Motociklai – kur gali jūs gauti paskolą panaudotam motociklui

parašė , 2013-03-23 14:54

Laivo žurnalo paskola ant automobilio reiškia, kad finansų kompanija yra teisiškai transporto priemonės savininkas iki tokio laiko, kai bet kokia paskola, išimta prieš tai, yra grąžinta visiškai. Jei jūs atsitiktinai perkate transporto priemonę su tokia paskola, išimta prieš tai, ir originalus paskolos gavėjas nutraukia užmokesčius paskoloje, tai yra finansinės kompanijos teisių viduje iš naujo turėti transporto priemonę iki tokio laiko, kai paskola yra visiškai grąžinta. Be to, joks teismo sprendimas nėra reikalingas finansinei kompanijai iš naujo turėti transporto priemonę.
Kas yra jūsų pasirinkimas, jei skolintojas ketina iš naujo turėti jūsų automobilį?

Jei vyksta, jūs esate nusiųstas laišką, reiškiantį, kad automobilis bus iš naujo apimtas, ar spaudimo pareigūnas atvyksta į jūsų namą, kad paimtų jį, sustabdydamas juos galbūt nėra pasirinkimas. Šitie patarimai padės laikyti jus seifą:

Tapatumo ir valdžios prašymo įrodymas iš naujo turėti transporto priemonę.

Prašymas pamatyti laivo žurnalo paskolą. Jie privalo pristatyti tai ant prašymo.

Jei jūs turite laiką, užmezgate ryšį su Gyventojų Patarimo Biuru, kad padėtumėte patikrinti laivo žurnalo paskolos galiojimą

Jei kokiame nors punkte jūs jaučiatės grasintas, susisiekite su įstatymo priežiūra.

Nekelkite grėsmę savo savam saugumui.

Prašykite raštišką įrodymą to, kas buvo iš naujo apimta.

Kopijuokite kontakto informaciją atitinkamai kompanijai.

Kas padaryti, jei skolintojas iš naujo turėjo jūsų transporto priemonę

Galima, jei jūsų automobilis buvo iš naujo apimtas, kad pabandytų atgauti tai ir būti iš naujo išmokamas kompensaciją originalaus transporto priemonės pardavėjo. Bet tai gali dažnai būti ilgomis ir brangiomis pastangomis, be pasisekimo garantijos.

Vienas pasirinkimas grąžina nepadarytą paskolą, ir paimti pardavėją teismui, kad reikalautų grąžinti kainas, ar paimtų pardavėją teismui tiesiogiai.

Siekite teisininko konsultacijos anksčiau, negu jūs paimsite bet ką teismui.

Nusiskundimo prieš laivo žurnalą sisteminimas skolina skolintojui

Daug skolintojų yra užregistruoti CCTA, ar Vartojimo paskolos Prekybos Asociacijoje. Ši organizacija turi nurodymus dėl laivo žurnalo paskolų. Tai reikalingas, kad skolintojai kataloguotų bet kokią laivo žurnalo paskolą registratūroje, kuri savo ruožtu pasirodo transporto priemonės istorijoje. Jie taip pat privalo sekti tam tikrus nurodymus, iš naujo turėdami transporto priemonę.

Jei jūs nemėgstate, kaip skolintojas ar jų atitinkamas spaudimo pareigūnas elgėsi su jumis, tikrinkite, kad pamatytumėte, jei jie yra užregistruoti CCTA, kuris tada įgalina jus registruoti nusiskundimą su jais tiesiogiai.

Prieš pirkimą panaudotos transporto priemonės, kuriai vadovaujama istorijos tikrinimas. Tai padeda mažinti pavojų nupirkti transporto priemonę, kuri yra vis dar prijungta prie paskolos.

Tačiau, jei transporto priemonė buvo užregistruota klaidingai, istorijos tikrinimas galbūt neparodo laivo žurnalo paskolos. Būkite apdairus bet kokio pardavėjo, kuris nenori ar negali aprūpinti jus V5 registracijos dokumentu, ar nori tiktai duoti jums nukopijuotą jo versiją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.