Sąnarių bėdas išsprendė tinkamai parinkti papildai

parašė , 2018-07-01 09:24

Neretai geriausias vaistas nuo visų ligų pirmiausia yra sąmoningas supratimas, ko tikrai trūksta tavo organizmui. Albertas sako, kad laiku spėjo suprasti, jog būtent gliukozaminas ir chondroitinas gali išgelbėti jo sveikatą.

Kremzlės sąnariams padėjo gliukozaminas

Vitaminai visiemsAlbertui gliukozaminas ir chondroitinas buvo paskirtas gydytojo po to, kai buvo atlikti išsamūs tyrimai ir pabandyta išsiaiškinti, kas visgi yra negerai. Kodėl kankina skausmai. Iš pradžių gydytojai bandė kiekvieną simptomą vertinti atskirai – kaip visiškai atskirą ligą. Tačiau vėliau buvo prieita išvada, kad tai visgi turi būti pripažinta atskiru įvairių simptomų, ligų rinkiniu. Tai nėra tik vienas ar kitas atsitiktinai juntamas skausmas. Yra kažkokia visuma ir tai, kas lemia tą visumą. Tyrimai padėjo atskleisti, kad labai trūksta gliukozamino, kuris galėtų gerokai paspartinti sveikimą, padidinti sveikesnių kaulų ir sąnarių tikimybę, neleistų ligoms taip greitai įsigalėti.

Sąnarių skausmai labiausiai vargindavo naktimis

Albertas prisimena, kad iki pradedant gerti šiuos papildus, sąnarių skausmai vargindavo itin ryškiai. "Nebūdavo nė nakties, kad nesikankinčiau dėl visų šitų problemų. Tiesiog nuolatos tekdavo kęsti tokį skausmą, tokius nemalonius dalykus, kad nebežinojau, ką ir daryti… O visgi atrodė, kad gyvenime stengiamės juk daryti viską, kad tik būtų gerai, kad tik sveikas būčiau. Žmona labai skaniai ir sveikai maitindavo, pats šiek tiek judėdavau. O naktį atsigulus į lovą prasidėdavo tokie kojų skausmai. Kartais, kai suprasdavau, kad ir vėl visą naktį nemiegosiu, tiesiog išeidavau į kitą kambarį miegoti, kad besivartydamas lovoje netrikdyčiau žmonos. Ir ką gi, taip ir būdavo, kad vartausi vartausi, tą skausmą kažkaip kentėti turiu, galiausiai neaišku, ką daryti, kad to skausmo nebūtų. Ir į šiltą dubenį vandenį merkdavau, ir Diclofenaku trindavau kojas, ir Žvaigždute, ir žolėmis visokiomis. Net Ibupromą kartais gerdavau, bet jis man labai skrandį sugadino. Galiausiai labai gerai buvo, kai man pradėjo rasti tas ligas ir pasiūlė vartoti gliukozaminą. Iškart prasidėjo toks džiaugsmingas ir geras etapas", – sako vyras.

Nesėkmingai gydė kitais būdais

Kaip pasakoja Albertas, anksčiau gydytojai jam skirdavo neveiksmingas priemones. Mankštas, nuo kurios tik labiau skaudėdavo. Vaistus, kurie negydė, arba gydė tik simptomą, tarsi išoriškai. Taip pat procedūras sanatorijoje, kurios šiaip buvo malonios, bet visiškai nieko nepadėjo. Todėl gliukozamino vartojimas gyvenime pasirodė tiesiog kaip stebuklas: pagaliau buvo pradėtas vartoti preparatas, kuris iš tiesų pagaliau pastebimai pataisė sveikatą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.