Kaip išsirinkti sienų spalvas?

parašė , 2019-10-26 08:20

Gražesnės sienosSienų remontas yra labai atsakingas darbas. Planuojant šiuos darbus svarbus yra ne tik sienu glaistymas, bet ir tinkamai pasirinkti visas medžiagas, pasamdyti šios srities specialistus, kad remontas būtų atliktas be priekaištų ir išsirinkti tinkamas spalvas. Jeigu su medžiagų ir specialistų pasirinkimu yra pakankamai paprasta, nes pasiūla yra didelė, tai renkantis spalvas daugelis užtrunka labai ilgai.

Klasikinis pasirinkimas yra toks, kai lubos dažomos šviesiau už sienas. Tokiu atveju pasirenkamas toks variantas – baltos lubos ir tamsesnės spalvos sienos. Tiesa, šiuo metu tendencijos keičiasi ir galima pasirinkti kitokius sprendimus, pavyzdžiui, norint, kad kambarys atrodytų erdvus, galima dažyti baltai ne tik lubas, bet ir sienas t.y. visą kambarį. Kitas pasirinkimas galimas atsižvelgiant į patalpų dydžių ar formų ypatumus. Kai patalpa siaura, galima galinę sieną dažyti tamsesne spalva, nei visos kitos. Jei turimas kambarys, kurio lubos yra pernelyg aukštos, tai galima rinktis tokį dažymą, kai sienos dažomos horizontalia kryptimi esančiomis juostomis. Bendra rekomendacija dėl spalvų pasirinkimo pagal dydį yra tokia, kad mažos erdvės dažomos šviesiomis spalvomis, o didelės – kokiomis tik norite.

Renkantis spalvas savo sienoms labai svarbu žinoti vieną paprastą spalvų derinimo taisyklę – rinktis skirtingas spalvas arba rinktis vieną spalvą. Jei būtinai norite sienas dažyti ryškiomis spalvomis, tai žinokite, kad vienodai intensyvios spalvos neatrodys tinkamai. Jos nuolat erzins ir tarsi norės viena kitą pranokti savo ryškumu. Jei jau tikrai norisi ryškių sienų, tai verčiau visas sienas, išskyrus vieną, dažyti neutralia šviesia spalva, o vieną sieną nudažyti ryškia spalva, pavyzdžiui, visos sienos šviesiai persikinės spalvos, o viena – oranžinė ar ryškaus persiko.

Tam, kad sienų remontas pavyktų gerai, reikia žinoti, kad visi darbai turi būti atlikti kokybiškai. Galima netgi teigti, kad svarbiausia yra geri specialistai, kurie atlieka darbus, nes nei sienu glaistymas, nei tinkamos sienų dažų spalvos neturi tokios lemiamos įtakos, kaip darbų atlikimo technika. Net ir su brangiausiomis medžiagomis ir įrankiais rezultatas bus niekinis, jei darbus atliks nemokantys atlikti sienų remontą meistrai. Dėl to labai svarbu samdyti tik profesionalius sienų glaistytojus ir dažytojus. Be to, profesionalai galės patarti ir, kokias spalvas ir medžiagas geriausia rinktis, todėl jums bus paprasčiau, kai žinosite profesionalių meistrų nuomonę. Toks remontas ilgai išliks nepakitęs, o spalvos džiugins dar daug metų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.