Www lzua ltvagos

Orai Filipinuose

parašė , 2012-11-20 17:18

Kai orai Filipinuose yra laimingos, kai oras ima pasikeitimą į bloga. Jiems duoda pakankamą įspėjimą kadangi audringi orai smogs Ramiajam vandenynui, stovinčiam su sritimis iš pradžių anksčiau, negu tai galės pasiekti juos. Tie, kas turi daug burnų, kad maitintųsi turi išspausti pragyvenimą nuo jūros nepaisant įspėjimo, bet mėlyno vandeninio žvejų lėkimo krantui greitai, kai vėjas kyla. Keli neina į jūrą apskritai. Tie ant kranto turi pakankamą laiko kiekį, kad susandarintų anksčiau, negu vėjai atvyks.

Kiti nėra taip laimingi. Jie yra nuplauti flashfloods ar palaidoti nuošliaužų. Keli yra sugauti atidarytoje jūroje. Jie yra ar ribiniai žvejai ar siunčia keleivius, kurių laivai vairavo laukimą, kad padarys uostą prieš audringus smūgius. Žvejai pasitiki per radiją ir televizijos žinias orų prognozė tuo metu, kai laivai pasitiki PAGASA, Filipinų Orų biuru. Atrodo, pranešimai yra ne naujausi kadangi yra tų, kas buvo sugautas netikėtai.

Nuo tų laikų, Vilnius turi apsaugoti save ir jo turėjimą iš orai Vilniuje. Tačiau, nėra jokio tokio daikto kaip tikra apsauga, ten tiktai nuspėja, tokiu būdu jis gali padaryti kažką, kad padarytų save ir jo turto seifą. Nors vienuolika nacijų, sudarančių Tarptautinį Geofizinį Bendradarbiavimą, sako, kad oro prognozė negali vis dar būti labai tiksli, tai gali vis dar būti numatoma ribų viduje. Tai reiškia per nepalankią sąlygą, orai Lietuvoje turi būti laikytas artimai, tokiu būdu staigūs pakeitimai gali būti transliuoti nedelsiant.

Pasmerkta Princesė, jei Žvaigždžių laivas vairavo mąstymą, kad jos burinis maršrutas gerai buvo toli nuo taifūno kelio. Audra pasisuko staiga ir sudaužė laivą. Tragediją apkaltino PAGASA, bet orų biuras pasakė, kad tai neturi patogumų tam, kad kontroliuotų audros progresą. Kol dabar bet kokios katastrofos, sukeltos oro, neapkaltina PAGASA, bet jų instrumentai yra atgyvenę, ir jų organizacija nėra egzistuojanti.

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.