Sba paskola – žino, kuris turi būti žinomas

parašė , 2017-04-14 10:22

Kalbėdamas apie kapitalą, pagrindinis rajonas turi būti žinomas, kur kapitalas yra daugiausia reikalingas. Apskritai, didelės žuvys nėra tiek daug krizės, bet tikra problema pasirodo mažos įmonės verslininkams. Dauguma jų turi tokius didelius planus, bet pinigų trūkumas dažnai kuria barjerą planui, kuris bus sėkmingai paverstas į praktiškumą. Tuo metu, kai nuolatinis vystymasis verslo planų, uždaryti tiktai tam, kad stokotų pinigų, tai buvo tikras klausimas įtempimo ekonomistams.

Laikydama faktą turint omenyje, kad mažos įmonės, kaip manoma, yra šalies ekonomikos pagrindas, Amerikos vyriausybė atsiėmė sprendimą 1953, kad pastatytų įstaigą, kuri bus atsakinga už paleidimo ir egzistuojančios mažos įmonės vystymąsi. Organizacija, pavadinta Mažos įmonės Administracija (SBA), paėmė šuolį į tolį, kad padėtų firmoms su reikalingu kapitalu paskolos formoje

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Palaikytas federalinės vyriausybės, SBA atlieka vaidmenį katalizatoriaus žaidime. Užuot skolinusi lauke pinigus savarankiškai, SBA paskola yra iš esmės pateikta kitų skolintojų, bet SBA vaidmuo skolinime yra draudimas ir laiduotojas. Kai 50 % paskolos bendrosios sumos bus pateiktas SBA savarankiškai, ir 40 % yra duotas skolintojų, mažos įmonės savininkai turi išimti tik 10 % nuo jo ar jos kišenės.

Dabar klausimas gali iškilti, kodėl SBA neskolina lauke pinigų atskirai, paaiškinimas buvo duotas SBA. Jei pilnas kiekis yra palinktas lauke SBA, tai išlaidos kompanijos padidėjimo nepaprastai plius papildomi tarnautojai taip pat turi būti užmokėtos. Daugiausia yra du tipai paskolų, kurios yra siūlytos SBA:

SBA 7 (a):

Daugiausia pastatytas mažai įmonei, SBA 7 (a) yra populiariausia SBA paskolos paslauga. Su maksimaliu paskolos dydžiu $5 milijonų ir 90 % mokėjimo grynaisiais prie SBA ir skolintojo, vartotojai tiktai turi padaryti užmokestį 10 % kaip mokėjimas grynaisiais. Greta greito uždarymo laiko, tai yra viena iš labiausiai priimtų paslaugų kliento pagrinde.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

SBA 504:

Specialiai nekilnojamojo turto ir komercinių ypatybių pirkimui, SBA apmetė tikslią skolinimo paslaugą, kurią pavadina SBA 504. Šią tam tikrą paskolą svarsto kaip vienas iš puikiausių planų, kurie buvo pagaminti. Su šitomis dviem SBA paskolomis, mažos įmonės ir paleidimas pamatė naują viltį pasirodymo kaip išvystytas verslas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių. Primename, kad greiti kreditai greičiausiai auganti pagal paklausą paskolų rūšis.