Kur jūs galite eikvoti savo pinigus

parašė , 2017-05-15 10:57

Kai mes pradedame mūsų firmas, mes turime dideles vizijas ir svajones. Mes galime pamatyti, mūsų protų akyje, kas mūsų įstaiga atrodys kaip. Mes įsivaizduojame ženklus už mūsų pastato ribų, kelionė, į kurią mes leisimės. Vaizduotė yra pagrindinis elementas į kiekvieną sėkmės pavyzdį. Ant antrosios pusės, mes galime taip pat sabotuoti mūsų ateitį, priimdami blogus sprendimus dėl to, kur mes leidžiame mūsų pinigus. Per didelis skaičius kompanijų švaisto savo finansus ant nereikalingo ir negaminantis viršuje. Apačioje, yra tik keli bendri būdai, kuriais jūs galite eikvoti savo apyvartinį kapitalą.
*Outsourcing, kas gali būti padaroma ant svetainės: Jūs esate užsiėmęs asmuo. Jūs negalite padaryti visa to, neturi jūs. Taip, deleguodamas užduotis, kad jums nereikia (ar norite), kad padarytų yra išmintingas. Tačiau, svarbu nagrinėti, ką jūs panaudojate, kad padarytumėte tą darbą. Yra pavyzdžių, kur outsourcing kažkas, kad imtumėtės projektų jūs neturite laiko pasielgti. Vis dėlto, jei jūs turite kažką ant svetainės, kad pasielgtumėte su tuo, kuris gali būti geresniu būdu nueiti. Laisvai samdomi darbuotojai jūs outsource, kad būtų linkę turėti kitus klientus jie dirba. Taip, ne tiktai jūs mokate papildomą "staffer", bet tikėtina užims daugiau laiko būti padaroma.

*Appliances ir Įranga: Naudojant energiją taupančius prietaisus yra tik pradžia to, kur jūs galite taupyti pinigus (įstaigoje ir namo). Naudojant Energiją Žvaigždės prietaisai gali išgelbėti jus kur nors tarp 10-50 % ant jūsų energijos sąskaitos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kitas būdas sumažinti energijos išlaidas yra vartojant fluorescencinį vietoj spindinčių svogūnų. Fluorescencinis svogūnų naudojimas nelygiai 75 % mažiau energijos ir gelbėja jus pinigai.

Lengvas būdas sutaupyti papildomą energiją ir dolerius ištraukia kištuką iš tinklo! Nepalikite įkrovos agregatų įjungtų jei ne naudojime. Išjunkite kompiuterius naktį, kai jūs paliekate įstaigą. Jie atrodo kaip sveikas protas, bet daug žmonių nesilaiko šitų paprastų patarimų. Tai yra priežastis išeikvotų išteklių ir išeikvoto kapitalo.

*Fees: versle mes esame, mes matome daug banko sąskaitos išrašų. Aš esu dažnai liūdinamas, kai aš matau kažką, kuris turi besaikius NSF mokesčius. 35$ už pokštelėjimą, tai prideda iki daug pinigų, išmestų langas. Būtina, kad jūs, ar asmuo, kuris elgiasi su jūsų bankininkyste, sulaikytumėte artimą akį ant pranešimo. Būkite rūpestingas to, kai indėliai valysis ir kai užmokesčiai išeis, kad nekirstų kelių. Ne tiktai tai eikvoja jūsų pinigus, tai paveikia jus neigiamai, siekiant paskolos.

Kreditinės kortelės mokesčiai taip pat sudeda ganėtinai nedaug. Apsipirkdamas aplink verslo kreditinei kortelei, pasirinkite tokį, kuris siūlo žemai ar jokie metiniai mokesčiai. Atkreipkite artimą dėmesį į savo mokėjimo terminą. Jei jūs turite opciją turėti automatinį, pasitraukia kas mėnesį, jūs niekada nevėluosite ant užmokesčių. Vėlyvas mokestis 35$, vidutiniškai, bus išieškotas. Jei jūs peržiūrite savo kredito ribą, yra kitas išeikvoti $25-35. Jūs galite manyti, kad jūs esate šalia jūsų riba, bet atvykstate, kad surastumėte, kad jūs esate, per dėl procentinių išmokų padėdamas jus baigtas. Moralė čia… atkreipia dėmesį ir daro auklėtus pasirinkimus.

*Advertising: Tai yra sudėtinga. Priežastis būdama, tai yra truputis teismo ir klaidos. Reklamavimas gali kainuoti mažą sėkmę, tokiu būdu jūs norite, kad jūsų rinkodaros doleriai pasirodytų vertas. Laimei, su socialine žiniasklaida padarė stebuklus firmoms… laisvoms daugeliu atvejų. Yra mokesčio pasirinkimas ant svetainių kaip Facebook, kurie tikslingai deda jūsų skelbimus jums be to. Yra labai daug kelių to reklamavimo, jūs turite pasirinkimus. Padarykite kažkokį tyrinėjimą to, kas efektyviausia jūsų rajone ir jūsų pramonėje prieš pinigų leidimą. Tada jūs galite matuoti tuo, kas pristatė geriausius rezultatus jūsų verslui. Daugiau apie reklamavimą, tikrinkite mūsų straipsnį "Žodžio Apie Jūsų Verslą Plitimas".

*Unnecessary darbuotojai: Kai jūs imate interviu iš kažko darbui jūsų kompanijoje, jūs matote prabėgomis į tai, kaip jie ketina pasirodyti. Tai yra, tik kai jie iš tikrųjų pradeda darbą, jūs iš tikrųjų žinosite, jei jie ketina būti vertingu dalyku. Yra kai kurie žmonės, kurie yra tad lėčiau į studijavimą naujų daiktų, ir yra tų, kurie niekada nebus. Tai yra, kodėl kompanijos siūlo 90 dienų bandomąjį laikotarpį. Bet kokiu atveju, jei jūs turite kažką besiartinantį prie jų bandomojo laikotarpio galo, nesibijokite sumažinti juos laisvas. Aš nesu aistruolis šaunančių žmonių ir manyti, kad svarbu duoti jiems teisingą galimybę. Tačiau, kai jūs žinote, jūs žinote. To sprendimo priėmimas yra sunkus, ypač jei jūs iš tikrųjų mėgstate tą asmenį. Jūs taupysite laiką ir pinigus, kai viskas pasakys ir padaroma. Bosas buvimas yra sunkus kartais.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

*Tracking: Tai centrinis jūsų pasisekime. Yra visų sekimo tipų, jūs turite daryti (ar turėti dar ką nors, daro jums). Kaip minėtas anksčiau, laikydamas jūsų finansų ir mokesčių taką išgelbės jus laimėjimas. Bet taip pat ir, sekite savo firmų progresą. Kur buvo jūs pernai, fiskališkai? Jūs gerinote savo pelno dydį? Jūs mažėjote? Bet kuriuo atveju, ką jūs darėte kitaip tuo laiku, kuris turėjo reikšmę bet kuriuo atveju? Matavimas kitų daiktų kaip laikas dienos, jūs sugebėjote pasiekti daugumą savo klientų yra labai naudingas jūsų produktyvumui. Ir tam, kad verktumėte garsiai, sulaikykite taką kur jūsų pinigai išleistas. Jūs būsite sukrėstas surasti, kur jūs galėjote taupyti pinigus, kad paimtumėte tas svajonės atostogas su jūsų šeima!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.