Kaip nupirkti namą – įvairus pasirinkimas

parašė , 2015-12-20 21:32

Kai jūs ir jūsų žmona nupirkote savo namą, jūs buvote jaunavedžiai, patenkinti besiruošę paskolai šiame starteryje namo. Tai atrodė didžiulis su trimis miegamaisiais ir dviem pilnomis voniomis po buto, kuriuo jūs turėjote, ir užpakalinis jardas atrodė kaip, kad tai tiesiog nepasibaigs. Tačiau, dešimt metų ir trys vaikai vėliau, namas dabar jaučia, kad jis praėjo mažėjantį spindulį. Žaislai, drabužiai, knygos, švari skalbykla, purvina skalbykla, ir tik žmonių ryšulys priverčia jus norėti jūsų buto.

Jūs sodinate ant kušetės vieną naktį su jūsų žmona po to, kai vaikai miega, stebėdami televiziją, kad (jūs prisiekiate), priartino tris pėdas, negu tai buvo, kai jūs prisiartinote (nors tai nėra). Jūs žiūrite į vieną kitą, ir tuo pačiu metu, jūs sakote, "Mums reikia didesnio namo
quot; Jūs turite porą pasirinkimų: jei jūs iš tikrųjų mėgstate savo kaimynystę ir savo vietą, jūs galite padaryti pridėjimą į savo namus. Jei namas yra struktūriniai tinkamas, jūs galite pridėti antrą istoriją, ar bent jau porą miegamųjų laiptais į viršų per pirmo aukšto dalį. Jei užpakalinis jardas turi pakankamai kambario, jūs galite pridėti porą kambarių ta kryptimi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kitas pasirinkimas, žinoma, parduoda jūsų namą ir persikelti į tokį, kuris jau turi tą papildomą kambarį. Jūs pasiekiate, kad sulaikytumėte teisingumą jūsų namuose, veždamas tai į jūsų naują paskolą. Jūs nepasieksite, kad pasiliktumėte tame sename jūsų name, bet jūs nekovosite per vieną kitą, kad pasiektumėte aplink namą, ir jūsų vaikai gali grįžti į turėjimą jų savų kambarių – ar jūs galite turėti svečio miegamąjį ar įstaigą vėl! Yra kelios priežastys galvoti apie pirkimą priešingai rekonstrukcijai.

Kai jūs turite rekonstruoti?

Turėkite nekilnojamojo turto pardavimo agentą lankyti jūsų namą. Jei jūs ketinate turėti perdaryti virtuvę ir vonias bet kokiu būdu, suaktualinti juos, jūs iš tikrųjų galėtumėte galvoti apie buvimą padėto ir pakeitimų sukūrimas. Tuo metu, kai naminės kainos pakilo tarp 14 ir 18 procentų per praėjusius metus, priklausomai nuo kurios šalies dalies jūs gyvenate, svarbu atsiminti, kad tuo metu, kai tai reiškia jūs pasuksite daugiau naudos su pardavinėjimu, tai taip pat reiškia, kad didesni namai, kuriuos jūs svarstote ketina būti brangesni be to.

Kai jūs turite parduoti?

Apgyvendinimo ekspertai sako, kad jūs turite įvertinti, kad apytiksliai 15 % kainos jūsų naujų namų kaip kaina prisiartina. Tai apima viską nuo komisijų į potencialų praradimą pardavimas jūsų senų namų į papildomą kainą pasiskolinimo daugiau pinigų naujam namui į judančias išlaidas. Taip, jei jūs žiūrite į 300.000$ namų pirkimą, judančios kainos yra apytiksliai 45.000$.

Jei jūs ketinate turėti suremontuoti virtuvę bet kokiu būdu, nors, jūs iš tikrųjų negalite įskaičiuoti to, todėl, kad jūs išleistumėte tuos pinigus kiekviename atvejyje. Jei pridėjimas į jūsų namus ketina kainuoti jums daugiau kaip 45.000$ tame hipotetiniame, tai, jei pinigai yra nustatymo faktorius, tai jūs turite parduoti ir nupirkti kitą namą. Viena nauda pardavimo to, jūs negalite uždėti dolerio vertės yra faktas, kad jūs neturėsite turėti reikalo su svarstomomis problemomis, kurios gali iškilti, kai jūs įvedate rangovus pridėjimui.

Kas, jei jūs neturite pinigų?

Jei jūs neturite pinigų, kad mokėtumėte grynais už suremontavimą ar prisidėtumėte žymiai kaip naujas mokėjimas grynaisiais naujam namui, bet jūs iš tikrųjų pavargstate nuo pragyvenimo tame, kas jaučiasi kaip shoebox, galima iš naujo finansuoti jūsų paskolą ir pridėti kainą pagerinimų į jūsų naują paskolą. Jei jūs sulaikėte reguliarius užmokesčius ir vis dar turite kietą kreditą, jūs galite nueiti pas savo skolintoją ir paprašyti finansavimo iš naujo. Jūs galėtumėte gauti geresnį reikalą, išreiškiant palūkanų normomis, nuo kito skolintojo, tokiu būdu gerai apsipirkti tai aplink.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šiuo momentu, palūkanų normos ant 15-ir 30 metų įkeitimo rašto procentiniai atlygiai pradeda šliaužti į viršų dėl tam tikrų pakeitimų, kuriuos Federalinė Rezervų Sistema daro su jos politika apie pirkimą paskola pagrįstų obligacijų ir su besilaikančiomis palūkanų normomis žemutinės ribos lygmenyse. Reguliuojamos normos paskolos palūkanų normos šliaužia žemyn viltyje, kad žmonės loš ant žemų kursų dabar, tikėdamiesi, kad jie pasiliks žemesni, negu žmonės galvoja ateityje. Bet kuriuo atveju, yra daug patrauklių paskolos produktų ten, negu gali padėti jums finansuoti jūsų rekonstruoti ar suremontavimas, ar jūsų naujų namų pirkimas. Nėra jokio reikalingumo trenkti alkūnėms virtuvėje daugiau ne!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.