Jums reikia paskolos be darbo?

parašė , 2015-10-28 22:39

Jei jūs atitinkate skolintojo kredito suteikimo reikalavimus, jūs labiausiai turite teisę paskolai. Yra kelių vertinančių standartą, kad derėtų tuo atveju, jei jūs norite paskolos be darbo. Paskolos yra iš tikrųjų dviejų types:-un, gautų ir gautų. Kuo didesnis kiekis, tuo labiau gautas tai yra su kiekiu būdamas įkeistame turte. Skolintojas taip pat gaus jūsų kredito rinkmenos greitą tikrinimą. Derinkite aplink visus pasiekiamus skolintojus, kad sužinotumėte geriausią pasiūlymą jums.

1. Paimkite savo identifikavimą greta jūsų, kreipdamasis dėl paskolos. Patikrinimas jūsų pajamoms turi būti pateiktas jūsų paraiškai, greta jūsų pensijos, socialinės apsaugos, palūkanų pajamų, nedarbingumo užmokesčių ir bedarbystės detalių. Yra trys kvalifikacijos, kad jūs iš tikrųjų turite susitikti, kad būtumėte pritartas paskolai
Pirmas būdamas gebėjimas sumokėti ir kiti du būdami pasiruošimas ir stabilumas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Aprūpinkite visas detales, kurių banko atstovas klausia. Jie bus informacija tokia kaip vardas, gimimo data ir socialinės apsaugos skaičius greta visų kredito užuominų ir asmeninių užuominų, kurias jūs galėtumėte turėti. Tuo atveju, jei jūs kreipiatės kartu, detales turi pateikti abiem pretendentus. Kredito paraiška turi būti užpildyta abiem pretendentams, greta visos asmeninės paraiškos. Paskola yra taip pat apdirbta pagrįsta kito pretendento informacija.

3. Po to, kai jūs kreipsitės dėl paskolos, raštiškas leidimas turės būti pateiktas jūsų skolintojui, teikdamas leidimą pažiūrėti į kreditingumo ataskaitas. Ši kreditingumo ataskaita pateisina, jūsų pasiruošimas užmokėti. Jūsų skolos turi turėti įrašą išvalymo laiku praeityje. Tuo atveju, jei jūs turite didžiulį nesumokėtos skolos kiekį, jums negali suteikti kito.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

4. Sužinokite visas detales dėl paskolos atmokėjimo. Atnaujinkite atstovą ant kiekio ir paskolos laiko tarpo. Paskolos trukmė yra paprastai pagrįsta kiekiu pinigų, kurių jūs norite pasiskolinti.

5. Pasirašykite visus popierius ir garantuokite, kad jūs turite atskleidimo tvirtinimo kopijas, greta bet kokio kito reikalingo kanceliarinio darbo. Nueikite kruopščiai su visais sutarties terminais, apimdamas bendrą skaičių įmokų ir sutarties terminus.

6. Paklauskite, kai jūs galite turėti prieigą prie užmokesčio knygos. Taip pat teiraukitės, jei užmokesčius gali padaryti internetinius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.