Kaip padarė egzaminuotojų normą jūsų paskolos?

parašė , 2016-08-20 16:49

Yra ar buvo pavyzdžiai, kur jūsų paskolos portfelis buvo kritikuotas švelniai ar sunkiai banko ar kredito sąjungos reguliuotojų, ir atrodo, visos jūsų pastangos paskolos portfelio kokybės apvertime yra tuščios. Tai gali būti nuliūdę ypač, jei jūs išleidote daug pinigų ant samdymo ‘patyrusių’ darbuotojų ir jų persikvalifikavimo. Jei jūs esate šioje stadijoje, ir jūs nenorite būti atleistas iš darbo ar turėti jūsų įstaigą daryti duris, ką jūs turite turėti galvoje, yra, kad yra vis dar kelias iš keblios padėties. Jūs galite vis dar išvalymas jūsų paskolos portfelis ir dėti fondą geresnėms kokybiškoms paskoloms. Vienas daiktas, kurį jūs galite padaryti turi gauti profesinio paskolos pasirašymo ir apžvalgos paslaugų tiekėjo paslaugas. Profesionalo paslaugos atvyks į mokestį, bet mokestis, kurį jūs užmokėsite nebus niekas palyginti su visaapimančia pašalpa, kurią jūs nukirsite
Bet anksčiau, negu jūs neriate į profesionalo samdymą, vedate kažkokį pradinį profesionalo vertinimą iš pradžių. Yra kai kurių iš daiktų, kuriuos jūs turite svarstyti, ant to, kaip jūs galite surasti geriausią paskolos pasirašymo profesionalą savo poreikiui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Fonas ir praėjusio profesinio paskolos draudiko darbo kokybė.

Įsipareigojimas profesionalo kitoje vidaus paskolos politikoje, egzaminuotojo nurodymuose ir pramonės praktikose.

Pramonės kvėpavimas tyrinėja duomenis, palaikytus profesinio paskolos draudiko.

Ilgis ir tinkamumas patirties firmos bankininkystėje.

Paskolos pasirašymo technika ir disciplina panaudotos profesionalo.

Pašalpa, kurią jūs gausite nuo profesionalo priešingai kreditui name ar paskolinsite pareigūnui

Dalis pašalpos, kuri atvyksta su paslauga yra sekančiai:

Geras pasiruošimas egzaminuotojams, tokiu būdu vengdamas kritikos

Ankstyvas problemos pripažinimas ir galimybė korekciniam veiksmui, tokiu būdu vengdamas pajamų nuostolių.

Puikus fondas apdairiai paskolai, pasirašančiai

Didelės pajamos ant žemos investicijos

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai reguliuotojai apžvelgia atskiras paskolas, jie įvertina Žmones, Tikslą, Apsaugą, Užmokestį, Problemą ir Perspektyvas. Atitinkamai, kompetentingas profesinis paskolos recenzentas turi padaryti tą patį, vertindamas atskiras paskolas, apimdamas atmokėjimo pavojus, analizuodamas finansines ataskaitas pavojui ir įsiskolinusiam paslaugos gebėjimui, įvertindamas pavojaus rūšis ir jų tikslumą, apžvelgdamas įkeisto turto/saugumo tobulumą ir apskaičiuodamas Paskolą, kad Vertintų santykius, analizuodamas laiduotojų kredito istoriją ir Asmenines Finansines ataskaitas, lygindamas tikrą finansinį atlikimą su projektavimu, identifikuodamas liapsusus dokumentacijoje, apžvelgdamas sutikimą su skolinimu procedūrų ir politikos ir rekomendavimo praktikų ir procedūrų, kad atkreiptų į rezultatus dėmesį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.