Vidaus paskolos kontrolinis sąrašas – svarbus pasirinkimui vidaus paskolos, kuri tinka jūsų poreikiui

parašė , 2015-12-04 18:29

Kai jūs dairotės, kad pasirinktumėte vidaus paskolą, gali būti naudinga jums panaudoti "Vidaus paskolos Kontrolinį sąrašą". Tai padės jums priimti sprendimą, kuris tiks jūsų poreikiui ir aplinkybėms. Jūs galite panaudoti kontrolinį sąrašą bet kokiu tikslu, apimdamas:

> > Jūsų pirmų namų pirkimas;

> > Jūsų egzistuojančios paskolos finansavimas iš naujo;

> > Jūsų skolų konsolidavimas

> > Grynieji pinigai lauke/teisingumas išleidžia;

> > investicinio turto pirkimas;

> > Jūsų naujų namų konstravimas; ar
> > Naujovinimas ar jūsų egzistuojančių namų remontas.

Jūs galite taip pat panaudoti kontrolinį sąrašą, kad išvengtumėte kreiptis dėl paskolų, kurios netinka jūsų tam tikram poreikiui ar aplinkybėms.

Paprašykite savo jų Pagrindinio Faktų Lapo kopijos Skolintojo/Kredito Tiekėjo

Darydamas jūsų tyrinėjimą, geriausias būdas palyginti vidaus paskolą paprašo skirtingų skolintojų/kreditų tiekėjų kopijos jų "Pagrindinių Faktų" lapas todėl, kad tai pasakys jums:

> > bendroji suma, kuri būtų sumokėta per paskolos gyvenimą;

> > atmokėjimo kiekiai ir užmokesčio pasirinkimas;

> > mokesčiai ir mokėtini kaltinimai; ir

> > palyginimo norma, kuri padės jums tikrinti visą kainą vidaus paskolos prieš kitą vidaus paskolą.

Kas Įtraukiama į naminį Paskolos Kontrolinį sąrašą?

Yra sąrašas daiktų, kurių jūs turite paieškoti anksčiau, negu jūs pasirašysite ir kurie yra įtraukti į naminį Paskolos Kontrolinį sąrašą.

1. PALŪKANŲ NORMOS

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tai yra, kur jūs turite žinoti detales palūkanų normos procentinio dydžio (%), kurį įkrauna skolintojų/kreditų tiekėjai bet kuriam iš kito vidaus paskolos pasirinkimo, apimdamas palyginimo normą:

Kintama Palūkanų normos Vidaus paskola

Su šiuo pasirinkimu, palūkanų normos padidėjimu ar mažėjimu pagal normas rinkoje.

Nustatytų palūkanų Normos Vidaus paskola

Su šiuo pasirinkimu, jūs galite išrinkti taisyti (spyna-) palūkanų normą tipiškai 1 iki 5 metus.

Skilimo Paskola (Jungtinė Kintamojo/Nustatytų palūkanų Norma) Vidaus paskola

Šis pasirinkimas leidžia jums didesnį lankstumą todėl, kad jūs galite išrinkti padalyti savo paskolą į daug skilimų. Pavyzdžiui:

> > Jūs galite paruošti tokio skilimo paskolą kaip kintamą palūkanų normą; ir

> > Jūs galite paruošti kitą skilimą kaip nustatytų palūkanų normą.

Įžanginis (Medaus mėnuo) Palūkanų normos Vidaus paskola

Pradžioje naujos paskolos, jums gali pasiūlyti palūkanų normą per įžanginį periodą ar medaus mėnesio periodą, kuris yra paprastai pagal žemesnę normą. Tačiau, medaus mėnesio periodo pabaigoje, paskola galų gale sugrįš atgal į standartinę kintamą normą.

Palyginimo Norma

Jūs turite tikrinti Pagrindinį Faktų lapą dėl palyginimo normų. Kadangi palyginimo normos padės jums lengvai palyginti visą kainą paskolos prieš kitas paskolas, apimdamos:

> > Palūkanų normos;

> > Taikomieji mokesčiai (kartais taip pat pavadintas įkūrimu, įkurtais ar atvirais mokesčiais); ir

> > Tebevykstantys mokesčiai.

