Kur galiu pasikrauti elektromobilį?

parašė , 2022-10-06 19:38

Džiugu, kad vis daugiau žmonių renkasi elektromobilius. Tai yra ne tik pigesnė galimybė įveikti atstumus, tačiau taip pat ir kur kas tvaresnė bei tuo pačiu palankesnė ir pačiam žmogui.

Žinoma, elektromobiliai dažniausiai kelia abejones dėl to, kad ne visada paprasta rasti vietą, kur juos galima pakrauti. Tokiu atveju nuosavos elektromobilių krovimosi stotelės yra puikus pasirinkimas. Būsite ramus, kad Jūsų transporto priemonė visada važiuos, bus pakrauta, kai to reikia.

Kur galima pasikrauti?

Pateiksime kelias viešas vietas, kur esate visada laukiamas su savo elektra varoma transporto priemone.

Štai Vilniuje Jūs esate laukiamas:

● ESC Opera įkrovimo stotelė Vilniuje.

● „Akropolis“ PC aikštelė, Geležinio Vilko g. pusėje

● Susisiekimo ministerijos vidinis kiemas

● „Swedbank“ būstinės, banko požeminė automobilių aikštelė

● A. Goštauto g. 40A, Vilnius 01112, stovėjimo aikštelė priešais verslo centrą

● Ir t.t.

Lietuvoje yra daug vietų, tačiau daugelis didžiuosiuose šalies miestuose. Mažesnių miestelių gyventojai dažniausiai susiduria su pasikrovimo problema.

Nuosava – patogiau

Jeigu turėsite nuosavą stotelę – galėsite būti ramus, kad „kuro“ – visada bus. Kadangi šiuo metui tokias stoteles visus dažniau renkasi ne tik verslai, tačiau taip pat ir privatūs asmenys – tai atveria galimybes rasti gerą kainos ir kokybės santykį, kuris Jums tikrai patiks. Dažniausiai tokios stotelės kainuoja pigiau per akcijas, tad galite sutaupyti. Patogu? Net labai. Svarbiausia – tinkamos pasirinkimas.

Mitai apie kainas

Gana dažnas mitas, kad elektromobilių krovimosi stotelės kainuoja labai daug. Ne. Kadangi šiuo metu kainomis galima susipažinti internete – nereikia ilgai abejoti mitu. Kai kurie prekybininkai net tokiai įrangai siūlo akcijas, nuolaidas, tad tik reikia sekti pasiūlymus. Galiausiai, reikia nebijoti investuoti, kadangi tai Jums atsiperka kur kas labiau nei galima tikėtis. Ne tik pinigais, tačiau ir patogumu, kuris šių laikų žmogui yra labai svarbus.

Atsipirkimo galimybė

Kadangi šiuo metu elektromobilių įkrovimo stotelės pateiktos ir internete – galima labai patogiai susipažinti su esminiais niuansais. Siūlome ne tik jais domėtis, tačiau taip pat ir skaityti kitų žmonių komentarus, kurie gali padėti geriau suprasi vieno arba kito modelio peripetijas.

Kurkite tokią ateitį, kuri yra žalia. Tai nėra sunku. Svarbiausia rinktis tam tikras priemones, kurios šiuo metu prieinamos kiekvienam. Elektra varomas automobilis – viena iš jų.

www.solet.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.