Verslo paskolos idėjoms įgyvendinti

parašė , 2019-12-27 23:25

Aptarsime kelias verslo idėjas, kurias įgyvendinus ne tik galima susigrąžinti investuotus pinigus, bet ir uždirbti iš mėgiamos veiklos – darbo, kuriame būsite pats sau bosas. Taigi, kaip galėtų būti investuotos 1000-15000 verslo paskolos? Pateikiame keletą idėjų:

1. Maistas namuose

Visai neseniai valstybė patvirtino lengvesnes sąlygas norintiems gaminti maistą namuose ir jį parduoti. Nuo šiol nereikės keisti patalpų paskirties iš gyvenamos į negyvenamą. Tai reiškia, kad maistą pardavimui galima gaminti tiesiog savo namuose. Patalpos ar virtuvė turi atitikti įprastus higienos reikalavimus. Taigi, jūs galite kepti pyragus, sausainius ar vaflius paradavimui, gaminti pietus ar pusryčius, sveiką maistą. Jeigu šiuo metu dirbate nemėgstamą darbą, tačiau jums patinka šeimininkauti virtuvėje, pats laikas imtis šios veiklos ir iš jos užsidirbti. Pradinės investicijos – minimalios. Už verslo paskolą iki 1000 eurų galima užsisakyti reklamą ir įsigyti virtuvės reikmenis.

2. Pamokos, konsultacijos, terapijos

Dažnai žmonės, kurie turi meninį išsilavinimą dirba pelningą, tačiau ne labai mėgiamą darbą. Vis tik piešimo pamokos suaugusiems ir vaikams, mamyčių su kūdikiais muzikinis lavinimas, meno ar muzikos terapijos – gali tapti puikiomis verslo kryptimis. Uždirbsite pragyvenimui ir realizuosite savo meninius gabumus. Verslo paskolos šioms idėjoms įgyvendinti taip pat nebus didelės.

3. Privatus vaikų darželis

Mamytės dažnai susiduria su problema – vaikų darželiai yra perpildyti. Be to, kai kurios šeimos sveikai maitinasi ir norėtų, kad vaikai gautų sveiką maistą ir darželyje. Taigi, privatūs vaikų darželiai – labai reikalinga verslo kryptis.

4. Pristatymas į namus

Kartais labiau apsimoka padirbėti valandėlę, ar praleisti tą laiką su šeima, užuot stovėjus eilėje parduotuvėje ar pašte atsiimant siuntinį. Maisto ar daiktų pristatymas į namus – nauja verslo sritis, kuriai įgyvendinti reikės automobilio ir telefono. Paskola gali būti panaudota šių priemonių įsigijimui ir paslaugos reklamai.

Verslo paskolos jau ne vienam jaunuoliui padėjo susikurti sau darbo vietą. Tai tik kelios idėjos, o galimybių yra daugybė: teikti priežiūrą seneliams, užsiimti remonto darbais, kurti programinę įrangą ir t.t. UAB „Noviti“ suteikia verslo paskolas nuo pirmų įmonės įsteigimo dienų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.