Emigrantai skuba savo šypseną tobulinti Lietuvoje

parašė , 2021-05-12 16:00

Lietuvoje jau daugelį metų yra įprasta, kad iš užsienio grįžę lietuvaičiai skuba dantis tvarkytis pas savo specialistus. Kodėl būtent Lietuvoje? Vienas iš aspektų yra tas, kad kai kuriose užsienio šalyse dantų tvarkymas kainuoja nemažus pinigus, todėl naudodamiesi proga grįžę į Lietuva skuba pigiau susitvarkyti dantis. Taip pat yra atvejų kuomet asmenys visą savo gyvenimą eina pas vieną gydytoją odontologą, todėl patikėti save į kito specialisto rankas tiesiog bijo.

Dantų implantavimas, kuo toliau tuo labiau populiarėja tarp įvairaus amžiaus žmonių. Tai taip pat labai aktualu ir užsienyje gyvenantiems lietuvaičiams. Tai procedūra, kuri atlikta kokybiškai, su sertifikuotais produktais garantuoja ilgaamžiškumą. Todėl dauguma čia grįžusių emigrantų skuba pasinaudoti proga ir susitvarkyti savo šypsena gimtinėje. Paklausus kai kurių asmenų, kodėl jie visa tai daro čia Lietuvoje, o ne šalyje kurioje gyvena, daugelis atsako tą patį. Ten brangu, nėra kokybės, nėra garantijų. Grįžus čia pasitinka profesionalai, kurie puikiai atlieka savo darbą, smulkiai papasakoja kaip bus atliktos procedūros, ko galima tikėtis vėliau. Tiesa, apie dantų implantavimo kainas užsienio šalyse žino ne visi, tačiau visi tikina, kad visgi jei ir kainuotų pigiau svetur, rinktusi Lietuvą.

Odontologė apie iš užsienio grįžusius lietuvius

Specialistė pastebi, kad seniau pacientai labiau prižiūrėdavo savo šypseną, dantys būdavo tvarkingesni, na o dabar emigrantai grįžta rečiau, tad ir stomatologo kabinete lankosi rečiau, ko pasekoje matoma, kad vis daugiau pacientų dantų tvarkymas tampa sunkiai išsprendžiama problema, tad tenka dantis šalinti. Paklausus gydytojos, ką tokiu atveju renkasi pacientas ir ką patare specialistas, ji atsako, kad geras odontologas visada siūlys alternatyva, kad žmogus neliktų be dantų. Tarp emigrantų grįžtančių į Lietuvą susitvarkyti savo šypsenos, populiarėja dantų implantavimas. Tai procedūra, kurios metu prarasto danties vietoje statomas varžtelis, jei organizmas neatmeta svetimkūnio, yra galima tęsti procedūrą, kurios metu užmaunamas naujas dantis. Po kurio laiko ištraukiami siūlai. Tai ypač populiari procedūra tarp iš užsienio grįžusių asmenų todėl, kad dauguma iš jų dirba sunkius darbus neturi laiko dantis išiminėti. Tai taip pat procedūra, po kurios nėra jaučiamas joks diskomfortas, kadangi dantų implantavimas yra sukurtas taip, kad pakeistų natūralų dantį ir nebūtų jaučiama skirtumo tarp tikrojo ir įstatytojo danties. Labai dažnai grįžę į Lietuvą asmenys nenori dieną iš dienos praleisti laiko odontologo kabinete, kas puikia tinka atliekant dantų implantavimą. Įstačius varžtelį reikia laukti savaitę kartais ir ilgiau, kad būtų užtikrinta, jog organizmas neatmes svetimkūnio. Vėliau belieka tik užmauti dantį ir viskas, naujas dantis jau vietoje ir pacientas gali grįžti į šalį, kurioje gyvena su nauja ir gražia šypsena.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.