Penki daiktai, kad žinotų apie įsigijimo finansavimą

parašė , 2013-06-06 23:42

Įsigijimo finansavimas gali būti bet kokia forma kapitalo, kuris duoda jums pinigus, kad nupirktų kitą verslą. Banko paskolos, beletažo paskolos, teisingumo investicija, pardavėjo popierius, ir taip toliau. Tai nėra tiktai vienas pinigų tipas. Tai yra atversta užbaigta sąvoka, kad kiekviena kompanija turi nuspręsti savarankiškai, kas geriausia. Konservatizmas yra svarbus, nuspręsdamas geriausią įsigijimo finansavimo formą. Paprastai, turėdamas kietą teisingumo kiekį, kadangi mokėjimas grynaisiais yra gera mintis. Asmeninis kapitalas yra ilgalaikis, kantrus kapitalas. Tai yra brangiausias finansavimo tipas, tokiu būdu tai neturi būti panaudojama rūpestingai, kad tai per daug atskiestas savininkai. Atitikimas pavojaus profilio įsigijimo su įsigijimo finansavimo pavojaus profiliu yra išmintingas
Žemi pavojaus reikalai gali būti finansuoti su žemomis pavojaus banko paskolomis. Didelės rizikos reikalai yra geriausiai finansuoti su beletažo paskolomis ar teisingumu.

Įsigijimo finansavimas yra lengvesnis pakelti didesnį kiekis. Tai gali atrodyti kontrintuityvu, bet mažos paskolos yra apžiūrėtos kaip pavojingos. Dažnai, kiekių finansavimas gali viršyti įsigijimo kompanijos pajamų kiekį. Tai labai bendra mažesnėms kompanijoms, kad nupirktų didesnes kompanijas. Tai kuria net didesnį verslą su daug naudos viršutinės pusės. Šitos reikalų rūšys yra labai patrauklios tiekėjų finansavimui. Jie paprastai tikisi aprūpinti finansavimą kompanijoms, kurios turi minimumą $15 milijonų pajamose ir $2 milijonų EBITDA. Jei jūsų verslas tiktai daro 500.000$ EBITDA, ir jūs įsigyjate kompaniją su $1,5 milijonais EBITDA, jūs ruošiatės. Paskola surūšiuoja pagal dydį tam, kad finansuotų paprastai pradžią 3,5$ į $5,0 milijonų diapazoną.

Įsigijimo finansavimas yra pagrįstas pinigų cirkuliacija, ne vertingais dalykais. Įsigijimo finansavimo tiekėjai vertina jūsų verslą, pagrįstą verslo pinigų cirkuliacija. Tai reiškia, kad jie gali finansuoti į orinį rutulį ar teisingumo sluoksnį įvertinimo, kuris yra dažnai sritis, kur bankai negali nueiti. Tai pagrįsta jungtine pinigų cirkuliacija jūsų verslo ir, kad būtų įsigyjama, verslas, pritaikytas, prideda nugaras. Tai reiškia, kad jie duos jums pinigus, pagrįstus būsimomis kainos santaupomis nuo kombinacijos.

Dauguma įsigijimo finansavimo tiekėjų nori aprūpinti papildomą finansavimą savo paskolos gavėjų pašto uždarymui. Daug reikalų apima kelių įsigijimų per laiką sukūrimą. Jei jūs dirbate su jūsų įsigijimo finansavimo banku, tai gali būti stimuliuojantis, kad gautų papildomus pinigus jūsų kitam įsigijimui. Antra, beletažo skolintojai ir privačiojo kapitalo investitoriai labai domisi aprūpinimu, "Prideda Finansavimą", kad finansuotų papildomus įsigijimus.

Įsigijimo finansavimas yra paprastai keli sluoksniai. Yra paprastai pardavėjo pastaba, ar lauke uždirbtas greta kai kurių grynųjų pinigų turėjo uždaryti reikalą. Tuose retuose pavyzdžiuose, įsigijimas gali būti finansuotas be grynųjų pinigų, būtinų uždaryme, pardavėjo pastabos pagrindu. Svarbu įsitikinti, kad sluoksniai dirba išvien ir sinchronizuoti viršuje skirtingus skolintojus sutartyje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.