2. ATMOKĖJIMO PASIRINKIMAS

Tai yra, kur jūs turite žinoti, koks atmokėjimo pasirinkimas yra pasiekiamas jums, apimdamas:

Papildomas Atmokėjimas

Jūs turite žinoti, jei jūs galite padaryti papildomą atmokėjimą, kuris yra be jūsų normalaus minimalaus mėnesinio atmokėjimo.

Perpieškite Priemonę

Jūs turite tikrinti Pagrindinį Faktų lapą, kad sužinotumėte, jei jūs galite padaryti papildomą bendrosios sumos atmokėjimą per savo sudarytą paskolos atmokėjimą. Jūs turėsite taip pat tikrinti, ar jūs galite tada perpiešti (atšaukia) šituos papildomus fondus iš jūsų paskolos, kai jūs norite jų. Jūs galite surasti, kad kai kuriais atvejais, skolintojų/kreditų tiekėjai galbūt neišleidžia jūsų perpiešti fondus, kai jūs norite jų.

Mokėjimas Savaitinis ar Dvisavaitinis

Jūs turite žinoti, jei jūs galite išrinkti savaitinį ar dvisavaitinį atmokėjimą, kadangi tai įgalins jus atsilyginti (atsiskaito) su jūsų paskola greičiau.

3. MOKESČIAI ir KALTINIMAI

Kad padėtumėte jums spręsti teisingą vidaus paskolos kainą, jūs turite žinoti detales bet kokių mokesčių ir kaltinimų, kuriuos gali įkrauti, apimdami:

Taikomasis Mokestis

Tai taip pat pavadina įkūrimu, sąranka ar atvirais mokesčiais. Jūs turite žinoti detales taikomojo mokesčio, išieškoto skolintojų/kreditų tiekėjų, kuris dengia ar iš dalies dengia jų kainas paskolos įkūrimo ar nustatymo.

Išėjimo Mokesčiai

Tai padės jums žinoti, jei jūsų einamasis skolintojo/kredito tiekėjas išieškos išėjimo mokestį už ankstyvą mokestį iš jūsų paskolos, ir jei taip, kiek jus apkaltins.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Lūžio Kainos

Tai padės jums žinoti, jei jūsų skolintojo/kredito tiekėjas išieškos lūžio mokestį už tai, kad jis užbaigė pastovios palūkanų normos kontraktą anksčiau, negu pastovi palūkanų norma baigsis, ir jei taip, kiek jus apkaltins.

Tebevykstantys Mokesčiai

Jūs turite žinoti detales bet kokių tebevykstančių pranešimo laikymo mokesčių, kuriuos skolintojų/kreditų tiekėjai išieškos prieš jūsų paskolą (t.y. juos paprastai krauna kas mėnesį).

Papildomi mokesčiai

Jūs turite žinoti, jei yra kokių nors papildomų mokesčių, kurie bus padaryti prieš paskolą, ir jei taip, jūs turite žinoti, ar jūs galite apmokėti iš anksto šituos atvirus mokesčius ar pridėti mokesčius prie jūsų paskolos.

Radimas tinkamos vidaus paskolos, kuri tinka jūsų poreikiui yra pagrindinis finansinis sprendimas. Taip, nedumkite į nieką per skubiai. Visada atsiminkite, kad tuo metu, kai jūs apsiperkate aplink tinkamai vidaus paskolai, padarykite savo tyrinėjimą ir apžvelkite Pagrindinį Faktų lapą artimai anksčiau, negu jūs pasirašysite paskolą.

Siekite Patyrusio ir Profesinio Patarimo

Taip, dabar, kai jūs turite pagrindinį supratimą to, kodėl vidaus paskolos kontrolinis sąrašas yra svarbus, jūs turite taip pat svarstyti ieškojimo pagalbą nuo profesionaliai kompetentingo finansų brokerio. Jis ar ji padės jums sukurti individualizuotą vidaus paskolos kontrolinį sąrašą. Jis ar ji išgelbės jus daug vertingo laiko, bėgdamas aplink savarankiškai ir padės jums nustatyme, koks potencialus skolintojo/kredito tiekėjas geriausiai tenkina jūsų norus ir aplinkybes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.