraukti į žemėlapį, koordinates, galite jas pridėti kaip žymeklius. Norėdami tai padaryti, kairėje žemėlapio pusėje spustelėkite "Add" (Pridėti), tada spustelėkite "Marker" (Žymeklis). Pridėję žymeklį, galite spustelėti "Properties" ir pakeisti vietos pavadinimą bei pridėti aprašymą. Prie žymeklių taip pat galite pridėti paveikslėlių. Žemėlapis su smeigtukais ir specialistės patarimai.

Pakeiskite žemėlapio spalvą ir šriftą

Galite keisti žemėlapio spalvą ir jo šriftą. Kairėje "Google" žemėlapio pusėje spustelėkite "Žemėlapis", tada spustelėkite "Spalva". Čia galite keisti žemėlapio spalvą spustelėdami spalvų ratą. Taip pat galite pakeisti žemėlapio šriftą. Kairėje žemėlapio pusėje spustelėkite "Tekstas", tada spustelėkite "Stilius". Čia galite keisti šriftą, šrifto dydį ir spalvą.

Naudokite daugiasluoksnius smeigtukus, kad būtų rodoma daugiau informacijos

Galite naudoti daugiasluoksnius smeigtukus, norėdami parodyti daugiau informacijos apie kiekvieną vietovę. Daugiasluoksniai smeigtukai – tai smeigtukai, kurių viduje yra piktograma, ir juos galima naudoti papildomai informacijai rodyti, pavyzdžiui, atstumui tarp dviejų vietovių, kelionės tarp dviejų vietovių laikui arba anglies dvideginio emisijai, susidarančiai keliaujant tarp dviejų vietovių. Norėdami sukurti daugiasluoksnį smeigtuką, kairėje žemėlapio pusėje spustelėkite "Pridėti", tada spustelėkite "Daugiasluoksnis smeigtukas". Sukūrę daugiasluoksnį smeigtuką, galite spustelėti "Properties" ir pakeisti smeigtuko viduje rodomą piktogramą.

Pasukite žemėlapį, kad jis atitiktų jūsų orientaciją

Jei norite sukurti žemėlapį, į kurį būtų įtraukti tam tikrai vietovei būdingi duomenys, pavyzdžiui, žemėlapį, į kurį būtų įtraukti koledžo miesteliui būdingi duomenys, galite pasukti žemėlapį taip, kad jis atitiktų jūsų orientaciją. Norėdami tai padaryti, kairėje žemėlapio pusėje spustelėkite "Daugiau", tada spustelėkite "Užfiksuoti pagal "naudotojo orientaciją". Taip pat galite pasukti žemėlapį, kad jis atitiktų konkrečią vietą, kairiojoje žemėlapio pusėje spustelėję "Daugiau", tada spustelėję "Užfiksuoti pagal "nurodytą" vietą".

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.