Terasos stogo dangos pasirinkimas

parašė , 2023-12-11 19:37

Renkantis stogo dangą bet kuriai namo daliai labai svarbu skirti kuo daugiau dėmesio kokybei. Kadangi dažniausiai terasa yra tarsi „prijungta“ prie namo, žinoma, kad tokiu atveju pasirenkama stogo danga taip pat yra vientisa.

Svarbiausia, kad šiuo metu stogo dangos pasiūla yra labai įvairi, tad kiekvienas gali rasti tokią, kuri jam labiausiai tinka. Ir svarbu ne tik geros kokybės stogo danga, tačiau ir kiti konstrukciniai komponentai kaip kad skardos lankstiniai arba kopėčios, vandens latakai.

Terasos stogo dangos tipai

Pirmiausia siūlome susipažinti su tipais, kurie padės paprasčiau nuspręsti, kuris labiausiai tinka Jūsų atveju. Nepamirškite, kad šiuo metu net galimos konsultacijos internetu su specialistais, kurie gali padėti geriau suprasti kas ir kaip bei rasti variantą, kuris labiausiai tinka Jūsų terasos atveju.

Dažniausiai galima rinktis iš trijų tipų terasos stogo dangos:

  1. Pirmiausia tai yra mediena. Patvari, ilgaamžė, daugeliui patinka, kad tokia stogo danga atrodo puikiai. Dažniausiai mediena dengta polikarbonatu, kuris suteikia daugiau skaidrumo.
  2. Taip pat karkasas galimas ir iš metalo. Lygiai taip pat ir visa terasos stogo danga gali būti metalinė. Itin patvari, tarnauja daugeliui metų, tačiau vizualiai gana sunki.
  3. Galiausiai, galimas plastikas. Iš jo gaminami rėmai kainuoja bene pigiausiai, tačiau ir tarnauja trumpiausiai, tad reikia įvertinti investicijas.

Stogo dangos pasirinkimas

Kiekviena stogo danga pasižymi tam tikrais parametrais, kurie galbūt ir lemia, kad perkama viena, o ne kita opcija. Polikarbonatinė stogo danga dažniausiai džiugina mažesne kaina, tačiau ir trumpesniu tarpavimo laiko tarpu. Galima išbandyti bitumą, kuris tarnauja kur kas ilgiau ir daugeliui patinka, kad vizualiai atrodo patraukliai, kaina ne tokia didelė kaip daugeliui atrodo.

Kinta kiekvienos dangos ir klojimo laiko tarpas ir sudėtingumas. Kadangi daugelis žmonių šiais laikais stengiasi dangas tiesti, kloti patys, žinoma, kad tinkamos medžiagos pasirinkimas dažniausiai labai pagreitina darbus. Galima samdyti specialistus, tai yra labai sveikintina. Tačiau jų paslaugos kainuoja, tad kiekvienas turi įsivertinti pats – kiek jis gali skirti ir ko tikisi.

Galiausiai, renkantis stogo dangą žiūrėkite ir į kainas. Šiuo metu jas galima rasti internete, tad esame tikri, kad bet kokia opcija bus randama greitai ir svarbiausia, kad su akcijomis – kainuos pigiau, tačiau bus geros kokybės.

Skardos lankstiniai – Ruukki tinklalapyje.

Standartiniai ir nestandartiniai skardos lankstiniai : https://www.youtube.com/watch?v=xtV3FwvfcOM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.