Dabar nemokamai pasiskolinti gali net emigrantai

parašė , 2018-07-29 19:38

Pirmas kreditas nemokamaiBūtų galima pagalvoti, kad emigrantams išvykus iš Lietuvos gyvenimas pasidaro lyg rožėmis klotas. Taip tikrai nėra. Mes ne apie tai, kad emigrantams reikia sunkiai ir daug dirbti, kad jie galėtų užsidirbti oriam gyvenimui Lietuvoje. Mes net ne apie tai, kad iki yra užsidirbama tokiam gyvenimui Lietuvoje, užsienyje reikia gyventi tikrai neoptimaliomis sąlygomis. Mes apie tai, kad yra labai daug emigrantų nesėkmnių istorijų. Vien ko verta tai, kad šiandien paskolos dirbantiems užsienyje yra paklausesnės nei bet kada anksčiau. Net dirbant užsienyje ir net uždirbant neblogą atlyginimą (Lietuvos atlyginimų mąstais), paskola gali tapti būtinybe. Patys galvokite kaip įpareigoja darbas užsnienyje: iki pirmo atlyginimo jau reikia apsimokėti kelionės išlaidas, reikia apsimokėti už būsto nuomą ir palikti užstatą, o kur dar pragyvenimas iki pirmo atlyginimo… Paskola dirbantiems užsienyje gali būti tiesiog būtina dar prieš pradedant dirbti. O jei pirmas atlyginimas yra paskiriamas kokioms būtinoms išlaidoms, pavyzdžiui, prieš tai buvusių didesnių ir svarbesnių paskolų grąžinimui ar greitojo kredito apmokėjimui, tai pasiskolinti dirbantiems užsienyje gali reikėti net ir po pirmo atlyginimo.

Nereikėtų taip sureikšminti visų emigrantų sėkmių istorijų, nes apie jas visi vien tik ir kalba. Reikia atsiminti, kad kiekvienai sėkmės istorijai yra po vieną nesėkmės istorija ar bent ne tokios didelės sėkmės istorija, kur yra nutylima apie visus sunkumus. Kas gi nori pasakoti ir girdėti apie paskolų išsiėmimą, kai dirbi užsienyje. Bet greitasis kreditas neprivalo būti toks finansiškai skaudus kaip buvo anksčiau. Šiandien gera žinia visiems dirbantiems užsienyje emigrantams yra tokia, kad dabar jie gali pasiskolinti nemokamai. Tai yra kažkas kas iki šiol buvo galima tik Lietuvoje dirbantiems piliečiams.

Nemokamas kreditas dirbantiems užsienyje

Nemokami greitieji kreditai tik atsiradę iš kart sulaukė didelio susidomėjimo iš žmonių. Visi skubėjo pasiskolinti ir pasinaudoti proga, nes manė, kad toks kreditas pradings taip greitai kaip atsirado. Bet nenutiko nieko panašaus. Nemokamas kreditas išliko ir net praplėtė savo diapozoną.

Pažiūrėkime kaip tai įvyko. Pradžioje pirmas kreditas nemokamai buvo išduodamas labai nelengvai. Nei kreditoriai, nei jų klientai nežinojo kaip viskas veiks ir prie ko viskas prives. Todėl buvo ribojamas tokių paskolų išdavimas. Jas galėjo gauti tik nauji klientai, tik turintys gerą kredito istoriją, tik turintys stabilias pajamas ir atitinkantys dar visokių kriterijų. Bet laikui bėgant ir matant, kad viskas vyksta sklandžiau nei buvo galima tikėtis, nemokamo kredito klientų diapozonas pradėjo sparčiai plėstis.

Nors pradžioje jų nebuvo galima išduoti emigrantams, dabar nemokama paskola dirbantiems užsienyje yra prienama taip pat lengvai ir tokiomis pačiomis sąlygomis, kaip ir lietuvių darbininkams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.