Alternatyvios paskolos lyginosi

parašė , 2017-06-18 10:08

Bankai apskritai siūlo žemesnes palūkanų normas negu alternatyvūs skolintojai. Tačiau, daugelis turi griežtus skolinančius reikalavimus, kurie palieka kai kuriuos paskolos gavėjus be tradicinio paskolos pasirinkimo. Tokiu būdu, yra rinka alternatyvioms paskoloms, kadangi paskolos gavėjai turi gauti pinigus nuo kažkur.

Alternatyvios paskolos apima automobilių pavadinimo paskolas, mokėjimo dienos paskolas ir asmenines paskolas nuo draugų ir šeimos. Palyginkime šituos paskolų tipus.

Praktiškumas

Apsiperkant aplink paskolai, gali atrodyti geriausia nueiti su paskola nuo draugo ar šeimos nario. Jei jūs turite kažką, kad jūs visiškai patikėtas, kuris nori paskolinti jums pinigus, tai gali tik būti būdu nueiti. Tačiau, tai yra pavojinga avantiūra dėl kelių priežasčių

Pirma, svarstykite tai, kas įvyks, jei jūsų draugas ar šeimos narys atsisako nuo jūsų pasiūlymo. Šis asmuo bus įžeistas, kad jūs net paklausėte? Jūs būsite nuliūdintas, kad jis ar ji neduos jums paskolos?

Antra, svarstykite tai, kas įvyks, jei ar jūs, ar skolintojas nepajėgiate sutikti savo sutarties sąlygą. Pavyzdžiui, kas, jei jūsų draugas nusprendžia pasitraukti atgal iš dalies ar visos paskolos. Jūsų draugystė bus įtempta?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Darbas verslo su šeima ir artimais draugais gali būti labai naudingas, bet tai taip pat gali sugadinti ar naikinti santykį. Su tuo turint omenyje, gali tiktai būti geriausia siekti paskolos nuo draugo ar šeimos nario, jei yra nedūžtamo pasitikėjimo.

Pažymėkite, kad su pėstininko paskola, jūs turėsite vežti dalyką į pėstininko parduotuvę. Tai galėjo būti kankyne, jei jūs užstatote didelį dalyką.

Mokėjimo dienos paskolos ir automobilių pavadinimo paskolos tipiškai tik reikalingas, kad dokumentai, darydamos juos tarp labiausiai praktinio gautų įvairių alternatyvių paskolų tipų.

Palūkanų normos

Palūkanų normos paskolose nuo šeimos ir draugų beveik visada bus žemesnės negu tie kitose alternatyviose paskolose. Tačiau, turėkite galvoje, kad jūs rizikuosite savo visu santykiu su tokiu asmeniu.

Palūkanų normos mokėjimo dienos paskolose yra labai aukštos. Kad iliustruotų tai, tipiška metinių palūkanų norma mokėjimo dienos paskolose Misuryje yra 445 procentai.

Pėstininko paskolose, normos yra truputį žemesnės. Pavyzdžiui, Teksaso įstatymas atsižvelgia į maksimumą 240 procentų metinių palūkanų kaltinimuose.

Automobilių pavadinimo paskolos yra viduryje su vidutine maždaug 300 procentų metinių palūkanų norma.

Pažymėkite, kad jūs surasite platų diapazoną palūkanų normų visiems paminėtiems paskolos tipams, tokiu būdu jūs galėsite gauti daug žemesnę normą kuris paminėtas, apsipirkdamas aplink. Pavyzdžiui, kai kurie automobilių pavadinimo skolintojai siūlo normas su puse paminėtos palūkanų normos, kuri išgelbėtų jus daug pinigų kai palyginti su vidutiniais skolintojais.

Pavojai

Bet koks paskolos tipas neša pavojus.

Su paskola nuo draugo ar šeimos nario, jūs rizikuosite gadinti santykį. Taip pat, jei jūs nesumokate paskolos tinkamai, svarstoma problema galėtų galų gale atsidurti teisme.

Su mokėjimo dienos paskola, jūs taip pat rizikuojate paėmimo teismui. Jei nuosprendis yra apdovanotas už skolintoją, jūs galėtumėte baigti tuo, kad puoštumėte savo darbo užmokestį, turto sulaikymo teisę prieš jūsų vertingus dalykus ar kažkokį kitą probleminės finansinės padėties tipą. Paskolos gavėjai tokio paskolų finansinių įsipareigojimų nevykdymo 10 iki 20 procentų laiko.

Pėstininkas skolina, apima viso tinkamo vertingo dalyko praradimo pavojų. Pavyzdžiui, jei jūs užstatysite savo televiziją ir nesumokėsite paskolos, pėstininko parduotuvė sulaikys tai ir galų gale parduos tai. Maždaug 20 procentų užstatytų dalykų nėra grąžinti, nepagrįsti informacija nuo Nacionalinės Palūkininkų Asociacijos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Automobilių pavadinimo paskolos apima pavojų į paskolos gavėjo transporto priemonę. Jei paskola nėra grąžinta, transporto priemonė gali būti iš naujo apimta. Tai vyksta 4 iki 8 procentai laiko, darant tokias paskolas, mažiau pavojingas negu mokėjimo dienos paskolos ir pėstininko paskolos.

Išvada

Iš įvairių alternatyvių paskolų tipų, asmeninė paskola nuo draugo ar šeimos nario paprastai bus pigiausia. Tačiau, šis skolinimosi metodas gali būti labai nerangus ir įtempti santykį.

O dėl kitų paminėtų paskolos tipų, mokėjimo dienos paskolos ir automobilių pavadinimo paskolos paprastai reikalingas mažiausiai pastangų gauti. Automobilių pavadinimo paskolos paprastai turi žemesnes palūkanų normas, duodamos juos kraštas per mokėjimo dienos paskolas.

Kad ir koks paskolina tipą, jūs išsirenkate, būti įsitikinęs, kad atsiskaitysite su juo laiku. Darydamas taip, jūs pasiskolinsite pinigų, kurių jums reikia be bet kokių problemų užpakaliniame gale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.