Tv 3 laidu perziura

Televizijos transliacijos internetu ir TV programos įrašų ypatumai

parašė , 2013-03-01 14:44

Beveik visi yra girdėję apie televiziją, kurią galima stebėti internetu. Arba televizijos laidų įrašus, kuriuos galima peržiūrėti bet kuriuo metu, nepriklausomai nuo jų transliavimo laiko. Toks patogumas yra pasiekiamas visiems, kurie turi prieigą prie internetinio ryšio. Kadangi dabartinė TV programa siūlo įvairaus pobūdžio laidų ir serialų, laisvos eterio vietos kaip ir nebelieka, tačiau vykstant svarbioms rungtynėms yra stengiamasi atrasti laisvo eterio tam, kad sporto aistruoliai patenkintų savo poreikius. Tačiau ką gali pasiūlyti būtent online televizijos galimybės?

Sporto varžybos – be jokių trukdžių

Stebint savo palaikomos komandos rungtynes internetu, galite nesijaudinti dėl vaizdo strigimo, mat tokių rungtynių „stream‘as“ patenkina net pačių įnoringiausių žiūrovų poreikius. Stream‘as – tai transliacijos srautas, siunčiamas į jūsų kompiuterį. Tad kalbant būtent apie tiesioginę varžybų transliacija internetu, jų kokybė priklausys nuo jų transliacijos srauto – stream‘o. Tokia varžybų stebėjimo galimybė paklausi dėl to, kad televizija stokoja laisvo eterio, kurio metu galėtų transliuoti įvairiausias sporto varžybas, todėl lieka vienintelis variantas – ieškoti internete kanalų, kurie transliuoja norimas varžybas. Priklausomai nuo varžybų populiarumo priklausys ir stream‘o kokybė, mat kuo daugiau vartotojų prisijungia prie to paties kanalo, tuo silpnesnį stream‘ą priims jūsų kompiuteris.

Visos serialo serijos vienoje vietoje!

Televizijos transliacija internetu

Televizijos transliacija internetu

Serialų mylėtojai turėtų nudžiugti, mat internetas pilnas TV įrašų, o jų tarpe – ir serialų. Nėra nieko geriau nei praleidus vieną serialo seriją turėti galimybę ją peržiūrėti. Tai galima padaryti peržiūrėjus įvairiausių TV kanalų sukurtuose puslapiuose patalpintus įrašus. Kas nuostabiausia – tai visiškai nieko nekainuoja. Jeigu jūs už kabelinę televiziją turite susimokėti porą dešimčių litų, žiūrėdami TV įrašus internetu jums nereikės išleisti nei cento, todėl jeigu 10 minučių anksčiau ar 10 minučių vėliau peržiūrėta serija jums negriauna gyvenimo – puikiausiai galite naudotis tokia interneto teikiama galimybe!

Tiesioginės laidų transliacijos internetu

Tiesioginių transliacijų reikalaujančios laidos ar renginiai taip pat  gali būti stebimi kompiuterio ekranuose. Tiesa, jų kokybė, lygiai taip pat kaip ir sporto varžybų, priklausys nuo stream‘o. Tačiau jeigu jūs neturite galimybės įsijungti televizoriaus, o vykstanti transliacija jums yra labai svarbi, puikiausiai galite stebėti viską tiesiogiai internetu. Galima sakyti, kad dabar kompiuteris turi galimybę visiškai atstoti įprastą televizorių, o kai kuriomis funkcijomis net ir pranokti! Tačiau kuriuo „ekranu“ bus naudojamasi priklauso tik nuo pačio žmogaus, kadangi kiekvienas skirtingai gali prisitaikyti prie TV archyvas ir jo programos grafiko, o kompiuteryje galima įrašų peržiūra puikiai prisitaiko prie žmogaus.

Atraskite tai, kas yra naudinga jums

Lazda turi du galus, todėl yra neįmanoma išskirti, kuris būdas tiesioginių transliacijų stebėjimui yra geresnis, kadangi kiekvienas iš jų turi savų ypatumų. Geras stream‘as pritraukia daugiau žiūrovų, tačiau įprastinis televizorius niekaip nepaleidžia „etatinių“ vartotojų. Daugumai yra sunku išsižadėti to, kas daug metų jiems puikiai tarnavo, o naujovės reikalauja tam tikro laiko prisitaikymui ir susipažinimui su nauja paslauga. Vertinant populiarumo augimą online televizija greitu metu susilygins su įprastinės televizijos reitingais.

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.