NT Pašilaičiuose – kokybė, atitinkanti pirkėjų poreikius

parašė , 2018-07-27 11:40

Butas PašilaičiuoseNekilnojamojo turto rinka tampa vis patrauklesnė pirkėjui – būstai tampa šviesesni, šiltesni, kokybiškesni, jų kokybė gerėja, o kainos nėra draskančios kišenės. Šiuo metu itin didelio dėmesio sulaukiantis NT Pašilaičiuose vilioja pirkėjus ne tik aukšta kokybe ar patogiomis gyvenimo sąlygomis, bet ir saugia gyvenamąja aplinka, patogiu susisiekimu, kasdienio komforto sprendimais.

Kokybė – svarbiausias kriterijus

Kiekvienas pirkėjas, ieškodamas naujų namų, visų pirma vertina jų kokybę. Nuo to priklauso tiek gyvenimo komfortas, tiek patogumas, tiek NT kaina. Kokybišką būstą lengviau parduoti ateityje, be to, tvirtus ir ilgaamžius namus kur kas palankiau vertina ir būsto paskolos teikėjai. Pašilaičiuose statomas naujas daugiabučių projektas naudoja itin kokybiškas medžiagas, užtikrinančias ilgaamžę eksploataciją. Pastelinių spalvų daugiabučių fasadas gyvenamajai aplinkai suteikia dar daugiau šilumos ir jaukumo. Tvirtų silikatinių plytų mūro namai efektyviai saugo šilumą ir atitinka griežtus B energinio efektyvumo klasės reikalavimus. Šiuolaikiška reguliuojama „Danfoss“ šilumos kontrolės sistema sukurta mažesnėms šildymo sąnaudoms. Daugiabučiuose sumontuoti A klasės pastato energinio naudingumo sertifikavimo reikalavimus atitinkantys langai, kurie suteikia daugiau šilumos ir šviesos.

Stilingi, tvirti ir kokybiški namai atitinka tiek jaunų šeimų, tiek vyresnių pirkėjų poreikius. Naujasis projektas Pašilaičiuose orientuotas į gyventojų patogumą ir komfortą, todėl daugiabučiai namai užtikrina patogias gyvenimo sąlygas – butai išplanuoti funkcionaliai, apgalvojant kiekvieną detalę ir elementą. Moderniai įrengtos laiptinės džiugina šviesa, švara ir erdvumu. Itin svarbus privalumas – AmberCity projektas parduodamas tiek su daline, tiek su pilna apdaila. Tai itin patogu tuomet, jei nenorite skirti laiko buto įrengimui ir norite įsikelti į komfortiškus, profesionalaus dizainerio parengtus namus.

Saugi ir jauki gyvenamoji aplinka

Kad nekilnojamojo turto projektas prisitaikytų prie šių dienų pirkėjo poreikių, jis turi užtikrinti jaukią gyvenamąją aplinką. Pirkėjai vertina privatumą, saugumą ir patogų susisiekimą. Būtent dėl to naujieji daugiabučiai statomi struktūriškai patogiose miesto vietose, iš kurių lengva susisiekti su miestu, naudojantis tiek viešuoju, tiek privačiu transportu. Žinoma, nuosavam automobiliui reikalingos stovėjimo aikštelės. Kad gyvenamoji aplinka atitiktų išrankiausiųjų poreikius, ji turi būti patogi, pritaikyta pasivaikščiojimams, laisvalaikiui su mažais vaikais. Naujasis projektas Pašilaičiuose suteikia galimybę mėgautis privačiu vidiniu kiemu ir būti toliau nuo miesto triukšmo. Saugumui užtikrinti daugiabučiai yra stebimi moderniomis vaizdo stebėjimo kameromis, nuo pašalinių saugo ir rakinamos laiptinės su telefonspynėmis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.