Jūs manėte, kad šitie erdvę taupantys patalynė projektai maksimizuoja jūsų vidaus papuošimo erdvę?

parašė , 2012-11-22 17:18

Vertikalus ir funkcinis kosminis planavimas yra du labiausiai pražiūrėtų rajonų daugumos namų ūkio interjero projekto sustatymo. Šiame straipsnyje mes aptarsime, kaip dvigubinti funkcinę erdvę jūsų namo miegamuosiuose.

Efektyvus erdvės planavimas ir vidaus projektas reikalingas, kad jūs suplanuotumėte trijuose matmenyse – taip pradžia, galvojanti apie erdvę virš jūsų galvos ir aukščiau viršuje ant sienų. Yra didelių funkcinė patalynė ir laikymo sprendimai, kuriuos jūs galite panaudoti, kad lengvai dvigubintumėte jūsų plotą miegamajame ir jo funkcinėje talpoje.

Kodėl eikvoja funkcionalumas ir pažymėto svečių miegamojo plotas, kai tai gali normaliai veikti kaip jūsų guolis ar biblioteka? Kai svečiai yra laukti, tiesiog sulanksto futoną ir paverčia į jį į jūsų svečio miegamąjį.

Pastogės patalynė yra puikūs funkciniai sprendimai vyresniems vaikams, kurie taip pat nori panaudoti jų miegamąjį kaip socialinę lankymosi vietą ar studijavimo kambarį. Pastogės lova leidžia jums padėti sofą ar studijavimo rašomąjį stalą po lova. Tai taip pat kuria didelę atmosferą po lova, kuri yra privati ir rami.

Kai yra daugiau kaip vienas vaikas miegamojo dviaukštėse patalynėe, yra logiškas sprendimas tam, kad panaudotų daugiau vertikalios erdvės, pasiekiamos kambaryje, ir taip pat kuria daugiau erdvės ant grindų pertraukai.

Murphy patalynė yra didelis patalynė projektas, kad susivienytų, kai erdvė yra ant apriboto aprūpinimo. Murphy patalynė montavimas tučtuojau atidarys kambario plotą. Mažuose butuose, įdiegdamas Murphy lovą gali turėti jautimo padarinį, kad jūs pridėjote kitą visą kambarį! Murphy patalynė yra taip pat didelis pasirinkimas tam, kad prisidėtų prie guolių ar studijavimo, kad sukurtų svečių miegamąjį.

Platformos patalynė yra labai paplitusios dabar kaip patalynė projektuotojų jungiklis nuo naudojimo griozdiškų spyruoklinių čiužinių į labiau išpuoselėtus ir labiau ilgalaikius platformos palaikymus patalynė projektams. Sena spyruoklinio čiužinio erdvė lengvai kuria kitą vertikalią koją potencialios talpos po jūsų lova. Reguliariai karaliaus dydžio lovai, tai sukurs papildomas 42 kvadratines pėdas talpos po lova.

Jei jūsų atsarginiai kambariai name yra paskirti kitoms funkcijoms, kurias jūs iš tikrųjų nenorite mesti, paskui svarstote airbed gavimą panaudoti, turėdamas namo svečių buvimą. Pripučiamieji matracai yra portatyvūs, pripučia skubiai, ir turi gerą palaikymą ir funkcionalumą. Jūs galite taip pat gauti Valymo ir skalbimo reikmenys, kurie greitas pripučia save nuo mažo duffel krepšio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.